Przerobka anglika- gdzie w ostrolece ?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
bigmuta
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2006, 17:54

Przerobka anglika- gdzie w ostrolece ?

Post autor: bigmuta »

Witam

Postanowilem zalozyc nowy temat, gdyz dopisujac moje zapytanie do wczesniejszych nie otrzymalem odpowiedzi ...a wiec :

gdzie w ostrolece, okolicach ostroleki ,albo mazowieckim -znajduje sie warsztat,firma ktora potrafi przerobic auto z anglii na europejska wersje ..?

.Interesuje mnie to bardzo gdyz powstaje nowa alternatywa dla aut z niemiec .. wiadomo ludzie szukaja tanszych, ale dzialajacych rozwiazan ..dlatego tez moj kolega bedac w anglii sciagnal sobie vectre b z 99 r na full wypasie 2.5 v6 i chcialby zarejestrowac auto w kraju ..ale przed tym trzeba je przerobic ..
sam widzialem wiele samochodow w ostrolece na angielskich blachach ...wiec mysle ze temat dobry na te czasy ...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

też myślałem o sprowadzeniu samochodu z Anglii do Polski.

Ja już zrezygnowałem z tego planu. Wiem coś o samochodach w Anglii.
Miałem dwa. I szczerze odradzam kupno samochodu starszego niż 3 letni.
W piątek właśnie pozbyłem się Vectry 1.8 16v 110 koni z 2000r - sprzedałem za 900 funtów, za tyle samo kupiłem ją tydzień wcześniej.
Angole kompletnie nie dbają o fury.
Fakt że można tanio wyrwać nawet bardzo, ale jeśli chcesz ten samochód dla siebie to poszukaj lepiej na miejscu.
bo...
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

8) no ja bym sie zapytal malona ..moze to robi ..
i jeszcze tam przed PKS i Peugotem jest taki zakladdzik przed
komisem... ale swoja droga to w cale nie glupie z anglii ...

a auta z niemiec tez sa wysluzone , tylko magicy pucuja furki na sprzedanie ... czasem ceny aut sa nizsze niz w niemczech ..!! .... ja tez sie znastanowie nad czyms takim .. widzialem Vectre na taXi taka niebieska z anglii przelozona zapytaj sie kolesia gdzie to robil....
... :D
ODPOWIEDZ