Strata dziecka (poronienie lub przy porodzie)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kati2
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 20:18

Strata dziecka (poronienie lub przy porodzie)

Post autor: kati2 »

Witam, chciałabym ponownie odświeżyć post dotyczący mam, które utraciły swoje dziecko w wyniku poronienia lub tuż po urodzeniu. Czy są mamy, które tak samo jak ja mają problem z pogodzeniem się ze śmiercią dziecka i potrzebują wsparcia, rozmowy, zrozumienia...
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Strata.

Post autor: Mawashi »

Nie jestem w takiej sytuacji i mam nadzieję, że nie dotknie mnie podobna tragedia, ale ze swojej strony chcę Ci napisać, że współczuję z całego serca takiej straty, nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić co czujesz i jeśli sobie nie radzisz to może dobrym pomysłem jest psychoterapia, pomoc z zewnątrz? Trzymam mocno kciuki za to abyś doszła do siebie, nie poddawaj się. Nie będę Ci pisać tekstów w stylu 'wszystko jest po coś' czy 'czas leczy rany', bo nie wiem jakie masz podejście do życia, śmierci i tego co się dzieje tragicznego w naszym życiu. Żyj jak umiesz.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
trampella2018
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2018, 16:24

Re: Strata dziecka (poronienie lub przy porodzie)

Post autor: trampella2018 »

Witam....wiele kobiet ma podobne problemy, co Ty....Nie ma słów żeby wyrazić co czujesz...ogromnie współczuje ale pamiętaj o jednym....jesli jestes wyznania katolickiego.... to ten maleńki Aniołek prosi o łaski dla Ciebie przed tronem Najwyższego...Bóg odarza nas tylko tym, co jestesmy w stanie unieść, nic ponad to....Wierze,że otrzymasz dar macierzyństwa...popros o te łaske za wstawiennictwem św. Dominika.Głowa do góry...powodzenia.
becia23
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:12

Re: Strata dziecka (poronienie lub przy porodzie)

Post autor: becia23 »

Hej miałam kiedyś taki pomysł - grupa wsparcia dla kobiet po poronieniu i wzajemne wsparcie przy następnej ciąży, ale nie znalazłam - przynajmniej tu na forum takich kobiet ... jesli chcesz to napisz w prywatnej wiadomości - pozdrawiam....
kasia88
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 sty 2011, 17:00

Re: Strata dziecka (poronienie lub przy porodzie)

Post autor: kasia88 »

Witaj. Bardzo mi przykro że to spotkało również ciebie...ja jestem mamą Aniołka od prawie 7lat. Z chęcią z tobą porozmawiam ale na priv lub tak jak ktoś tutaj pisał można utworzyć grupę.
Jak ja straciłam synka myslam że jestem z tym zupełnie sama jednak jest sporo potem okazalo sie ze jest sporo takich dziewczyn...
Chyba nikt nie zrozumie nas lepiej niż osoba ktora tego dosiadczyla...
Pozdrawiam serdecznie i kazdej z was zycze tego by przyszedl dzien w ktorym utulicie swojego dzieciaczka poplyną łzy szcześcia i zostaniecie ziemską mamą ;)
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Strata dziecka (poronienie lub przy porodzie)

Post autor: kanalia »

ODPOWIEDZ