Dlaczego M,N,O serwis jest beeeee.... immergas pseudoserwis

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Dlaczego M,N,O serwis jest beeeee.... immergas pseudoserwis

Post autor: sylwor »

Moja przygoda z firmą pana Żyzn***** zaczęła się z pełną wiarą w jego uczciwość i profesjonalność.
Coroczny serwis kończył się stwierdzeniem że piec wymaga wymiany elektrody zapłonowej i jonizacyjnej (kilkaset złotych) a piec pracuje drugi rok bez wymiany.
Jeszcze wcześniej zgłaszałem problem z piecem na co pan żyzn******* wymienił element pieca bez jakiegokolwiek poparcia badania usterki.
Oczywiście wymiana trafiła na moje konto mimo że nie naprawiła usterki.
Przegląd który kosztował "majątek" nie wykrył problemu instalacji.
Element sprawiający problemy to zawór bezpieczeństwa który jest elementem podstawowym przy przeglądzie....
Dlaczego więc serwis pana Żyzn......... pomija główne punkty testowe ??????? Serwis coroczny nie wykrył awarii zaworu bezpieczeństwa i sam musiałem go odkryć.
Pan żyzn***** z jednym nie ma problemu........ faktury wysyła szybciej niż kichnie przy krojeniu cebuli.
A może pan Żyzn****** zamiast zająć się serwisem "lata" w chmurach ?
A już mistrzostwem świata było zamontowanie pompki przetłaczania skroplin która przy wysokości znamionowej tłoczenia 2m wysokości u mnie miała prawie 3m podnoszenia i spowodowała zalewanie fundamentu.
Jaka może być konkluzja? Tylko jedna. Prowadzenie działalności usługowej gdzie usługa jest bez znaczenia a jedynie zysk jest ważny
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Dlaczego M,N,O serwis jest beeeee.... immergas pseudoserwis

Post autor: sylwor »

To co mógłbym poradzić nowym potencjalnym nabywcom pieca gazowego to nie uleganie naciskom monterów i sprawdzenie kwalifikacji tych którzy udają specjalistów.
ODPOWIEDZ