SŁOŃCE KADZIDŁA

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ObserwatoR_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:25

SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: ObserwatoR_ »

Dzień dobry
Jestem mieszkańcem Gminy Kadzidło, tyle lat tu żyję i nie wiedziałem, że nasz wójt to taki dobry gospodarz. Mamy wszystko co najlepsze w całej Polsce, a może i w całej Litwie. Najlepszy wójt to na pierwszym miejscu, najlepszą organizację wszystkich spotkań kulturalnych i nie tylko, najlepsze imprezy w najlepszym centrum kultury w Polsce, najlepsze nagrody dla ludzi którzy nigdy styczności z naszą gminą nie mieli, najlepsze drogi, najlepsze chodniki, najlepsze skwerki, najlepsze znaki pokazujące co się chce, itd. U NAS w Kadzidle po prostu wszystko jest najlepsze.

Jestem ciekawy jakie opinie o naszej ukochanej Gminie maja inni mieszkańcy? Czy każdy z nas tak samo myśli jak wójt?
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: justusz »

... widać żes edukowany jednopostowy uzytkowniku - "ObserwatorzE" pewnie bardziej od Pana Wójta. A gdziezes te szkoły konczył u Słonca Karpat czy Slneczka Korei?
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: kanalia »

ObserwatoR_ pisze: 12 cze 2023, 22:41 Jestem ciekawy jakie opinie o naszej ukochanej Gminie maja inni mieszkańcy?
Mam takie samo zdanie jak ty.
Jasne, że w Kadzidle jest wszystko najlepsze, w szczególności mieszkańcy którzy tyle lat tu żyją, a nie wiedzieli, że nasz wójt to taki dobry gospodarz.
ObserwatoR_ pisze: 12 cze 2023, 22:41 Czy każdy z nas tak samo myśli jak wójt?
Tego to już nie wiem, nie siedzę w głowie wójta i nie wiem co on myśli.
ObserwatoR_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:25

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: ObserwatoR_ »

Dużo ludzi popiera naszego wójta, szkoda, że nie mieszkają w naszej gminie. Skoro tak fajnie to zapraszamy do nas i korzystajcie z tych wszystkich udogodnień robionych przez wójta.
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: kanalia »

Ja również przyłączam się do zaproszenia.
Zapraszam, bo naprawdę warto, pozytywne opinie o naszej gminie nie są przesadzone.
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: QRP »

Chętnie poznam te pozytywne opinie :mrgreen:
ObserwatoR_
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:25

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: ObserwatoR_ »

To gdzie są, te sukcesy naszego wójta?
Teraz nasz wójt taki mało kościelny podpina się pod akcję gromadzenia środków dla kościoła, jak każdy wie, że kościół daje dużo plusów w głosowaniu na każdym szczeblu głosowania.
Nasza gmina działa jak biuro podróży, wójt jest jej szefem. Gmina sponsoruje, to wymaga myślenia takiego jak chce wójt.
Dalej mamy wycieczki na Litwę i finansowanie pomysłów naszego wójta. Tak pewnie poda fajną odpowiedź na to pytanie jakie to było ważne by tam jechać po raz setny. Każdy listek po Miłoszu jest ważny. Bardzo. I każdy kamień.
Mamy teraz wójta dziennikarza. Nie wiem czy to dziennikarstwo śledcze czy publicystyczne. Wójt kręci masę filmów, tylko ja nie wiem o czym one są. Pięknie się tam reklamuje. Ciekawe czy się zgodzi na takie spotkanie w jednym z jego skwerków z nagrywaniem na żywo, kiedy ktoś przyjdzie i zada trudne pytanie, też tak pięknie będzie się starał odpowiedzieć?
Inna sprawa wójt to nagrywa z konta prywatnego, a nie z konta wójta gminy. Czy wójt się pytał i ma potwierdzenie osób innych będących na tych filmach, że chcą być pokazywani w szerokim audytorium? To może być niezgodne z prawem i podlegać pod jakieś paragrafy. To śmierdzi bardzo prywatą.
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: SŁOŃCE KADZIDŁA

Post autor: QRP »

ObserwatoR_ pisze: 17 lip 2023, 0:46 To gdzie są, te sukcesy naszego wójta?
No jak to gdzie są? Są wszędzie! :D
Przecież wójt jest najmądrzejszy! I wszystko co robi jest najpiękniejsze i najwspanialsze. I ta gmina prężnie się rozwija i wszyscy powinni być z tego powodu szczęśliwi :D

A ja osobiście uważam, że każda ościenna gmina bije na głowę Kadzidło
ODPOWIEDZ