dobry fryzjer w ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
gosh
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2007, 19:24

dobry fryzjer w ostrołęce?

Post autor: gosh »

Czy istnieje jakiś dobry fryzjer w Ostrołece?
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

tak, CLAUDIA. AGNIESZKA RĘBOWSKA I ANIA ZAPADKA. Zakład mieści się przy Gwożdziach, na Sikorskiego. Chodzę tam około 10 lat. Super.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

męski czy żeński?

Męski, znany i lubiany to z pewnością Pan Tomek na Centrum. Nad Zielonym Marketem, w budynku poczty.
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

Claudia to fryzjer męski i damski.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Za bardzo się nie znam bo nie wiem na co ci ten fryzjer, czy chcesz sobie zrobić fryzurę na ślub czy na dyskotekę, myślę, że fryzjer nie może być w Ostrołęce dobry czy zły bo każdy ma chyba takie samo wykształcenie dotyczące fryzjerstwa... A w Ostrołęce duuuużo jest fryzjerów :)
zemelka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2007, 11:09

Post autor: zemelka »

:shock: powiedzcie mi ile kosztuje cieniowanie wlosów i podciecie grzywki w ostrolece bo ostatnio moja wizyta w afrodycie zakonczyla sie szokiem
"friend to all is a friend to none"
gosh
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2007, 19:24

Post autor: gosh »

Dzięki za wszystkie posty. Pisząc 'dobry fryzjer' miałam na myśłi takiego fryzjera, którego jedynym atutem jest wykształcenie fryzjerskie (a jest takich wielu), a brakuje mu inwencji, nie orientuje się w bieżacych trendach , nie potrafi doradzić i ścina każdego klienta 'po swojemu' i długo by tak można jeszcze wymieniać. Chyba chodzi mi o takiego fryzjera z powołaniem, którego bez obaw możemy polecić drugiemu człowiekowi:). A zdecydowałam się zadać to problematyczne pytanie na forum, bo zapuściłam trochę włosy i chciałabym zrobic sobie teraz fajną fryzurkę, a naprawde nie chciałabym żeby po tych wszystkich wyrzeczeniach związanych z zapuszczaniem ktoś mnie teraz bezsensownie obciął. Mój obecny fryzjer jest ok, ale nie da chyba sobie rady z moimi lekko kręconymi włosami i chyba czas na zmiany. To tyle- jeśli znacie fryzjera z powołaniem (zarówno żęńskiego jak i męskiego- tak dla informacji:) to będę wdzięczna za info. A jeśli chodzi o pytanie zemelki, to nie orientuje sie tak bardzo z tym temacie bo grzywkę podcinam sama :) ale myślę że to nie powinno być drogie, ale w Afrodycie sie podobno cenią. Swoją drogą ciekawa jestem ile musiałaś zabulić ? POzdrawiam wszystkich :)
Tubylec
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:45
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Tubylec »

Qrzysio pisze:męski czy żeński?

Męski, znany i lubiany to z pewnością Pan Tomek na Centrum. Nad Zielonym Marketem, w budynku poczty.
Jak najbardziej popieram i przyłączam się do rekomendacji.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

nie ma dobrego xD ;p ale kup sobie zestaw małego fryzjera i sam/a się zetnij xD
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
agataz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2011, 23:10

Re: dobry fryzjer w ostrołęce?

Post autor: agataz »

Mi od lat robi włosy Sylwia - dojeżdżała do domu ale teraz otwiera salon ze 25km od Ostrołęki w Czaplicach.

Nie wiem jak inne kolory ale blond robi super!!!
Nie jak u innych żółte - u niej zawsze mam platynkę tak jak chcę i się jeszcze nie zawiodłam tel: 692-196-905

Umawiajcie się u niej to może u nas otworzy salon bo trochę daleko jeździć!!!
ODPOWIEDZ