Kierowcy MZK

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Kierowcy MZK

Post autor: rosolq »

Niektórzy kierowcy z mzk nie stosują się do rozkładu jazdy wyjezdzaja o 2, 3 min za wcześnie lub spóżniaja się na następne przystanki i wogóle nie uwarzają na pasarzerow. Przed paroma dniami ten sam kierowca przycioł mnie dzwiami 3 razy :/ . Ruszją się jak ślimaki i jezdzą po krawęznikach :!: :!: Wczoraj na przystanku przy ul. Łomżyńskiej mala dziewczynka biegła za autobusem, a kierowca spojrzał się i pojechał (dziewczynka mogła miec bardzo wazną sprawę :/ )W ten właśnie sposób co jadę autobuse slysze za plecami co ten kierowca ostatnio odstawił.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Od 3 lat jeżdżę mzk do szkoły i musze przyznać, że niektórzy kierowcy to starzy skur****.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Z tego co mi wiadomo dopuszczalne jest spóźnienie 2-3 min (zresztą i tak każdemu inaczej zegarek chodzi), wpływ ma jeszcze na to sytuacja na drodze, nie zawsze jest pusto, szczególnie w godzinach szczytu... trochę wyrozumiałości.
Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do jazdy autobusu zawsze może zadzwonić do MZK podając godzinę, miejsce i nr autobusu i swoje uwagi - kierowca na pewno zostanie pouczony.
Obrazek
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Post autor: rosolq »

Stiwi pisze:Z tego co mi wiadomo dopuszczalne jest spóźnienie 2-3 min (zresztą i tak każdemu inaczej zegarek chodzi), wpływ ma jeszcze na to sytuacja na drodze, nie zawsze jest pusto, szczególnie w godzinach szczytu... trochę wyrozumiałości.
Prawda ale np. w PGO kiedy zazwyczaj przyjedzie 5, 10 min przed czasem to powinien wyjechac równo a nie jeździ jak by mu się do (za pszeproszeniem) "sracza" spieszylo juz nie jeden dostał pare hu*** od pasażerów którzy nie zdązyli i musieli jechac następnym np. do szkoły czy pracy :|
...Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew...
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Post autor: rosolq »

Stiwi pisze:Z tego co mi wiadomo dopuszczalne jest spóźnienie 2-3 min (zresztą i tak każdemu inaczej zegarek chodzi), wpływ ma jeszcze na to sytuacja na drodze, nie zawsze jest pusto, szczególnie w godzinach szczytu... trochę wyrozumiałości.
Osobiście siedziałem i patrzyłem na zegarek w autobusie :ass: A i bym był zapomniał Niektorzy kierowcy są jeszcze lepsi otoz jechałem autobusem z pgo i za nim jechała "jedynka" koles nie dosc ze jechał bez trzymanki to na dodatek ledwo to kierownice złapał jak mu autobus zaczął skręcać i tan sam kierowca ze 2 miesiące temu chyba z nodow zaczoł sobie robic kołeczka po pgo. Czy to jest normalne :?: :roll:
...Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Jak wyżej napisałem, osobiście możesz przecież skargę złożyć do MZK na konkretną osobę, zachowanie, kulturę osobistą, czas czy tam jeszcze coś.
Wiadomo sa różni ludzie ale nie można tego uogólniać i o wszystkich kierowcach MZK i PKS powiedzieć, że są źli.
Obrazek
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Post autor: rosolq »

Nie mówię ze wszyscy są są źli sam znam takiego który jest w porządku i nawet złego słowa bym na niego nie powiedział ale inni. Nie mam zamiaru dzwonic no gdy bym miał składać takie skargi to nie wiem ile bym za rozmowy telefoniczne zapłacił to sie w pale nie mieści co oni kur*** ćpają czy co? Jechałem z centrum to co zakręt na krawęznik najeżdzał i jak mówiłem w pgo sobie frajer kółka toczył i 7 min po czasie pojechał. Widziałem te zdarzenie na własne oczy bo patrzyłem z okna :?
...Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew...
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

rosolq pisze:
Stiwi pisze:Z tego co mi wiadomo dopuszczalne jest spóźnienie 2-3 min (zresztą i tak każdemu inaczej zegarek chodzi), wpływ ma jeszcze na to sytuacja na drodze, nie zawsze jest pusto, szczególnie w godzinach szczytu... trochę wyrozumiałości.
Osobiście siedziałem i patrzyłem na zegarek w autobusie :ass: A i bym był zapomniał Niektorzy kierowcy są jeszcze lepsi otoz jechałem autobusem z pgo i za nim jechała "jedynka" koles nie dosc ze jechał bez trzymanki to na dodatek ledwo to kierownice złapał jak mu autobus zaczął skręcać i tan sam kierowca ze 2 miesiące temu chyba z nodow zaczoł sobie robic kołeczka po pgo. Czy to jest normalne :?: :roll:
Tą jazdą w kółko na PGO wyrabiał sobie kilometry, by pójść do lasku na grzyby
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Post autor: rosolq »

Możliwe ze chciał dorobic na grzybkach^^ ale możliwe tez ze sobie tam walnął ze 2 głębsze bo czego to ******** kierowcy nie mogą. Stare "dziady" powymieniać na młodszych, mądrzejszych mniej doświadczeni a lepiej by się starali :P.
...Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew...
Ło0o
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2007, 13:12
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Ło0o »

Na własne widziałem jak pijany kierowca prowadził autobus i jadąc pił sobie lecha jeździł po krawężnikach raz wjechał w żywopłot itd. nikt nie zwrócił mu uwagi bo było mało osób w autobusie i chyba ja tylko to widziałem ale w autobusie śmierdziało alkoholem
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ŁoOo 997 nastepnym razem zadzwon
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Dokładnie 997 i po sprawie... Zajadą drogę kierowca dmuchnie w "balonik" i wszystko jasne...

ŁoOo jakoś dziwnie Ci nie wierzę. (oczywiście nie wykluczam, że masz rację)
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

e tam 997... lepiej po ,,krokodyli'' :twisted:
rosolq
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2007, 8:26

Post autor: rosolq »

Stiwi pisze:Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do jazdy autobusu zawsze może zadzwonić do MZK podając godzinę, miejsce i nr autobusu i swoje uwagi - kierowca na pewno zostanie pouczony.
Tak tak a potem kto by za rozmowy telefoniczne zapłacil :mrgreen: Jak bym mial tak dzwonic z problemami robił bym to chyba ze 3 razy dziennie więc to nie ma sensu
...Gniew Rodzi Ból Tak Jak Ból, Rodzi Gniew...
ODPOWIEDZ