Internet Lemański

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
damien
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2007, 15:35

Internet Lemański

Post autor: damien »

Witam. Czy ma ktoś łącze z tej firmy? Jak się sprawuje? Na ile umowa? jakie ceny? Niestety lecz nie mogę znaleźć info o nich. Czy to prawda że jest u nich tak tanio bo nie wystawiają faktur?

Obecnie posiadam łącze z firmy Ynet, działa bez zarzutów i z łzami w oczach muszę zrezygnować. Przeprowadzam się do domku jednorodzinnego i niestety ale Ynet mi nie moze przenieść.

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

No to teraz dołorzyłeś do pieca:)

"Czy to prawda że jest u nich tak tanio bo nie wystawiają faktur?"

Jeżeli to prawda a czyta to ktoś z urzędu skarbowego to z internetu nici:)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Stary podepnij sobie Netię... ja mam już kilka miechów Netię 1 mb i nie narzekam... naprawdę warto... 100 mb ściąga się ok 17 min z prędkością 130-140 ks/s.
damien
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2007, 15:35

Post autor: damien »

No ja mam w ynecie łacze juz 3 lata, a od 6 msc gdy wprowadzili te ich bonusy to 100 mb sciaga mi sie w 8 minut z predkoscia 200-300 KB/s

Pozatym w netii jest drogo i trza mieć linie z TPSA
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Cześć!Ja mam w domu internet,który zakładał Lemański.Jest on podłączony drogą radiową a co do miesięcznej opłaty to wynosi ona 35,- sama instalacja anteny i wszelkich potrzebnych urzadzeń poza Ostrołeką kosztuje 360,- myślę że w O-ce koszt jest niższy z powodu lepszego zasięgu.Oczywiście im szybsze łącze tym wyższy rachunek :?
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

wow... ale mogła byś jeszcze napisać za jaką prędkość płacisz te 35 zł...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

A co to w ogole te internet Lemanski? Ma to swoja strone internetowa?
damien
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2007, 15:35

Post autor: damien »

No wlasnie nie mają stronki niestety i podejrzewam że działają na rynku nielegalnie. Dziwne właśnie jest to że nie wystawiają faktur.

Temat juz niewazny bo Ynet przeniesie mi jednak łącze.
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Post autor: typek »

Mam net od Lemańskiego od ponad 2 lat. Za łącze 512/256 bez limitu płacę 61 i dostaję faktury. Przez ten czas były chyba ze 4 krótkie przerwy w dostawie. Nie mam żadnych umów, zmianę parametrów łącza mam przez telefon 503178434. Net bierze od Exatela. Nie muszę się logować, włączam kompa i już mam net, ale niestety jestem poza NAT- em. Bez tłumików mam 4/2 Mbs.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

No to troszke drogo placisz jak za taki powolny internet. Juz chyba bardziej oplaca sie wziac 1 mb z netii.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Po cenach stwierdzam, ze oferta rowniez nie jest atrakcyjna. Juz minely czasy rozdzielania jednego lacza, zakladania firmy i zarabiania na tym poniewaz ceny lacz ADSL sa zbyt atrakcyjne i szybkie.
maximuss
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2007, 14:56

Post autor: maximuss »

damien pisze:No wlasnie nie mają stronki niestety i podejrzewam że działają na rynku nielegalnie. Dziwne właśnie jest to że nie wystawiają faktur.

Temat juz niewazny bo Ynet przeniesie mi jednak łącze.

Jedyną prawdą z tego co piszecie jest to że nie mają stronki. Ja mam od nich internet 1 MB za 75 zł, faktura VAT przychodzi co miesiąc poczta i na poczcie ją opłacam więc jakieś wyssane z palca rzeczy piszecie. Łącza mają bardzo dobre i mają też stałe IP jak ktoś chce. Jestem zadowolony z tej firmy.
A umowa jest na czas nieokreślony, słyszałem też że będą robili jakieś promocje z umową na 12 miesięcy i tańszymi cenami abonamentu i instalkę za 1.22 zł ale chyba tylko na terenie O-ki.

Pozdrawiam
mciunowicz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:21

Post autor: mciunowicz »

Witam Szefa firmy.Ja jestem zadowolona z usługi choć konkurencja nie śpi i kusi promocjami. Ale... Mam wielką nadzieję, że w najbliższym czasie pomyślicie o większej prędkości w tej samej lub niższej cenie. Pozdrawiam. :D
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Internet Lemański

Post autor: pawelaspl »

Mam Pytanie do Pana Lemańskiego czy jest możliwość podłączenia internetu drogą radiową mieszkam w prostej Lini 8km od centrum Ostrołęki jest możliwość umiejscowienia anteny na maszcie koło domu ponad dach proszę o odpowiedź oraz orientacyjne ceny zestawu do odbioru internetu proszę o odpowiedź na forum lub e mail pawelaspl@wp.pl
ODPOWIEDZ