Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: Werbia »

Kiedy Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce realizowało projekt pn "Ponarwie" w okolicy krążyły żarty, że MKK buduje drugi ratusz a sama pani dyrektor muzeum nieraz podsumowywała je stwierdzeniem, że niebawem będzie musiała zarządzać połową miasta.

Może tutejsi wyborcy powinni się zastanowić czy kandydatów na przyszłego prezydenta Ostrołęki faktycznie nie należałoby poszukać w kadrach Muzeum Kultury Kurpiowskiej?

- Wszak całym miastem chyba łatwiej rządzić niż jego połową :)
https://werbia.blog.deon.pl
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: kormoran »

Z treści wnioskuję, że ta propozycja to żart więc może lepiej z nią do kabaretu...
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: Werbia »

Gdy przyglądam się pani Beacie Szydło, wydaje mi się, że kobiety w świecie polityki są prawdziwym błogosławieństwem.
https://werbia.blog.deon.pl
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: justusz »

Oczywiście ze kandydatów na prezydenta najlepiej szukać w kadrach muzeum. Skoro miasto z miesiąca na miesiąc coraz bardziej muzeum lub skansenem sie staje. to do zarzadzania rzeczywiście specjalista niezbędny.
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: bachi »

Jedyną dobrą kandydatką jest córka starej Maglarkowej. :D
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: obcy w mieście »

Moje typy na prezydenta o-ki to znani i "cenieni" forumowicze, a są to; 1.Anka Pisanka, 2.Tępiciel lemingów 3. Brexit 4. Nacjonal. Na szczególną uwagę zasługuje numer 2. Jestem pewien że ten ostrołęcki "kononowicz" załatwiłby nie tylko z pięć nowych mostów ale także centrum kosmiczne "bajkonur" które sławiło by Ostrołękę w kosmosie. Na pewno też ostrołęckie kościoły były by skomunikowane ze sobą siecią autostrad jak również metra. W ten sposób wierni mogliby obskoczyć momentalnie więcej mszy jak również wspomóc datkami na tacę więcej proboszczów. Oczywiście zachęcały by do tego pozamykane przez tego klerykała sklepy i knajpy, zgodnie z jego hasłem " nie będzie niczego". Tak, to zdecydowanie najlepszy kandydat.
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 659
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: Werbia »

Konkordat w żadnym zakresie nie zwalnia ani ostrołęckich muzealników, ani któregokolwiek z prezydentów tego miasta od odpowiedzi na pytanie czy bohaterowie z Muzeum Żołnierzy Wyklętych mają udział w dobrach duchowych zakonów karmelitańskich czy nie.
http://muzeumzolnierzywykletych.pl
Moim zdaniem i badaczy "Dzienniczka" św. Faustyny oraz znawców duchowości karmelitańskiej udział tych bohaterów w dobrach duchowych zakonów karmelitańskich za życia i po śmierci nie ulega najmniejszej wątpliwości. I gdyby nawet Instytut Pamięci Narodowej przeforsował w Polskim Parlamencie ustawę zaprzeczającą tym wartościom, to nie będzie to miało żadnego znaczenia ani w Kościele, ani dla Kościoła.
https://werbia.blog.deon.pl
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: Markus »

Fanatyzm nie jest drogą do nieba , a w Twoim przypadku to mało powiedziane, odpychasz ludzi od wiary i mam nadzieję ,że będzie Ci to policzone. Twoje idiotyczne odpowiedzi wyrwane z kontekstu też . Piekło czeka.
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Moje kandydatki na prezydenta Ostrołęki

Post autor: obcy w mieście »

Proponuję olewać teksty tej po....nej na rozumie kobiety. Dyskusja z takim deklem to jak kopanie się z koniem. Że też rodzina tego babola nie przemówi jej do tego pustego sagana jakimś rondlem. Ta babka to w ogóle zajmuje jakąś pożyteczną dla innych czy chociażby dla siebie pracą , czy jedynym zajęciem tej kościelnej skryby jest pieprzenie głupot na forach? Zauważyłem że jak będziemy jej odpowiadać to ten katotalib jeszcze bardziej się nakręca i napina. Olać ten katotalibański bełkot.
ODPOWIEDZ