xxx

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Suza2
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 20:59

xxx

Post autor: Suza2 »

xxx
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 10:32 przez Suza2, łącznie zmieniany 1 raz.
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Post autor: kachnaa »

A co masz na myśli że ze starymi? Czyżbyś mieszkała z rodzicami? Dziwne...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To może napiszesz jakie te ceny a nie tak gdybasz... nie wszyscy są w temacie tak obcykani jak ty... Myślę że dom to ok 500 tys mam rację??
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

sie wcale nie dziwie ze ceny ida kosmicznie do góry :? spółdzielnie bloków nie stawiaja Ci co maja wiecej hajsu buduja domy a dzieciom zostawiaja w bloku zeby mieli jakotaki start 8) a dziwisz sie ze ceny takie kosmiczne moi rodzice jak zaczynali sie budowac to jeden pustak kosztował 4,30 zł a teraz kosztuje 15 zł jest róznica a teraz sobiepolicz ile pustaczków potzrba zeby postawic dom :twisted: nie liczac cementu, stali, działki, drzewa na dach i wogule :? :?
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

dokładnie... ale dlaczego ceny tych pustaków idą do góry?? tego też jest przyczyna... otóż z tego co wiem to ciągną z Polski artykuły budowlane za granicę i dlatego ceny artykułów budowlanych ciągle rosną... na szczęście moi rodzice też w czasie kupili te pustaki...
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

czejen dokładnie nawet w ostrołeckich hurtowniach nie ma cementu zeby kupic Ci z lidla co buduja ciagna z pod warszawy bo cement jest ale za 3 miesiace na zamowienie smiechu warte normalnie a ciagna za granice bo przelicza to kupia tanim kosztem i sie im opłaca :?
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

z tego co mi wiadomo to mat.budowlane ogromnymi partiami były wywożone do Kazachstanu,ponieważ odbudowują tam całe miasta.Co do cen mieszkań to też wzrosły już nie pamietam o ile ale jest to duza suma.Jak znajdę te dane to napiszę.Mój brat kupił w O-ce działke razem z domem w surowym stanie(bez przykrycia) i dal za nią 145 000,- jeśli jeszcze będzie chciał zagospodarować tą działke to jego dzieci będą sie bawiły chyba na drodze albo na dachu bo jest tak mała.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: _KanaR_ »

Ceny idą non-stop w góre. Teraz za m2 mieszkania trzeba około 3tys wylożyć. Domu też za bardzo się nie opłaca teraz budować... wszytsko do góry idzie a do tego przecież będziemy organizatorami Euro :) zobaczycie cos się będzie działo :?
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

Ja juz 3 miesiac nie moge sprzedac mieszkania w super lokalizacji w Ostrolece i nie chce zadnych wielkich pieniedzy. Ludzie chyba nie maja pieniedzy, albo nie chca tak dawac tych hipotecznych.
michalina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2007, 6:20

Post autor: michalina »

to daj mi znać 662-045-735
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Daj mi znac gdzie te mieszkanie i jaka cena , Chetnie umówie sie w weekend....
Suza2
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 20:59

xxx

Post autor: Suza2 »

xxx
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 10:33 przez Suza2, łącznie zmieniany 1 raz.
michalina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2007, 6:20

Post autor: michalina »

A ja się powoli załamuję - chcę kupić mieszkanie około 60m2, ale ludzie ogłupili z cenami. Ciekawe czy ktoś płaci takie pieniążki ?
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Wiesz ceny cały czas idą w górę więc nie czekaj tylko kupuj!! Ponoć w tym bloku co na stacji budują co są na razie wylane fundamenty już są wszystkie mieszkania pozaklepywane (opłacone)!! Znajoma kupiła 2 lata temu w wawie mieszkanie a teraz ono jest 2 razy tyle warte!! Cena za metr to chyba ok. 6000 zł!!
bigmuta
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2006, 17:54

..

Post autor: bigmuta »

a zobaczcie jakie ceny mieszkan sa w lomzy ok 4 tysia za metr ...
tam to dopiero przegiecie ..!!!!!!!!
u nas 3 tysie juz a moze dopiero ..sam nie wiem co myslec o tym... chyba trzeba szybko kupywac bo jak rusza budowy do euro 2012 to materialow nie bedzie dla nikogo.....i mieszkania znow do gory pojda..
przegiecie .... :x :x
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

W Oc-e nie uda mi się kupic mieszkania w cenie tak 1700-2000 zł za m2 ?? (nie chodzi mi o nowe budownictwo od developera) tylko tak poprostu od kogoś, a poszukuję mieszkanka do 40m2
Suza2
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 20:59

xxx

Post autor: Suza2 »

xxx
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 10:35 przez Suza2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

O Matko... :x chyba będe zmuszony coś wynająć na początek
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
ODPOWIEDZ