praca w Osrołęce ??

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
aniulka
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2007, 20:27

praca w Osrołęce ??

Post autor: aniulka »

czy wogule jest jakas praca w Ostrołece :cry: skłądałam w oce kilkanascie swoich CV i zero odzewu ogłoszenia na mojej ostrołece sa chyba wielkim żartem nawet osobiscie składajac Cv zawsze sie słyszy odezwiemy sie do pani i na tym sie konczy
mlody_155
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2007, 16:45

Post autor: mlody_155 »

nie wiem jak to jest bo ja narazie jak bym nawet chciał to nie moge pracoiwac bo sie ucze w gimnazjum ale przechodzac ostatnio pod pizzeria rica jest jakies ogłoszenia dla 3 osób :lol: moze warto zapytac :D
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gizmunia »

Aniulka, praca jest tylko trzeba dobrze poszukać :P pozatym z taką "wspaniałą ortografią" to nie dziwne, że nikt się do Ciebie nie odezwał :wink: ciekawa jestem jak wygląda Twoje CV :?:
Powstają "markiety", więc może tam spróbuj, no... chyba, że to nie jest praca jakiej szukasz, tak czy owak życzę POWODZENIA!!!! :D

POZDRAWIAM
aniulka
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2007, 20:27

Post autor: aniulka »

heh czepiasz sie :oops: mlody co do tej pizzeri to zebys wiedział ile oni tam zarabiaja to wes daj spokój :evil: 3,5 na jedna godzine i praca 7 dni w tygodniu gorzej niz w biedronkach hahahaha
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

Chciałem tylko zauważyć ,że taki temat był już założony na tym forum...
Co do pracy to ja wcale się nie wysilając znalazłem. Złożyłem CV w 4 miejscach i do 3 mnie przyjęto, tak ,że miałem nawet wybór :wink: Zależy jak kto szuka...
aniulka
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2007, 20:27

Post autor: aniulka »

z tego co rozmawiałam z pracownikami pizzeri bo szef to jakis niemrawy jest :lol: :lol: :lol: :lol: to jest 3,5 zł za 1 h praca po 6 h dziennie czyli dnióweczka twoja jest 21 zł :twisted: i 7 dni w tygodniu czyli w całym roku co mi wiadomo jest 364 dni pracujace :cry: :cry: a kiedy czas na odwiedziny bliskich znajomych itd nie jestem wybredna ale ludzie troche szacunku dla młodych i nie kosztem naszych potrzeb co z tego ze da te 600 zł ale zero czasu wolnego dla siebie :shock: a o wyjazdach juz nie wspomne :lol: :lol:

[ Dodano: 10:55, 14.04.2007 ]
bo pizzeria była otwarta w lany poniedziałek gdzie wszystko było zakmniete :roll: a czemu tak ludzie co 3 miesiace sie zmieniaja myslicie ? non stop kiedy nie pujde to nowy kucharz, nowy dowoziciel
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w Zabytkowej szukają kogoś na barmanke-kelnerke idz tam i zostaw CV
rupert
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2007, 19:15

Post autor: rupert »

Praca jest tylko trzeba dobrze szukać, no i oczywiście też od siebie coś dawać, trzeba mieć wysublimowane umiejętności bo ludzi po Zarządzaniu to jest jak... A co do kasy to jak się znajdzie pracę zawsze można poprosić po jakimś czasie o podwyżkę, jeżeli się dobrze pracuje napewno się ją dostanie.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

Nie wiem, czy wiesz, Drogi Przedmówco, ale niektórzy ludzie właśnie po zarządzaniu mają bardzo dobre posady w renomowanych firmach. Nie piszę tu o Ostrołęce, bo w Ostrołęce renomowanych firm nie ma, ale o innych większych miastach. Ja skończyłam właśnie Zarządzanie. Już na studiach interesował się mną jeden z pracodawców. Jest to międzynarodowa firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą środków czystości. Będąc jeszcze wesołą studentką, stałam dla tej firmy na promocjach. Obecnie pracuję w departamencie public relations, praca jest bardzo ciekawa, płaca wysoka, system szkoleń dostosowany do wiedzy i umiejętności pracowników, kursy językowe. Niektórzy mogą tylko pomarzyć.
Zgadzam się, że jest dużo ludzi po Zarządzaniu. Ale większość z nich studiuje dla sztuki, aby uciec przed wojskiem, mieć jakiś papierek, na wątpliwej jakości uczelniach prywatnych. Ale skończyć ten kierunek na uczelni państwowej o w dodatku Politechnice, to niektórym się nawet nie śniło. Napiszę jeszcze, że u mnie, po pierwszym roku, odpadła połowa z przyjętych.
Pozdrawiam
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

jasne ze jest praca ale za jaką kase :D kto szuka napewno znajdzie :D:D
krzysia45@
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2007, 18:13
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: krzysia45@ »

