Najlepsze Liceum Ekonomiczne - które wybrać?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
DeLFin
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2006, 21:42
Lokalizacja: z miasta

Najlepsze Liceum Ekonomiczne - które wybrać?

Post autor: DeLFin »

Witam. gdzie jest najlepsze liceum pod wzgędem profilu ekonomicznego (matma-gagra)chodzi mi o poziom i ogólnie? Acha chodzi mi o I, II, III ??

Czekam na opinie? Narazie jestem za III ale jeszcze myślę ...


Pozdr. Daniel
... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

oczywiście że II Lo, sama byłam na tym profilu (matma, gegra, przedsiębiorczość ) :). POLECAM !
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

II LO we wszystkim jest najlepsze, wszyscy uciekaja z I i III :P
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A które LO najlepiej napisało matury?? Np w tamtym roku?? Czy jakaś średnia arytmetyczna szkoły czy coś.
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

w tamtym roku najlepiej napisało II Lo, chyba tylko 2 czy 3 osoby nie zdały.. ;> gdzie w I i III po ...naście osób oblało maturę. ;P..
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

wlasnie tak :P
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

czejen poczekaj na wyniki z tegorocznej matury - beda 29 czerwca
DeLFin
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2006, 21:42
Lokalizacja: z miasta

Post autor: DeLFin »

a jak z nauczycielami ?? w II LO

Acha i ile trzeba tak mniej wiecej pktów żeby sie dosatać na ten profil do 2 ??
... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

mArCiNq pisze:czejen poczekaj na wyniki z tegorocznej matury - beda 29 czerwca
ta, tylko juz teraz trzeba skladac papiery z podaniem profilu, mozna je jeszcze zmienic w polowie czerwca, ale 29 czerwca juz prawie bedzie pobor zamkniety ;]

do tej klasy w tamtym roku był prog pewnie koło 125 jak powiedział Czejen. I tak mat-fiz w II LO wymiata, prog był 143 bodajże, teraz pewnei wzrosnie, bo została tylko jedna klasa mat-fiz w tym roku ;]
DeLFin
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2006, 21:42
Lokalizacja: z miasta

Post autor: DeLFin »

nie na mat-fiz tylko mat-gegra to ze minmum 125 to wiem ale jaki był próg w tamtym roku ??
... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Z tego co patrzyłem po wszystkich LO to w Haliku jest próg 80 w I LO 100 w III LO 110 i w II LO 125...
DeLFin
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2006, 21:42
Lokalizacja: z miasta

Post autor: DeLFin »

Czejen pisze:Z tego co patrzyłem po wszystkich LO to w Haliku jest próg 80 w I LO 100 w III LO 110 i w II LO 125...
widziałem, wiem ale to jest próg od którego bedo rozpatrywane podania, ale nie zawsze jak masz 125 sie dostaniesz. Ktoś wie ile miała ostatnia osoba dostana do tej klasy w 2LO??

Ps: kto zmienił temat??;)
... i nie będzie co ma być tylko będzie po mojemu...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Co ty stary gadasz ?? Jakie rozpatrywane podania?? Przecież składasz podanie przez net drukujesz i niesiesz do szkoły pierwszego wyboru!! Przecież jeszcze nie wiadomo ile kto będzie miał punktów a ja zaniosłem do III LO i podanie już jest pozytywnie zatwierdzone... Więc nie mam pojęcia o co Ci chodzi... A temat najprawdopodobniej zmienił admin...(Qrzysiek)
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Matma-fiza-infa(jako ten na którym mi najbardziej zależy) i jeszcze na jakieś 3... No dobra czyli Tobie chodzi o to że kto pierwszy złoży i ma na 115 się dostanie a ty możesz nieć i 160 i złożysz po nim i się nie dostaniesz... Kolega tak miał w I LO i poszedł do III. Stary a wiesz jaka lipa ?? Myślałem że jak w tym rejestrowaniu wybiorę jedną szkołę to potem mogę dwie dobrać a się okazało że III LO zaakceptowało moje podanie i już nie mogę innych szkół wybrać... Muszę teraz jechać anulować podanie i dopiero złożyć do trzech szkół (tam wybrać na tej stronce) i znowu zawieść do III LO bo to szkoła pierwszego wyboru... Popieprzyli z tym nieźle... Tak jakby nie można było potem sobie szkoły dobrać... :evil:
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

wlasnie tak jak pisał delfin, chodzilo mi o ostateczny prog z zeszłego roku
ODPOWIEDZ