Urząd Pracy Pożyczka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Poluski12
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:24

Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Poluski12 »

Czy dostał już ktoś z Ostrołęckiego Urzędu Pracy pożyczkę ws. tarczy antykryzysowej? U mnie zostało złożone papiery w połowie kwietnia i cisza. Dodzwonić się ciężko do UP i nie wiem.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: cichy117 »

Ja zakładałem 13.04 drogą elektroniczną. 22.04 pieniądze były na koncie
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli dokumenty były złożone elektronicznie, to prawdopodobnie na platformę praca.gov.pl otrzymałeś pismo z załącznikami. Wypłaty dokonywane są w kilka dni, więc w Twoim przypadku na pewno coś poszło nie tak.
Poluski12
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:24

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Poluski12 »

Mała korekta, złożyłem 25 do ZUS'u na początku kwietnia inne papiery. Podpisywane było profilem zaufanym, dostałem potwierdzenie wysłania. Na internecie różne są informacje że każdy UP rozpatruję to inaczej dlatego chce się zorientować jak wygląda tu u nas.
Maqueh
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2008, 16:24

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Maqueh »

Złożyłem 27.04 drogą elektroniczną do dzisiaj również nie dostałem pieniędzy. Z tego co wiem sporo osób również czeka składali w podobnych terminach jak ja
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Qrzysio »

Wniosek o pożyczkę do PUP składa się za pośrednictwem platformy www.praca.gov.pl.
Poluski12
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:24

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Poluski12 »

Przepraszam mój wcześniejszy post był za bardzo chaotyczny :D Tak złożyłem za pośrednictwem wymienionej przez Ciebie strony 25 kwietnia i do dzisiaj brak odpowiedzi
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: Qrzysio »

Próbuj dodzwonić się do PUP lub wyślij przez tę platformę ogólne pismo z pytaniem o status sprawy.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Urząd Pracy Pożyczka

Post autor: steward »

Jeżeli od razu nic nie dostałeś to znaczy, że wniosek jest poprawny, średnio 14 dni od złożenia dostajesz na skrzynkę na profilu praca.gov decyzję o przyznaniu pożyczki. Od tej wiadomości są dwa dni robocze na wypłatę. Kolega nie dołączył jednego załącznika i następnego dnia dostał informację o niepełnym wniosku. Trzeba czekać, jak się nie odzywali to dadzą :faja: .
ODPOWIEDZ