MUndurki w gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
pawelek7
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: z Białych Bloków

MUndurki w gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

Post autor: pawelek7 »

Od nowego roku w gim nr 1 mają byc mundurki co sądzicie o tym pomyśle Romana Giertycha
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Jak mają wyglądać ?
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To będzie we wszystkich gimnazjach ?? Ja i tak w tym roku kończę, to mnie ten problem nie dotknie... chyba że... W technikach i LO też będą mundurki ??
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

:)

Post autor: mIcHaLos »

Hehe fajnie bedziecie wygladac :)

Chociaz ja tez pamietam stare czasy gdy byly mundurki - to bylo jakies 19 lat temu i powiem ze wcale to nikomu nie przeszkadzalo :P Obowiazkowo jeszcze na mundurku trzeba bylo miec przypieta Tarcze szkoly ;]

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
silk
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: silk »

Jeżeli takowe mundurki będą estetyczne to myślę, że gimnazjalistom nie będzie działa się żadna krzywda.

Po za tym zdaje mi się, że pan Roman G. nie był inicjatorem w tym konkretnym przypadku. To dyrekcja zarządziła wprowadzenie mundurków.
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Post autor: kaloryfer997 »

Mundurki to super sprawa ja jestem za wprowadzeniem ich w szkołach!!!
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

JA TEŻ!! ale nie w liceach... :P niech licea i zawodówki zostawią w spokoju a w gim i podst mogą sobie nawet hełmy wprowadzać :) w ogóle to powinni od podstawówki zaczynać a nie tak ŁUP i cała Polska...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

wtedy dopiero były by zakute giertychowskie łby :d

Mnie tam to nie dotyczy ale fajnie będzie wyglądać np. w ZS5, gimnazjum w mudnurkach, a lo normalnie. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
KoperoS
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:54
Lokalizacja: Ostrołęka Cityyy

Post autor: KoperoS »

hehe mundurki :P pamiętam co nieco hehe ale to już przeszłość rząd dąży do tego żeby wrócić do komuny zobaczycie zaczną sie też kary cielesne :P
heheh jak dobrze że to już za mną :D pozdrawiam gimnazjalistów :P

Ps. Apropo tych kasków to zamiast orła na czole widniały by dwie kaczki i postac leppera z bronami w reku :)
kamil902
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 30 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kamil902 »

no nie zle ja juz rok temu skonczylem te gim nr 1 i patrze ze mnie ominelo :) a nic nie slyszalem zeby w szkolach srednich je dali :)
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Te mundurki to nie mundurki tylko chyba same sweterki i mają być w gimnazjach i szkołach podstawowych.
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Pawelek7 czy Ty jesteś z osiedla Prądzyńskiego i Dobrzańskiego? Jeśli tak to jesteśmy z tego samego osiedlaxD.
Jeśli chodzi o mundurki. Słyszałam, że w podstawówce mają być POMARŃCZOWE MUNDURKI!
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
ODPOWIEDZ