I LO ... szkoła z klasą czy nie...

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kwiatek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2007, 23:23

I LO ... szkoła z klasą czy nie...

Post autor: kwiatek »

W werześniu zacznę naukę w I LO chciałabym dowiedzieć się czegoś o nauczycielach.... uczniach.. atmosferze.. proszę piszcie. pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Pójdziesz to zobaczysz. Nie sugeruj się opiniami, bo możesz się nabawić niepotrzebnych uprzedzeń. Jak mówi powiedzenie: "co człowiek, to opinia".
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Mi opowiadali koledzy którzy tam chodzili i nadal chodzą, że na początku roku poszli ,,Pod lasek'' a tam jacyś kolesie walą wino :shock: Nie wiedzieli jak tak może być... Po kilku tygodniach jak mieli doła bo mieli kilka spr w dniu to sami poszli na wino :lol: Ponoć mogą tam nieźle zdołować tymi spr...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

eeee ja skończyłem te LO i niepowiem trzyma poziom ale da rade wyrobic...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Ta szkoła kiedyś miała bardzo dobrą opinię, ale w ostatnich latach z tego co się orientuję z prasy lokalnej i innych mediów iI Lo wyszło na prowadzenie (chodzi mi o zdawalność matur i zainteresowanie potencjalnych uczniów).
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Z tego co wiem to III LO napisało ostatnio najlepiej maturę :shock: może to ktoś potwierdzić ??
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

3 LO? A ja słyszałem, że 2 LO.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

2LO było najlepsze(najmniej osob nie zdało) pozniej 1LO a pozniej 3LO
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Oj Czejen Czejen już tak nie chwal III LO bo tam chodzisz :D :P III LO wypadło najgorzej z liceów ;)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

3LO to jedna totalna lipa...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Z moich rozmów z kolegami z 3 LO wynikało, że od tamtego roku próbują podnieść na siłę poziom nauczania w 3 LO i że jest taki za****dol, że głowa mała, a wyniki nieznacznie się poprawiły. Ja sam chodzę do 2 LO i chwalę sobie, może jedynie Pani Markowska trochę ciśnie, ale jak zobaczyłem wyniki matur ustnych jej uczniów to dech ***** w piersiach.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

A ja 2lata temu skonczyłem 1LO i tez nienarzekam...No moze poza paroma rzeczami:D Napewno Pani Cimachowska(matka dyrektorki) zaniza poziom...Uczy matmy i próbuje ci ja wytłumaczyc na podstawie psa i łancucha...poookrecona baba...Ale za to mamy najmilsza obsługe szatniarska w całej oce...:D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

AriS pisze:Oj Czejen Czejen już tak nie chwal III LO bo tam chodzisz :D :P III LO wypadło najgorzej z liceów ;)
Ciekawe jak Halik :twisted: A tak poza tym to wątpię że III LO jest niżej niż I LO... Jeśli już to są na równym poziomie... A w III LO trzeba przyznać że z roku na rok podwyższają wymagania (punkty). Rok temu np na profil mat-fiz-inf było dużo łatwiej się dostać... A teraz sporo osób kozaczyło bo im znajomi powiedzieli że łatwo się dostać i się nieźle na cieli... A co do szatniarek to nie wiem bo nie mam porównania... I Ty pewnie RBK też nie masz więc nie wiem po co je tak zachwalasz :?:
K4
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 07 cze 2007, 14:58

Post autor: K4 »

pudeleQ pisze:Z moich rozmów z kolegami z 3 LO wynikało, że od tamtego roku próbują podnieść na siłę poziom nauczania w 3 LO i że jest taki za****dol, że głowa mała, a wyniki nieznacznie się poprawiły. Ja sam chodzę do 2 LO i chwalę sobie, może jedynie Pani Markowska trochę ciśnie, ale jak zobaczyłem wyniki matur ustnych jej uczniów to dech ***** w piersiach.
tegoroczne wyniki pokazala? ;d

co roku sie chwali :FFF
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Czejendaj sobie spokuj z tym 3LO...Zobaczysz jak bedziesz chciał isc na studia...Tam tez patrza na LO...I od dawien dawna wszyscy wiedza ze licza sie tylko 1LO i 2LO...W rankingu Rzeczpospolitej 1LO jest uplasowane najwyzej, pozniej jest 2LO a 3wogóle niema...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Haha wcale nie prawda ;] nikt nie patrzy na żadne LO :| Co to w ogóle za podejście :| od kiedy to się liczy do jakiej szkoły się chodziło a nie poziom wiedzy? szkoła z przyszłością nie ma nic wspólnego jedyne to co się z niej wyniesie ;)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

tak? to idz do halika do szkoły a potem złóż papiery na studia...a oni sie zapytaja: co to do hu*** jest Halik?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Obi^Kc
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2007, 22:39
Lokalizacja: OsTroŁękA <-----> Trójka

Post autor: Obi^Kc »

wlasnie o to chodzi ze Aris chodzi do halika ;)) SZczerze mowiac to rbk mam taki przyklad:
Uczniowie ktorzy dostali sie na medycyne w tym roku :
wro..... (III LO)
i mok.... (chyba II LO)
takie male porownanie ...
Nie jeden z bólu płacze
A ja walcze, by osiągnąć coś w nierównej walce
mrówka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mrówka »

A i tak II LO jest najlepsze:P
Jak nie trzeba lata by marznać a zimy by poczuć ciepło tak są osoby na które nie trzeba patrzeć aby je zobaczeć i czuć że są ważne:)
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

nie czytalem poprzednich postów ale ... wszystkie szkoly sa z klasa :D

pytacie sie do jakiej szkoly isc omg niedlugo bedzie topic jakie buty kupic, z rynku czy ze stadionu? :D a moze wyciagnac z pojemnika PCK ?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

renoma...jeszcze raz renoma...Aris-halik to jest renoma... :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

rbk, co Ty za głupoty opowiadasz? Kto Ci będzie patrzył jaką szkołę skończyłeś? Liczy się tylko matura..
I to że po szkole ze słabszą renomą (albo jej brakiem) tak jak 3LO nie dostaniesz się na dobre studia? Bajka, sam jestem przykładem ;]
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Właśnie nie wiem o co Ci chodzi rbk... ja wiem że jak kiedyś brali średnią i oceny pod uwagę jak szedłeś na studia to się liczyło z jakiej szkoły jesteś bo może wiedzieli jaki mniej więcej jest tam poziom i czy oceny odpowiadają umiejętnościom... Ale i tak się zdawało egzaminy na studia poza maturą więc nie wiem o co chodzi... A jak dziś jest brana matura pod uwagę to co ma się to do jakiej szkoły chodzisz?? Chyba tylko to że w jednej nauczą Cię lepiej a w drugiej gorzej i będzie to widać na maturze...
ODPOWIEDZ