Mcdonald's

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
nofak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Mcdonald's

Post autor: nofak »

Czemu u nas w Ostrołęce nie ma Mcdonald'a ?? Niech władze czy ktoś coś z tym zrobi :D
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Temat był poruszany, jak Ci tak zależy i jesteś taki bohater żeby rozkazywać władzom na forum to przejdź się do Urzędu Miasta porozmawiaj z kim trzeba i od razu ci wybudują McDonalda.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Rasty Nie wypowiadaj się już więcej na forum skoro nie masz o niczym pojęcia... A nie ma McDonalda bo małe miasto i nie ma kogo kto by w to zainwestował. Niestety za droga franczyza a do tego jedzenie nie zdrowe ;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Aby postawić Mc'Donaldsa niepotrzebne sa władze. Musi być osoba, która ma zamiar otworzyć takie cudo, złożyć wniosek do sieci Mc'Donalds i jeżeli się zgodzi, wtedy można postawić "restaurację".
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

wladze nie maja nic do tego,
jest tak jak pisal Qrzysio
Aby postawić Mc'Donaldsa niepotrzebne sa władze. Musi być osoba, która ma zamiar otworzyć takie cudo, złożyć wniosek do sieci Mc'Donalds i jeżeli się zgodzi, wtedy można postawić "restaurację".
nic wiecej w temacie, ale wez znajdz taka osobe....
... :D
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Re: Mcdonald's

Post autor: Rasty »

nofak pisze:Niech władze czy ktoś coś z tym zrobi :D
On tak napisał.
GłowA pisze:Rasty Nie wypowiadaj się już więcej na forum skoro nie masz o niczym pojęcia...
Kolego, sam się nie wypowiadaj na forum, przypuszczam że co do budowy McDonalda wiem więcej niż Ty.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

I teraz dzieci będą się kłucić...

McDonald's ehhhh szkoda gadać...
Obrazek
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Stiwi po to jest temat poruszany , żeby polemizować ... nie każdy ma takie same zdanie ;) To że dzieciom się nudzi to inna sprawa .
A McDonald już miał być stawiany ze 3x ... i nic z tego ;]
Ale przydałby się przydałby :D ;p
Ostatnio zmieniony 05 sie 2007, 13:29 przez AriS, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

AriS pisze:[...] polonizować [...]

Buahahahahaa.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Rasty ty na każdy temat wiesz lepiej niż wszyscy, wystarczy poczytać twoje wypowiedzi na forum... I do tego nie jestem twoim kolegą i nie będę więc zważaj sobie... Co do McDonalda to władze tak jak pisał Qrzysio nie mają nic do gadania. Wystarczy teren i inwestor. Niestety niedaleko od nas jest już McDonald w Łomży i wątpię żeby McDonald zgodził się postawić jeszcze jedną "restaurację" tak blisko siebie no chyba, że będzie to kosztowało dużo pieniędzy.
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »


polemika spór, dyskusja, dysputa, kontrowersja w słowie a. w piśmie, na temat polit., nauk., społ., art. itp.
polemista.
polemizować.


Etym. - gr. polemikós 'wojenny; wojowniczy; wrogi' od pólemos 'wojna; bitwa; spór'.
sadze iz moglaby powstac poniewaz przez ostroleke "kursuje" wiele kierowcow, min. ludzie z warszawy maja tedy trase na mazurki i wlasnie tu sporo z nich by zostawialo, kase...
... :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

DonPomidor pisze:

polemika spór, dyskusja, dysputa, kontrowersja w słowie a. w piśmie, na temat polit., nauk., społ., art. itp.
polemista.
polemizować.


Etym. - gr. polemikós 'wojenny; wojowniczy; wrogi' od pólemos 'wojna; bitwa; spór'.
sadze iz moglaby powstac poniewaz przez ostroleke "kursuje" wiele kierowcow, min. ludzie z warszawy maja tedy trase na mazurki i wlasnie tu sporo z nich by zostawialo, kase...
Też prawda ale i tak pozostaje kwestia inwestora :)
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Michał pisze:Rasty ty na każdy temat wiesz lepiej niż wszyscy, wystarczy poczytać twoje wypowiedzi na forum...
To dla mnie zaszczyt... czytasz moje wypowiedzi, jeśli więc wiem lepiej niż wszyscy to po co dyskutować i spierać się ?
I do tego nie jestem twoim kolegą i nie będę więc zważaj sobie...
"na forum każdy jest sobie równy, tylko admini i modzi są równiejsi"
Co do McDonalda to władze tak jak pisał Qrzysio nie mają nic do gadania. Wystarczy teren i inwestor.
Wow jesteś szybki, z tym że ten Inwestor to musi mieć niewielką sumkę na koncie, chyba kilkaset tysięcy bo zwykłemu spod sklepu nie dadzą zbudować. Muszą być też warunki do sprzedaży itp. jak już McDonald będzie zbudowany to jeszcze rutynowa kontrola ludzi z McDonalda, aby McDonald był McDonald a nie KFC.
Niestety niedaleko od nas jest już McDonald w Łomży i wątpię żeby McDonald zgodził się postawić jeszcze jedną "restaurację" tak blisko siebie no chyba, że będzie to kosztowało dużo pieniędzy.
Nie masz racji, McDonald na pewno nie będzie brał tego pod uwagę, im więcej McDonaldów tym dla nich lepiej.
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Post autor: boo »

