OTBS nowe bloki na J.Pawla II piszcie jak wam sie mieszka,

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
karamba34
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2007, 16:19

OTBS nowe bloki na J.Pawla II piszcie jak wam sie mieszka,

Post autor: karamba34 »

Czy sa dobrze rozmiesczone pokoje np 48m2,Czy duze macie opłaty itp.. :)
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ffoczka »

Mi się mieszka bardzo dobrze, a mam tą przyjemność już prawie dwa lata, średni koszt miesięcznego czynszu wynosi około 8 zł za metr2 mieszkania + prąd i woda. Oczywiste jest że czym większe mieszkanie tym większe opłaty, do tego dochodzi też liczba zameldowanych osób w mieszkaniu. Dla przykładu czynsz za 33 metrowe mieszkanie wynosi około 270 zł przy dwóch osobach.
wysypa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2007, 16:21

Post autor: wysypa »

mam mieszkanie o pow. 62m2, opłaty to 500zł czynszu i ewentualnie garaż za 130zł. ogólnie klatki są czyste, jedyną ujmą jest to, że nikt nie sprząta wjazdów do garaży (i pełno tam petów i śmieci) poza tym jak to mieszkanie w bloku trzeba się przyzwyczaić da sąsiadów, a z tymi bywa różnie. ogólnie jest nieźle. w każdym bądź razie opłaca się być na liście lokatorów :D pozdrawiam
pozdrawiam
wysypa
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

Re: OTBS nowe bloki na J.Pawla II piszcie jak wam sie mieszka,

Post autor: sylwek123 »

A czy to prawda że po jakimś czasie (może 2-3 lata, bo nie od razu) podwyższają czynsze, i to sporo, podomież nawet w umowie jest coś takiego zawarte, że może czynsz się zmienić, czy to prawda i czy się spotkaliście z czymś takim? I jeszcze jedno pytanie czy nadal dużo jest chętnych na te mieszkania i czy trudno je dostać, planuje zapisać się na mieszkanie w bloku, który w tym roku dopiero zaczną stawiać, nie wiecie czy ludzie już się zapisują na mieszkania w tym jeszcze nie wybudowanym bloku?? Z góry dzięki za szybką odpowiedź, pozdrawiam
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

OTBS nowe bloki na J.Pawla II piszcie jak wam sie mieszka,

Post autor: sylwek123 »

Chyba nie doczekam się żadnej odpowiedzi, szkoda bo to dla mnie dosyć istotne :(
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: OTBS nowe bloki na J.Pawla II piszcie jak wam sie mieszka,

Post autor: Aona »

Zadzwoń chłopie do OTBS bo już się można zgłaszać jako chętny. Nie czekaj bo chętni są. Podwyżki są już po roku było 50 zł. Ogólnie czynsze są drogie nawet bardzo, ale to cena za brak funduszy na kupno mieszkania. Powodzenia
ODPOWIEDZ