Prezydent Kulik - czy leci z nami pilot?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
brexit

Prezydent Kulik - czy leci z nami pilot?

Post autor: brexit »

To fragment z artykułu konkurencji :
"Jak informował jeden z lokalnych serwisów, w przeszłości Gutowska-Grucelska pracowała w Starostwie Powiatowym w Ostrołęce, gdzie miała odpowiadać m.in. za inwestycje realizowane ze środków unijnych. Pracowała też m.in. w Ostrołęckim Ruchu Wspierania Przedsiębiorczości, spółce Alpha Pro. Właśnie te dwa podmioty budzą potężne kontrowersje.

Zacznijmy od Ostrołęckiego Ruchu Wspierania Przedsiębiorczości. Wiąże się z nim jedna z największych afer w Ostrołęce w XXI wieku. Proces toczył się przez kilka lat i był wówczas szeroko opisywany nawet przez media ogólnopolskie. Akt oskarżenia dotyczył 85 osób, w tym byłego posła. Zarzucano im m.in. wyłudzanie publicznych pieniędzy. Proces toczył się tak długo, że prawnicy z całego kraju zaczęli mówić o "układzie ostrołęckim". W wielu przypadkach zapadły wyroki skazujące.

Warto również zwrócić uwagę na spółkę Alpha Pro. Jak informowała "Gazeta Współczesna", podmiot zajmował się wydawaniem książek o tematyce finansowej, pism i broszur, a także organizowaniem szkoleń. W 2005 roku z ich inicjatywy powstało pierwsze w Ostrołęce call center. W 2008 roku spółka znalazła się pod czujnym okiem prokuratury. Członkom jej zarządu stawiano zarzuty działania na szkodę spółki czy nawet oszustw kredytowych. Dziś spółka Aplha Pro figuruje w... internetowej giełdzie długów. Ma "na minusie" aż 83 715.79 zł.

Gutowska-Grucelska zakończyła współpracę z ww. podmiotami, zanim wyszły na jaw ogromne afery. Od marca 2007 roku była sekretarzem gminy Olszewo-Borki. Za to 2016 roku na jaw wyszło, że zajmowała... dwa stanowiska, była bowiem również pełniącą obowiązki dyrektora Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach. Wójt Krzysztof Szewczyk nie widział w tym żadnego problemu. "
A to fragment artykułu o tej nominacji z portalu m-o:
"- Pani Aneta Gutowska-Grucelska spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowana wiedza, uzasadniają wybór ww. osoby - czytamy w uzasadnieniu dokonanego wyboru."

formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Prezydent Kulik - czy leci z nami pilot?

Post autor: formatcedwukropek »

No i jakie widzisz sprzeczności, panie brexit? "Potężne kontrowersje" budzą te dwa podmioty, czy nowa pani sekretarz?

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3285
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Prezydent Kulik - czy leci z nami pilot?

Post autor: Qrzysio »

Brexit, ale zacytuj też pierwszy artykuł o powołaniu pani sekretarz, a nie tylko ten drugi. Brexit tworzy sobie "Gazetę Wybiórczą" i liczy, że się ktoś na to złapie.

kolejak
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:44

Re: Prezydent Kulik - czy leci z nami pilot?

Post autor: kolejak »

Nie trzeba było wchodzić na forum, wystarczyło przeczytać tytuł wątku i wiadomo że to brexit :ass: .
do dzisiaj biedny nie może pogodzić się z porażką i szlocha w poduszkę.
Widzę związek pomiędzy brexitem a werbią :idea:

jermak
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Prezydent Kulik - czy leci z nami pilot?

Post autor: jermak »

Kolejak, masz dużo racji, Werbia jest równie patetyczna i oderwana od normalnego życia, ale jednak bardziej prezentuje tak zwany "kołtuńskli katolicyzm", czyli namolną ideologię oderwaną od chrześcijańskich korzeni.
Fakt, przewidywalność w obu przypadkach jest znacząca.

ODPOWIEDZ