Czy zostanę kandydatką na prezydenta Ostrołęki albo księdzem?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 665
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Czy zostanę kandydatką na prezydenta Ostrołęki albo księdzem?

Post autor: Werbia »

Dzień dobry Wam wszystkim w ten piękny kwietniowy dzień. ☺️👋

Choć wiele osób twierdzi, że gdybym była księdzem albo prezydentem Ostrołęki, to byłaby jakaś szansa pobudować kościół w miejscu starej pływalni miejskiej, żeby odciążyć eksploatacyjne przepiękne zabytkowe zabudowania poklasztorne w Ostrołęce i zachować je w jak najlepszym stanie dla przyszłych pokoleń a muzeum poświęcone Bożemu Miłosierdziu w Wojciechowicach już dawno by funkcjonowało jako filia Muzeum Diecezjalnego .... .... .... a i Kotowski z Piątkowskim być może wtedy byliby skłonni potraktować moje uwagi serio i zatrudnić choć z jedną karmelitańską mniszkę choćby do ścierania kurzu w MŻW.... .... ...

Chciałam zapewnić wszystkich tak gdybających, że pomimo takich publicznych inicjatyw i uwag nie zamierzam startować w żadnych wyborach jeśli chodzi o kwestie polityczne a jeśli chodzi i sprawy religijne, to choć biskup łomżyński chyba już dawno potraktował mnie co najmniej jak szafarkę komunii świętej .... formalnie należę tylko do Rodziny Szkaplerznej i jestem po postulacie we Franciszkańskim Zakonie Świeckim i nie mam ani czasu, ani pieniędzy, ani zdrowia na jakiekolwiek zaangażowanie religijne.

Uważam że dobre pomysły zawsze obronią się same a najcenniejszymi darami, jakimi Pan Bóg obdarował ludzi są życie i wolna wola ... ... ... I choć jestem od pół roku na niemieckim chlebie, ponieważ w Ostrołęce nie mogłam znaleźć pracy a z okien swojego mieszkania patrzę jak to miasto się zwija zamiast rozwijać, trudno .... ... ... życie toczy się dalej ... ... ... przyjdą następne pokolenia ... ... ... a tymczasem życzę Wam udanego dnia, dobrych pomysłów i owocnej pracy, gdziekolwiek. 🤗
https://werbia.blog.deon.pl
ODPOWIEDZ