Godny polecenia ginekolog w Ostrołęce - ale Kobieta

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
volcia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2007, 21:54

Godny polecenia ginekolog w Ostrołęce - ale Kobieta

Post autor: volcia »

Witam wiem ze juz jest temat o ginekologach ale sa tam wymienieni sami mezczyzni a Ja potrzebuje ginekologa ale kobiety bardzo prosze o pomoc...
volcia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2007, 21:54

Post autor: volcia »

Owszem sa tam rozne " ginekolozki" ale ja chce jakas dobra sprawdzona polecona... godna zaufania...
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

W Ostrołęce takiego nie znajdziesz. Ja szukałam i znalazłam: nie w Ostrołęce, nie w Warszawie, ale dopiero w Łodzi. Jeżdżę prywatnie do kobiety, która na co dzień pracuje w ICZMP. Jest świetna, za wizytę bierze 60 zł, dodatkowo posiew -10 zł, cytologia- 10 zł.
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

bez przesady. Ja polecam panią Gronczewską.
volcia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2007, 21:54

Post autor: volcia »

kama a moglabys mi podac jakies namiary na ta Doktor Gronczewską??
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

A ja jej nie polecam. Zrujnowała życie mojej znajomej. Innej wmówiła, że jest w ciąży, a dziewczyna miała mięśniaka. Tacy lekarze są w Ostrołęce.
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Post autor: kachnaa »

Każdemu może zdarzyć się pomyłka.

Ja chodzę do niej już 6-ty rok. I jak dotąd jest najlepszym lekarzem-ginekologiem u jakiego byłam, a było ich kilku, nie tylko w Ostrołęce.
Jej zainteresowanie pacjentką jest prawdziwe i jak się umówi to dotrzyma słowa.
volcia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2007, 21:54

Post autor: volcia »

Oj dziewczyny z waszych wyowiedzi trudno jest sie zdecydowac... bylam juz u Pajewskiej ale wizyta mi sie nie bardzo podobala... nie lubie jak ktos mowi do mnie "koteczku" tymbardziej obca kobieta.... bylam tez u Jankowskiego ale tez wydal mi sie dziwny wypytywal o moje zycie prywatne ze wszytskimi szczegółami... pozatym jakos dziwnie sie czuje przy takim starszym meżczyznie to znaczy juz w takim podeszlym wieku... dlatego potrzebuje porady chce isc do normalnego lekarza którego interesuje moja osoba pod wzgledem zdrowotnym....
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

Gronczewska przyjmuje we wtorki i czwartki na ul Brata Żebrowskiego. Gorąco polecam
madga
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2007, 17:28

Post autor: madga »

nie polecam ostrołęckich specjalistów, jedyne co można od nich usłyszeć to albo, że nie będzie się miało dzieci, albo czy chce pani pigułke, nic poza tym. Ja jeżdżę do Wawy prywatnie, fakt wizyta 100zł, ale za tak miłą osługę i podejści do pacjentki warto zapłacić. Przy każdej wizycie badanie USG dopochwowe i badanie piersi, miła rozmowa. Mi jest łatwiej bo często jestem w Wawie bo tam studiuję. Ale można w Łomży poszukać lub innym pobliskim mieście. Pozdrawiam
Nowi ludzie... dotąd dwoje,
lecz jeszcze nie jedno,
odtąd jedno,
chociaż nadal dwoje!
volcia
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2007, 21:54

Post autor: volcia »

Od pazdziernika ide na studia do Olsztyna wiec moze mozecie mi polecic kogos z tamtym stron skoro u nas tak cienko z tymi lekarzami...
ODPOWIEDZ