czy warto otworzyć w Ostrołęce żłobek?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
wysypa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2007, 16:21

czy warto otworzyć w Ostrołęce żłobek?

Post autor: wysypa »

8) planuję otwarcie żłobka dla dzieci, które są za małe na przedszkole, a rodzice obawiają się opiekunek
dziękuję za odpowiedzi
pozdrawiam
wysypa
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Bo ja wiem - w innym miescie owszem - ale Ostroleka.... sam nie wiem.
Awatar użytkownika
silk
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: silk »

Myślę, że w dzisiejszych czasach znajdzie się wiele rodziców w naszym mieście, którzy oddadzą pod opiekę swoje dziecko, pod warunkiem, że będzie to opieka zaufana i wykwalifikowana.
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Post autor: kachnaa »

Gratuluję pomysłu :)
Powiem Ci jak wyglądała sytuacja w żłobku w październiku ub. roku. Została utworzona jedna grupa (chyba 17 osób), drugie tyle czekało na liście rezerwowej.
Ale by oddać małe dziecko do żłobka, trzeba mieć zaufanie... Pracownicy muszą posiadać kwalifikacje do opieki nad dzieckiem.
I jeszcze jedna kwestia. To miałby być prywatny żłobek? Istniejący jest dotowany więc koszt pobytu dziecka w nim, nie przekracza 300 zł.
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

Trzeba by było zrobić dobre rozpoznanie... Nie ma nic gorszego jak nie trafić z biznesem. Może znajdą się kompetentne osoby które udzielą Ci informacji jak sprawa wygląda.

Pozdrawiam! i powodzenia! :)
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
iwotys
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2007, 13:51

Post autor: iwotys »

Ja uważam, ze to świetny pomysła, sama bardzo chętnie niedługo skorzystałabym ze żłobka. Tylko musi to być miejsce, gdzie rodzice będą pewni, iż ich dzieci mają profesjonalną opiekę.
Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia
ODPOWIEDZ