Koszty kupna mieszkania???

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
nicia
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2006, 15:31

Koszty kupna mieszkania???

Post autor: nicia »

Czy ktos sie orientuje ile kosztuje mieszkanie o powierzchni 50m kwadtratowych lub 70m, oczywiscie uzywane.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

Słyszałem że granicach 2000 - 2500 zł/m2. Oczywiście nie wykluczam możliwości, że można znaleźć taniej.... :roll:
Obrazek
bigmuta
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2006, 17:54

Post autor: bigmuta »

Słyszałem że granicach 2000 - 2500 zł/m2. Oczywiście nie wykluczam możliwości, że można znaleźć taniej....
heheh to chyba na jaracza albo psarskiego. ... :o

normalnie to ok 3 tys zl za metr do 3,5 tys zl [o takich slyszalem].. kurcze ceny sa tak rozne ze glowa mala ale to wszystko zalezy od lokalizacji , bliskosci sklepow, przystankow,media, czy remontowany blok byl, czy ubezpieczony itp. itd...
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Ptrzebuje AKTUALNYCH informacji o przybliżonej cenie kawalerki w Ostrołęce... od 23m2 do 32m2... Orientujecie się ile kosztowało by takie mieszkanko?? (chodzi oczywiscie o kupno,a nie wynajem)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Bigmuta ma rację, trudno powiedzieć może nie kosztują 3500 zł ale takie 10-15 letnie i jak wyremontowane to może ze 3 tysie... albo więcej
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

bigmuta pisze:
Słyszałem że granicach 2000 - 2500 zł/m2. Oczywiście nie wykluczam możliwości, że można znaleźć taniej....
heheh to chyba na jaracza albo psarskiego. ... :o

normalnie to ok 3 tys zl za metr do 3,5 tys zl [o takich slyszalem].. kurcze ceny sa tak rozne ze glowa mala ale to wszystko zalezy od lokalizacji , bliskosci sklepow, przystankow,media, czy remontowany blok byl, czy ubezpieczony itp. itd...


Jakieś aluzje... ? :roll:
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

...czy z pustaka czy z wielkiej płyty, czy z wielkiej płyty ale ogrzewany, heeh. Najlepiej poszukać ogłoszeń, bo trudno jest powiedzieć, to zależy jakie chcesz mieszkanie i gdzie :)
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

W ogłoszeniach to łatwo jest znaleźć wynajem kawalerki, z kupnem bywa już problem... mnie najbardziej interesowała by lokalizacja np w okolicach Grota Roweckiego na Os.Centrum, ewentualnie cos w samym sercu miasta tj 11 listopada lub Hallera... szczerze mówiąc nie pogardze żadną ładną kawalerką w przystępnej cenie byle nie była ona dalej niż za Stacją...
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
ODPOWIEDZ