Blok na Osiedlu Natura.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Lokatorka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2022, 1:32

Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: Lokatorka »

Prosze o informacje ludzi którzy wykupili mieszkania na Osiedlu Natura.Chodzi o blok jeszcze w budowie.Blok powinien być oddany w 12/2020.
Jest 14miesiecy po terminie i końca nie widać.Caly blok został wykupiony, wiec wszyscy lokatorzy są w tej samej sytuacji co my.Moze trzeba się skrzyknąć i wywrzeć presje na dewelopera.Byc może brakuje wykonawcy kasy na dalsze prace? Mam nadzieje ze moje pytania nie zostaną bez odpowiedzi na tym Forum.Z góry dziękuję.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: Infom »

... a w umowie co jest zawarte w przypadku nie dotrzymania terminu oddania mieszkania?
Lokatorka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2022, 1:32

Re: Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: Lokatorka »

Nie braliśmy nigdy opcji -adwokaci,sad.Mam nadzieje ze wszystko skończy się dobrze.Szkoda ze reszta lokatorów milczy w tej sprawie.Moze są naiwnych forach sp.
masakra123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2022, 7:31

Re: Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: masakra123 »

Na facebooku jest grupa "Nabywcy mieszkań na Osiedlu Natura". Może tam spróbuj.
Lokatorka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2022, 1:32

Re: Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: Lokatorka »

Dziękuję za info.W omawianym bloku jest około 66 mieszkań i kompletna cisssszzzza.W 2019roku na początku tego projektu,loatorzy z pierwszego, gotowego bloku mówili ze jest cztero miesięczny poślizg .Teraz jest 14-miesiecy poślizgu.Zobaczymy kiedy to się skończy. Może będzie potrzebna opcja pozwu?! może do lata się wyrobią.Wykonawca idzie na rekord z terminem.W Ostrołęce inne projekty są realizowane.Czyli można!
Lokatorka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2022, 1:32

Re: Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: Lokatorka »

Witam.
Trzymając się tematu-Podobno odbiór mieszkań planowany jest w maju!Jest to kolejna data(12/2020.10/2021) Czyli 17 miesięcy poślizgu .
Odbior w październiku 2021i grudniu2021to czysta farsa.Blok nie skończony ,centralne nie włączone (zimno, mokro, jak kończyć cokolwiek)Brak wody.Moze wyznacza odbiór na 01kwietnia!.Dla żartu.Moj wykonawca tylko kazał się puknąć w głowę ,na propozycje rozpoczęcia prac wykończeniowych.
surfer
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 8:41

Re: Blok na Osiedlu Natura.

Post autor: surfer »

Mam nadzieję, że deweloper odpowie za to przed sądem i przestanie pełnić jakiekolwiek funkcje publiczne. Ludzie nie mają gdzie mieszkać, płacą kredyty, tracą czas i nerwy. W takich sytuacjach możliwe są do uzyskania wysokie odszkodowania, trzeba się zorganizować i pójść po swoje.
ODPOWIEDZ