Internet LTE Orange

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Internet LTE Orange

Post autor: marti40 »

Planuję przeniesienie numeru z Play na kartę do Orange na kartę..Czy ktoś mógłby mnie poinformować jak sprawuje się internet 4g LTE tej sieci na terenie Ostrołęki i bliskich okolic..chodzi mi konkretnie o prędkość pobierane/wysyłane i czy nie przeskakuje 3G/4G.. Nie miałem jeszcze telefonu w tej sieci więc wdzięczny będę za jakieś info..
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Internet LTE Orange

Post autor: AZB666 »

Powiem Tobie, że posiadam obecnie w telefonie dual-sim, a w nim kartę z play i oragne.
W obu przypadkach LTE ładnie lata. Nawet mógłbym chyba stwierdzić, że w oragne lepiej.
Co do szczegółów prędkości to się fachowo nie wypowiem, ponieważ nie testowałem.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Qrzysio »

LTE Orange jest kilkukrotnie szybsze niż sieci Play. Zmieniłem niedawno sieć właśnie ze względu na szybkość internetu.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Infom »

chyba tak samo przejdę do Orange w T mobile tak samo tragedia.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Bart3kk »

Mieszkam na Ławach, wziąłem do domu ORANGE LTE i też elegancko śmiga, prędkość ok. 30 mb, tak samo w komórce , więc polecam również :D :D
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Infom »

no u mnie w tel 1mb, dzwonię do T mobile to niby resetuja cos tam i ciągle to samo, że czasami na mieście poczty nie mogę pobrać, a coś obejrzeć na YT przewijając się nie da :(
w Orange u kumpla w Wawie mowi ze tak samo po 30 mb i plus ze na karte chyba nawet dają 30 czy 40 gb za 28zł
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Bart3kk »

Są startery w Orange po 5 zł z LTE za rejestrację numeru w salonie dają 100gb w promocji wlna miecha więc można wypróbować 😁😁😁 i zobaczyć czy pasuje :)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Infom »

a powiedzcie mi ile kosztuja mms w Orange na karte ? w tombile niby wszystko bez limitu ale mmsy z 70 gr kasowali
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Internet LTE Orange

Post autor: mIcHaLos »

U mnie w Play - LTE Wygląda następująco:
Download: 96,35 Mbps
Upload: 24,48 Mbps
Ping: 29ms - wyniki speedtest

Więc narzekać nie można - aczkolwiek z zasięgiem się pogorszyło - z informacji ze sprawdzonego źródła rok 2018 ma być przełomowy - Play ma postawić ok 1000 swoich nadajników. A co będzie - czas pokaże :)

Jak na razie najlepszym zasięgiem kom i LTE może chwalić się Plus (korzystam z 2 tel).

Oczywiście oba nr na abonament

Co do Tmobile - meczyłem się również przez kilka lat (na szczeście tel służbowy)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Internet LTE Orange

Post autor: Infom »

Orange, orange ale ma znów ostatnio problemy i jakaś awaria :)
ODPOWIEDZ