Szkoła nauki jazdy "Znak"

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Szkoła nauki jazdy "Znak"

Post autor: Suchy »

Mógłby ktoś się wypowiedzieć o tej szkole?, najlepiej ktoś kto tam uczył się jeździć. Coś o instruktorach, wykładowcach, cenach i czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty. Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Siara »

Coś o instruktorach
Hmm jeździłem z Panem Olendrem (bodajże taka odmiana) i wspominam go bardzo dobrze...
wykładowcach
Nie pamiętam nazwisk... Bynajmniej wygladało to tak, że oglądaliśmy jakieś filmy instruktażowe, rozwiązywaliśmy testy itp...
cenach
Nie orientuję się teraz...
czy jest mozliwość rozłożenia płatności na raty
Jak jeszcze ja jeździłem to nie było z tym żadnego problemu...
Z góry dziękuję
Nie ma za co...
pozdrawiam
Również pozdrawiam!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

tez tam sie uczylem i rowniez polecam, ceny sa dobre i mozna placic w ratach, wyklady wporzadku, pan Bałamut wykłada spoko człowiek i dużo smiechu jest
foster
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: foster »

a ja teraz chodzę do szkoły jazdy PROMOTOR, jest fajnie, raty są, ceny są też przystepne, młodzi instruktorzy, szkola na wszystkie kategorie no i teraz bodajze maja promocję kurs na motocykl w cenie 500zł, wiec bodajze najtaniej w miescie jak sie orientowalem, wiec pozdro dla wszystkcih uczacych sie 8)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Nom kusząca ta cena na motocykl... Na A1 tyle samo kosztuje...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Witam
Ja też robiłam kurs w znaku, tyle, że 12 lat temu. Ale wspominam bardzo dobrze i wykłady i jazdę samochodem. Z tego co wiem właściciel jest nadal ten sam, więc poziom na pewno jest wysoki.
Sony
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 26 kwie 2007, 17:22

Post autor: Sony »

Uczylem sie w tej szkole i zdalem za pierwszym razem wykladowca pan Bałamut spokoo koles dobre metody anuki luzne wyklady smiech ktory uczy :) Instrukto wporzaku wypominal kazdy bald i to dobrze bo pozeij wiesz co robsiz zle, mozna placic na raty u ladnych pan w buirze :)
foster
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: foster »

na A1 w PROMOTORZE tez chyba taka sama cena 500zł, ale nie jestem pewien, mozesz zadzwonic do pana Konrada - wlasciciela i się dopytasz
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No właśnie napisałem że kosztuje 500 zł...
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Post autor: kjboss »

Ja tak sobie wspominam. Nie nauczyli najlepiej. Sam sie i tak musialem naucyzc na swoim autku. Instruktor wtedy mnie strasznie olewal, bo czesto jezdzilismy do jego domu i tam sobie obiadki wpiepszal. Kiedys mu o tym wspomnialem, ale przeciez to wg niego "tylko kilka minut".

Do tego za dodatkowe jazdy niezle kasowali, a jak juz kasowali, to za gotowe do reki, tylko pokwitowania nie chcieli dawac, bo sie z tego nie rozliczali.

Ale to bylo z 7-8 lat temu.
ODPOWIEDZ