Jestem elektrykiem,pracuje ale zarabiam bardzo malo.Pracuje w firmie pol na pol prywatnej.Nie idzie tam sie rozwinac, chetnie bym dorobil zeby moja rodzina zyla troche lepiej.Bardzo prosze o jakas informacje lub propozycje wspolpracy.Umiem zrobic wiele rzeczy tzw. zlota raczka.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A może ktoś wie gdzie może dorobic tegoroczny absolwent LO pomijając storeanso?
Obrazek
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Za rok emigruje do Ostrołęki mam nadzieję ze cos znajde na początek...
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Stiwi moi znajomi dorabiali po maturze w wakacje na stacji benzynowej... Jak jesteś po LO to praktyki jakiejś mieć nie musisz...
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

Ja inwestuje wieksze fundusze w Ostrolece. Zakupilem licencje franchisingowa banku MultiBank i otwarcie nastapi we wrzesniu. Niedlugo rozpoczne poszukiwanie pracownikow (okolo 10 pracownikow), napewno zglosze tutaj oferte pracy w pierwszej kolejnosci. Beda tez praktyki platne dla studentow i uczniow. Wg biznes planu kasjer (bedzie 2och) zarobi max 1200zl do reki, wiec mysle, ze nie malo jak na warunki Ostroleckie.
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

kjboss jak za tak odpowiedzialną pracę? Jeśli uważasz że to jest dużo to czemu sam się nie zatrudnisz? I na dodatek w najlepszym układzie po 10 h przez 6 dni w tygodniu....
Obrazek
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

list40i4 pisze:kjboss jak za tak odpowiedzialną pracę? Jeśli uważasz że to jest dużo to czemu sam się nie zatrudnisz? I na dodatek w najlepszym układzie po 10 h przez 6 dni w tygodniu....
Bo ja nie mam na to czasu. A o prace od 9-4 za 1200zl w Ostrołęce chyba nie łątwo. Odpowiedzialność żadna, bo kazdy kasjer przejdzie szkolenie w Warszawie w osrodku NBP, a do tego bedzie ubezpieczony od fałszywek.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Braciak pracował w Milenium jako kasjer i mówi że lipa tam była... Jakiś błąd w systemie wcięło mu 40000 zł i musiał czekać aż to naprawią i wszystko robić od początku (zostawać po godz itd) Ale nie wiem jak jest (będzie u Ciebie)
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

max 1200zł...zarobki mówią same za siebie czyli na godzinę nie wychodzi więcej jak 5zł...masakra
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

mariusz88 pisze:max 1200zł...zarobki mówią same za siebie czyli na godzinę nie wychodzi więcej jak 5zł...masakra
Przed matura poczwicz matematyke.

Praca od 9-4, czyli 7h. Przez 5 dni w tygodniu, to 35h.
Praca 4 tygodnie rowno w miesiacu, czyli 140h.

1200zl/140h=8.57zl/h
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Napisałeś max 1200 czyli bardzo prawdopodobne że pensja może wynieść 900 zł czy też minimalne wynagrodzenie krajowe (zależy chyba od etatu) no to nawet 8 zł to jest dużo jak na nasze czasy czy nawet Ostrołeke?? przysłowiowy kopacz rowów na budowie dostaje min 8-9 zł ... takie czasy, emigracja za granicę robi swoje
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

mariusz88 pisze:Napisałeś max 1200 czyli bardzo prawdopodobne że pensja może wynieść 900 zł czy też minimalne wynagrodzenie krajowe (zależy chyba od etatu) no to nawet 8 zł to jest dużo jak na nasze czasy czy nawet Ostrołeke?? przysłowiowy kopacz rowów na budowie dostaje min 8-9 zł ... takie czasy, emigracja za granicę robi swoje
Planuje tyle dac na poczatek, potem tylko za nadgodziny moze dorobic kasjer, bo napewno wiecej nie bede mogl dac, bo taki biznes plan ulozylem, ze nie moga wiecej niz 1200zl dostac, napewno nie w 1 roku.

Kopac rowy, a siedziec na krzesle i przyjmowac kase to 2 rozne zajecia i wiem ktore bardziej przyjemne.
ODPOWIEDZ