Ceny ślubu i wesela w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Madziunia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2007, 8:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Ceny ślubu i wesela w Ostrołęce

Post autor: Madziunia »

Ile kosztowała was cała ceremonia ślubna (bez garnituru i sukni).
Madziunia
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

To wszystko zależy jakie to ma być przyjęcie...na ile osób, w jakiej sali... itd... wiem że w augustyniaku od osoby jest 100 zł świetne dekoracje kościoła i sali to koszt 1000 zł... :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
gosiak543
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2007, 21:50
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: gosiak543 »

Dzien dobry my braliśmy ślub w kwietniu impreze robiliśmy w damiętach to jest ok. 12 km od ostrołęki ale sala jest cudowna i obsługa tak samo płaciliśmy 95 zł. od osoby do tego jeszcze ciasto,owoce ,napoje,tort,noi oczywiscie alkohol.moim zdaniem to niedrogo a zabawa naprawde byla super i jestesmy szczesliwi ze tam mieliśmy impreze.Do tego trzeba jeszcze doliczyc dj-1300,kamerzyste-900,samochód,kwiaty i te drobnostki które sa najdroższe tak na ok 100 osób to 25000 zł :D :P
gojak
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

25000 zł na 100 osob?? to cena straaaasznie wygurowana.Byłem na znakomitym weselu na 130 osób które wyniosło całkowicie 18000 zł :) widocznie mieliście wszystko profesjonalnie ;)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Madziunia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2007, 8:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Madziunia »

tylko 18000?? i aż na 130 osób.. to gdzie było te wesele??
Madziunia
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

+/- 30 tys za 130 osób...... calosc kosztów
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Wszystko zależy jakie menu sobie dobierzesz jakie dekoracje itp jak pojedzie się po najtańszych kosztach to naprawdę w 20 tys się zmieścisz bez najmniejszego problemu !!!! "Augustyniak" profesjonalnie i naprawde opłacalnie
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Widze ze zrobienie wesela to niezle koszty. Jak czytam co piszecie to jeszcze bardziej obstaje przy tym ze to zbedny wydatek. Juz lepiej zrobic male przyjatko po slubie dla najblizszych. Przynajmniej kasy sie zaoszczedzi.
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Tak czy siak w 90% pieniążki Młodej Parze się raczej zwracają (wszystko zależy od gośći) :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

A po co sie maja zwrocic jak moze ich przybyc :P Wole uzbierac wiecej kasy na mieszkanie ;)
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Oj przy dzisiejszych cenach nieruchomośći to musiał byś troszkę zbierać...
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Od czegos trzeba zaczac i lepiej zaczac zbierac niz wydawac. Wole jednak mieszkac na swoim a nie z rodzicami ;)
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

W tym przypadku Cię popieram, ale nie zapominajmy że jednak wesele to jest piękne przeżycie i warto mieć z tego naprawdę wspaniałe wspomnienia :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Zgadza sie, koszty w pewnym stopniu sie zwracają, a trzeba pamietac ze takie wydarzenie jest tylko raz w zyciu, wiec wydaje mi sie warto wszystko dopiąć na ostatni guzikby cieszyc sie z tego dnia jak najdłuzej...
gosiak543
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2007, 21:50
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: gosiak543 »

tak to jest raz w życiu. a kasa sie zwraca jak masz chojnych gosci a teraz wiadomo jak jest u mnie tak nie bylo niestety zwrocila mi sie miejsza polowa wiec tak to bywa :P a co do skromnego przyjecia tak zgadzam sie moim marzeniemm zawsze bylo jechac do czestochowy i tam wziac slub ale niestety nalegala moja rodzina bo jak to u nas bywa to oddaj za oddaj ja bylam na wszystkich weselach wiec i ja musialam zrobic :lol: aleeeee nie żałuje bylo cudownie i niezapomniane przeżycie dużo kasy ale warto POZDRAWIAM :wink:
gojak
jamala
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2007, 20:28

Post autor: jamala »

A ja mam pytanie odnośnie wesela a raczej sali. Jakis czas temu był artykuł w TO o pewnym dworku niedaleko Ostrołęki. Właścicielka mówiła że wynajmuje go na wesela. Wie ktoś może gdzie to jest? Czy maja jakąś swoją stronę internetową czy coś takiego?
patyk83
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2007, 20:40

Post autor: patyk83 »

Może chodzi o dworek w Szczawinie. Byłam tam i oglądałam go. Fajny ale nie chciałabym mieć tam wesela.
Madziunia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2007, 8:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Madziunia »

a dlaczego nie chciałbyś tam mies wesela skoro piszesz, że jest tam fajnie?? Ile osób liczy pomiści taka sala??
Madziunia
patyk83
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2007, 20:40

Post autor: patyk83 »

Są dwie sale na jedzenie i one moga pomieścić około 180 osób. Sala taneczna jest w oranżerii, w taki długim wąskim korytarzu. Brzydko to wygląda. Oprócz tego na wesele udostępniana jest biblioteka, pokój gdzie jest fortepian i pokój gdzie jest bilard. Nie chciałabym mieć tam wesela, bo goście by się tylko rozleżli po tym dworze i tyle by było z zabawy. Może można tam jechać na weekend i dobrze wypocząć. Moim zdaniem to złe miejsce na organizację wesela.
Ald_ona
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2007, 13:23

Post autor: Ald_ona »

Michał napisał: Od czegos trzeba zaczac i lepiej zaczac zbierac niz wydawac. Wole jednak mieszkac na swoim a nie z rodzicami
mariusz88 napisał: W tym przypadku Cię popieram, ale nie zapominajmy że jednak wesele to jest piękne przeżycie i warto mieć z tego naprawdę wspaniałe wspomnienia
Sarcev napisał: Zgadza sie, koszty w pewnym stopniu sie zwracają, a trzeba pamietac ze takie wydarzenie jest tylko raz w zyciu, wiec wydaje mi sie warto wszystko dopiąć na ostatni guzikby cieszyc sie z tego dnia jak najdłuzej...

Po trochu każdy ma rację, ale Michale - jak nie zrobisz wesela dla rodziny, którą jak widać masz w "głębokim poważaniu", to jak się trafisz na rodzinne przyjęcie ze swą wybranką będziesz jak odsunięty, bo nieznany..... i dopiero wtedy Ty będziesz walczył o należne ci miejsce w nowej rodzinie
Powiadają, że kij ma dwa końce: za jeden się trzyma, a drugim się dostaje........ i tu wychodzi sprawa mieszkania z rodzicami.....hm a co mają powiedzieć ci co z powodu małego metrażu choćby chcieli, to nie mogą mieszkać z rodzicami?

Koniec narzekania! Wesela po to są, by je robić - mogą być większe i mniejsze. Samochody też mamy różne i jakoś żyjemy.

A że żadnego wesela nie można dopiąć na ostatni guzik, to wiedzą ci, którzy sami organizowali sobie wesele - zawsze znajdzie się taki gość, któremu nie dogodzi tak do końca - bo ludzie tacy są, byle jakiś bat znaleźć i nie ważne jak się ktoś starał :?
ODPOWIEDZ