Mcdonald's

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

rondo siemowita III to ronda przy zjeździe z obywdu mostów ;) Tam dookoła są starorzecza więc nie wiadomo czy im pozwolą na terenach zalewowych postawić ;) Benzol narazie nie dostał pozzwolenia
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

@rbk
Jakby się w nim płaciło za jedzenie to by dopłacali za spożycie :O
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

moze i dobrze że powstanie Mc Donald!Chociaż nie wiem jakie to korzyści dla miasta!chyba tylko satysfakcja że w mieście jest mc donald!
Powiem szczerze że wole hamurgery z budki na rynku bo są smaczniejsze niż tą suchą bułe i dziwnie smakującego hamburgera z mc donalda!
jedyna co mają dobrego to szejki ale jakoś nie mam zaufania do nich po kilku filmach! :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nie jestem za.

Spadną dochody tych wszystkich małych kebabów, z drugiej strony mamy szanse na obniżkę cen w tego typu lokalach. Mimo wszystko mi McDonald's nie potrzebny.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

a ja lubie jesc w macu i na kacu chetnie tam zawitam;p
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

dawno nie poruszałem się po oce w okolicach mostu, ale chyba nie ma tam dużo knajpek (kebabów).

Mac przy rondzie to raczej inwestycja dla przejeżdżających przez okę na mazury. Raczej wydaje mi się, że dochody kebabów w okolicy kupca wzrosną. Biorąc pod uwagę stosunek porcji jedzenia do ceny w macu to właściciele kebabów mogą zdecydować się na podwyżkę.

Mac jest miejscem, żeby szybko zjeść. A co to za szybkie jedzenia jak musisz zasuwać na koniec miasta. W macu piwka nie mają, więc raczej nie będzie to miejsce spotkań. W lepszej sytuacji jest karczma przy samym moście. Piwko, jedzenie i bliżej miasta.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

jezeli taki Mac by sie pojawil, to dobrze by bylo jakby Mcdrive byl calodobowy chociaz wiem ze to nie mozliwe, ale przydaloby sie chociaz na piatek i sobote noc bo w tym miescie po 23 nie ma gdzie jesc, a hot-dogi ze statoila to bardzo maly wybor :(
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

arecki ja uważam nieco inaczej. Masz rację, że będzie to miejsce dla "turystów" skręcających w lewo na rondzie i jadących na Olsztyn. Drugim atutem będzie zwiększona odwiedzalność pobliskich Fortów Bema. Dlaczego?

Bo te rodziny, które do tej pory chodził z dziećmi na spacer na pasaż przy popularnym Handlowcu, kupując dziecku loda i kubusia pójdą teraz do McDonalds'a i zastąpią loda hamburgerem a kubusia szejkiem lub colą.

Dodając, jak bardzo dobrze zauważył Marcinq, mcdrive'a żaden pospolity kebab w mieście nie zwiększy dochodów, bo już każdy sobie zaplanuje wycieczkę za most na "tanie" hamburgery.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

tanie to w przypadku maca pojęcie względne. fakt można kupić hamburgera za 2pln, ale to raczej przekąska. Trzeba zjeść ich co najmniej 3. Osobiście nie chciałoby mi się jechać na koniec miasta płacić 6pln + dojazd.

Walorów smakowych niestety nie posiadają za wiele. W Warszawie zdarza mi się zajść do maca, gdy śpieszę się i mam po drodze. Wybór fast fooda (?) powinien wyglądać tak: jestem głodny, nie mam czasu i wchodzę do najbliższego.

Na pewno na początku ludziki będę maszerować do maca, ale wątpię, żeby wpłynęło to negatywnie na sytuację kebabów w oce.

Jakoś nie wierzę, żeby rodzinki jechały na obiad do maca. Obiad w macu to chyba nie są jeszcze warunki finansowe dla oki (chociaż mam nadzieję, że mylę się).
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

arecki pisze:tanie to w przypadku maca pojęcie względne. fakt można kupić hamburgera za 2pln, ale to raczej przekąska. Trzeba zjeść ich co najmniej 3. Osobiście nie chciałoby mi się jechać na koniec miasta płacić 6pln + dojazd.
no niestety "Strefa dobrych cen" też już podrożała jakiś czas temu i teraz hamburgerów po 2zł juz nie ma bo cena wzrosła do 3zł
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Kiedy to otworzą?bedzie akcja-zjedz se maca za dwójaka :D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Oj chyba za "trójaka" :) w MC Donadlach teraz Hamburger,Cheesburger czy mały shake kosztuje 3 zł :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

No to podrożało o złotówkę xD - symboliczną xD Ale to i tak pewnie nie zraziło dużo klientów ;p .
Dobre jedzie ogólnie jest tylko zdeka dużo chemii :D
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

To jest prawie sama sieczka :) chodź nie powiem że nie dobra, nawet daje radę, ale z czasem się przejada ;) ponadto żeby się najeść to trzeba zjeść conajmniej 4 takie cheesburgery... ;) a za 12 zł możesz sobie kupić dużego Kebapa lub Pizze :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Żeby się najeść to musiałem zjeść 4 cheesburgery i 4 hamburgery xD także trochę szmalcu poszło :D
A co do kebaba to Orange rox ;]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Raz na jakis czas mozna zjesc maca ale jak sie to robi za czesto to tak moze zbrzydnac ze...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Ale to jest tak z wszystkim jedzeniem ;p Chociaż sobie mówię , że kebaby np. mógłbym jeść parę razy dziennie , to wiem , że i tak bym z nimi nie wyrobił ;]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
K4
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 07 cze 2007, 14:58

Post autor: K4 »

ja tam wole hamburgery za 3,70 w budzie koło ryniacza ;d
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Hamburgersy były dobre koło dworca kiedys...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

rbk w tym sklepie co jest na terenie dworca , czy obok? bo tam teraz jest syf .. cały odgrzewany jest razem z bułką itp ...
alb obok w barze koło Donera są pyszne za 4 zł ;]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

koło donera...Naprawde dobre...za 4zł...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