Ostrołęka gorszym sortem PKP

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Martin2rep
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2023, 18:20

Ostrołęka gorszym sortem PKP

Post autor: Martin2rep »

Nie wiem jak pasażerowie pociągów relacji Ostrołęka - reszta świata się czują ale ja po 9-cio miesięcznym męczeniu się z tym kapryśnym dzieckiem zwanym dalej koleją mam dosyć. Czuję się jak matka chcąca w końcu urodzić, pozbyć się codziennego bólu kręgosłupa, wiatrów, rozstępów i braku pozycji do zdechnięcia. Raz zimno bo klima działa, raz gorąco bo nie działa, bo ktoś nie włączył bo na postoju pasażerowie mogą się dusić. W lato w kurtce bo wieje na głowę raz zimnym raz gorącym, albo duszno jak w piekarniku. W zimie wieje na przemian ciepło - zimno albo grzeje, że nie da się siedzieć. Grzejniki raz grzeją na maxa aby po pewnym czasie zamienić się w sople przy otwartych w M. Przetycz drzwiach. Wygoda....taaaak...jeśli ktoś narzekał na niewygodny fotel czy krzesło w domu nie pojedzie Ostrołęcką "drezyną". Pocałuje po powrocie swój mebel. Trzęsie, gniecie, puka, stuka, wyje, fotele są wyprofilowane dla osoby ze skoliozą i kręgosłupem żyrafy. itp itd. Człowiek zanim gdzieś dojedzie to jest tak umordowany tą podróżą, że w końcu usypia.....po przesiadce do innego pociągu gdzieś gdzie można, na trasę do W-wy Wilenskiej. Inny skład, nowszy wygodniejszy - można. Ja po tych 9 miesiącach mam dosyć traktowania pasażerów jeżdżących z Ostrołęki i ma trasie jak bydło. Mamy XXI wiek, człowiek lata w kosmos. Mam ochotę wsadzić wszystkich pseudo radnych nieporadnych razem z decydentami kolei w ten pociąg i wysłać daleko na wschód, na zawsze. To chyba najbardziej zaniedbana linia kolejowa w tym kraju i najbardziej zaniedbani ludzie - zmuszeni podróżować tą linią za takie same pieniądze za które inni jeżdżą cicho, wygodnie i na czas !!! Albo niech będzie darmowa albo skasować na zawsze lub zmienić wreszcie na nową. Są pieniądze na elektrownię ???!!?? to niech się znajdą dla uczciwych obywateli jeżdżących codziennie do uczciwej pracy tym bydłowozem. Pozdrawiam tylko obsługę składu pociągów tej linii - niech Pan ma ich w swojej opiece. Dają radę.
Martin2rep
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2023, 18:20

Re: PKP .......2023/2024

Post autor: Martin2rep »

P.S. To co się działo dziś rano tj 5:17 z Ostrołęki w Tłuszczu.....brak słów w języku Polskim aby bez wulgaryzmów opisać tą sytuację.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: PKP .......2023/2024

Post autor: Qrzysio »

Proszę o szczegóły co się działo w Tłuszczu?
ODPOWIEDZ