Z ostatniej chwili....

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Z ostatniej chwili....

Post autor: sylwor »

Dotarła do mnie informacja że ostatnio nam panujący Januszek od Kotowskich zachował się bardzo brzydko.....
W czasie od informacji o przegranych wyborach dokonał kilku "niekatolickich" podpisów....
Sprawę ROSAKA pomińmy bo na wymioty się zbiera.....
Gorsze jest to że podobno pAN kotowski wycofał wszystkie wnioski o dotacje dla miasta.
To wiąże się z tym że na złość kulikowi spowodował odcięcie pieniędzy unijnych dla Ostrołęki.
Teraz macie pełny obraz "januszka" pseudokatolika dbającego o miasto.
śWIĘTY JANUSZEK w złości (nieprzystającej osobie tak świętej" woli pogrążyć miasto i zwalić na kolejnego prezydenta.
Janusz Kotowski był dobrym człowiekiem.... BYŁ ...... teraz jedyne słowo jakie ciśnie mi się na usta to "skur@ysyństwo"
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Z ostatniej chwili....

Post autor: sylwor »

No tak....
Januszek dziś zbierał zabawki (zawartość biurka)
A cały ostatni tydzień prawdopodobnie robił wszystko by nowy prezydent miał pod górkę.........
Czy osobie klęczącej przed ołtarzem przystoi być (ostatnią me#@Ą)
Kficze
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 27 mar 2018, 9:32

Re: Z ostatniej chwili....

Post autor: Kficze »

Jakieś dowody czy tylko fantazja ?
brexit

Re: Z ostatniej chwili....

Post autor: brexit »

Jakieś kwity ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Z ostatniej chwili....

Post autor: Qrzysio »

Były to podobno pieniądze z funduszu socjalnego. Pracownicy są jednak zdezorientowani, bo teoretycznie są to tzw. premie na święta, a zawsze w były w grudniu.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Z ostatniej chwili....

Post autor: jermak »

A kogo obchodzą jacyś tam pracownicy, widać były prezydent uznał, że nie zasłużyli i zdążył przeznaczyć kasę na pożyteczniejsze cele.
Ważne, że za swojej kadencji na szybko przekazał jeszcze nasze, miejskie tereny dla kurii, klasztorów, kościołów na dziwnie dogodnych warunkach.
We wszystkich większych miastach prezydenci jakoś bardziej skutecznie przyglądają się roszczeniom tak zwanych "byłych" właścicieli, a w Ostrołęce centrum miasta jakoś tak czernieje.
Z drugiej strony, może dzięki temu powstaną nowe miejsca pracy, hotele, biurowce, transport osobowy i towarowy, obwodnice, itp. - zobaczymy.
brexit

Re: Z ostatniej chwili....

Post autor: brexit »

jermak pisze: 02 gru 2018, 17:32 Ważne, że za swojej kadencji na szybko przekazał jeszcze nasze, miejskie tereny dla kurii, klasztorów, kościołów na dziwnie dogodnych warunkach.
Proszę o listę terenów miejskich w Ostrołęce, przekazanych na rzecz podmiotów wymienionych w zacytowanym przeze mnie powyżej fragmencie posta.
Proszę o podanie szczegółów umów , oraz na udowodnienie ,że te warunki są "dziwnie dogodne".

Nie wiem czy normy w opluwaniu poprzednich już władz ratusza nie wyrobiono na łamach MO , czy przeoczono fakt ,że już jest po wyborach i nowa władza została zaprzysiężona.W każdym razie taki tekst bez danych potwierdzających twierdzenia w nim zawarte, to manipulacja.

Tu już jeden taki tytan intelektu - Qrzysio-się popisał powołaniem się na dane z czerwca, po czym sam kilka postów dalej przyznał ,że na dane trzeba poczekać, bo czujnik smogu jest dopiero od grudnia.Samozaoranie się wzorcowe.Powinno się obok wzorca metra w Sevres pod Paryżem umieścić.
Tamten wzorzec metra jest już dawno nieaktualny, ale to chyba w niczym nie przeszkadza.

Zajmijcie się lepiej kabaretem- bo rządzedniem miastem trudno to nazwać- w wykonaniu ledwo co wybranej ekipy.
Jakieś pokazówki nagrywane podczas spotkań z ludem pracującym miast i wsi, jak dotychczas w MZK i OCK. Jak za czasów słusznie minionych.
Brakuje tylko na koniec pytania :
-Pomożecie?
-Pomożemy.
Podejmowane są pierwsze decyzje - ta o podniesieniu podatków części przedsiębiorców moim zdaniem pokazuje ,że na jakąś strategiczną spójność w rządzeniu Ostrołęką w wykonaniu prezydenta Kulika ciężko będzie liczyć.
Nowo wybrane towarzystwo mam nadzieję, jest w stanie uczyć się na własnych błędach rządzenia Ostrołęką.I mam nadzieję, że dużo ta nauka nie będzie mieszkańców kosztować.
ODPOWIEDZ