Załosny temat grupki dzieciaków którym marzy się gówniana restauracja z gównianym żarciem-weź jeden z drugim zrób sobie hamburgera domowym sposobem napewno będzie zdrowszy i smaczniejszy
często tu zaglądam i wkurzają mnie te wszystkie biadolenia o braku tego dziadostwa w O-ce śmiać mi się chciało jak zobaczyłem że ten problem(?) był poruszany nawet na zebraniu miejscowej władzy-macie samochody a jak nie macie to rodzice was zawiozą- możecie jechać niech wam rodzice kupią po 4 cheesburgery- po 4 hamburgery wszysko po 2 zeta popijcie to shakem też za 2 zeta i obiad będzie z głowy
Mało macie miejscowych restauracji??? Ostoja ,kebaby, hot dogi na pksach dajcie zarobić swoim i miejscowym przedsiębiorcom a nie zachodniej sieci serwującej głownie małowartościowe g..o- oczywiście nie dostaniecie tego za 2 zeta (choć żeby się najeść tym dziadostwem trzeba kupić za 10 zeta) ale macie pewność że dostawcy tych produktów nie dostali za nie głodowych stawek jakie narzucają im te zachodnie sieci
precz z dziadostwem w O-ce!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Rasty pisze:McDonald na pewno nie będzie brał tego pod uwagę, im więcej McDonaldów tym dla nich lepiej.
Marketingowcem to Ty nie zostaniesz. Trzech McDonaldsów w Ostrołęce nie postawią, bo wtedy one same dla siebie byłyby konkurencją. Piszesz zbyt chaotycznie. Najpierw przemyśl do końca co chcesz napisać.
Rasty pisze:Inwestor to musi mieć niewielką sumkę na koncie, chyba kilkaset tysięcy bo zwykłemu spod sklepu nie dadzą zbudować
Jaki z tego wniosek? Czytałem kilka razy i nie rozumiem.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Trzech McDonaldsów w Ostrołęce nie postawią, bo wtedy one same dla siebie byłyby konkurencją.
Doprawdy ? Miałem na myśli, że jeżeli w Łomży będzie i w O-ce to dla nich lepiej nieprawdaż ?
Piszesz zbyt chaotycznie
Tu się nie mylisz, nie mogę nie pisać chaotycznie jak czytam co piszą tacy "dorośli" jak Michał
Rasty napisał:
Inwestor to musi mieć niewielką sumkę na koncie, chyba kilkaset tysięcy bo zwykłemu spod sklepu nie dadzą zbudować
Jaki z tego wniosek?
Czytałem kilka razy i nie rozumiem.
Chodzi mi o to że McDonald nie zamierza pozwolić wybudować McDonalda komuś kto nie zadba o to żeby to BYŁ McDonald. Ten Ktoś (Inwestor) musi mieć conajmniej xxx zł (nie pamiętam) na koncie, aby McDonald dał zezwolenie na wybudowanie.
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

400 tyś złotych kosztuje sama licencja Mc D.
Plus do tego cała infrastruktura, budynek... itd.
Trzeba trochę sianka.
A postawić może go każdy kto wyłoży taki hajs.
Ja tyle nie mam ale może ktoś...!?
bo...
lol_cia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2006, 17:17
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: lol_cia »

żarcie z McDonald'a... ehh fuu..
po co nam ta gówniana restauracja..;/ tylko nam mieszkańców te żarcie powybija..
nofak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: nofak »

Może będzie Mc'Donald hehehe . Tylko napisałem post i odrazu . Dziękuje
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Dzis w TO pojawil sie artykul o Mc'Donaldzie, wybuduja nam kolo ronda wraz ze stacja paliw benzol (?), fajnie, ja jestem ZA :twisted:
TDKprod
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2007, 13:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: TDKprod »

a czy w mc donald będzie taniej niż w innych restauracjach ??
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Taniej?Nie wydaje mi sie...Tam sie placi za sama nazwe a nie za jedzenie...W którym to dokladnie miejscu bedzie?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

przy rondzie siemiowita hehe nawet nie wiem które to rondo bo u nas tak dużo ich jest :) ja osobiscie sie z tego ciesze jak dla mnie jak najbardziej pozytywna inwestycja :]
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Kurde ja tez niewiem które to rondo siemowita...Cos mi sie kojazy ze to te kolo starej chaty...ale czy napewno to niewiem...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

rondo siemowita III to ronda przy zjeździe z obywdu mostów ;) Tam dookoła są starorzecza więc nie wiadomo czy im pozwolą na terenach zalewowych postawić ;) Benzol narazie nie dostał pozzwolenia
ODPOWIEDZ