Dane kandydatek do miss lata 2007

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
foster
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 23 kwie 2006, 21:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Dane kandydatek do miss lata 2007

Post autor: foster »

Witam, mam pytanie do dziewcząt występujących do tytułu Miss Lata 2007. Dziewczyny podajcie na forum swoje namiary, bo niektórzy mają ochotę się z wami skontaktować, np. ja :) Ja bym prosił o kontakt do kandydatki z numerem sms bodajże 38, jesteś fajna i z chęcią bym cię poznał :)
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

O żal... do takich rzeczy jest fotka.pl, singles.pl, randka.pl, jak masz kompleksy sam nie możesz znaleźć dziewczyny to na forum piszesz haha.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Foster wejdź na fotkę weź namiary na GG i pogadaj heh tylko nie podrywaj mojej dziewuchy
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Poszukaj sobie w katalogu GG... Wpisz z jakiego miasta i wiek, taki mniej więcej jak twój czyli 9-13
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Rasty pisze:Poszukaj sobie w katalogu GG... Wpisz z jakiego miasta i wiek, taki mniej więcej jak twój czyli 9-13
Juz dawno chcialem ci to powiedziec ale twoje kolejne posty byly tak fenomenalne ze nie moglem zebrac w sobie tyle sily aby ci to wyznac, ale w koncu zebralem sie na odwage, JESTES MOIM IDOLEM fenomenalnie glupich komentarzy, gdyby byl jakis konkurs na "najlepszego forumowicza" masz moj glos

W tym poscie nie chcialem nikogo urazic czy tez obrazic, jednak jezeli ktos poczul sie dotkniety to niech sie skonsultuje z lekarzem lub farmaceuta. Pozdrawiam :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

mArCiNq popieram twoją wypowiedź w stu procentach :) Fenomen na forum, lepszego nie widziałem na MO :)
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

Dane kandydatek do miss lata 2007

Post autor: adriann88 »

o chu*8 Pudzian (foster) tym swoim komentarzem mnie powlaiłęs...<lol> zgadzam sie zkolega na górze ze kurcze na najgłupszy komentarz to bys nagrode dostał<lol2> kiedyś gadłes o Pks krowach ciagnichach itp ale teraz jak to przeczytałęm to spałem z dywany na łeb<lol2> hahaha
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Dane kandydatek do miss lata 2007

Post autor: gutek »

Foster jesteś zarąbisty gostek............. :devil:
ODPOWIEDZ