Śmierć Ostrołęczanina [*] Śpij w Spokoju SZOPEN [*]

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

wlasnie.a co z ta kamera?ona juz od dawna jest podobno.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
stokrotka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2007, 0:09

Post autor: stokrotka »

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

właśnie o to chodzi że kamera nic nie zarejestrowała... podobno drzewo wszystko zasłaniało... oni dobrze wiedzieli gdzie ta kamera jest i wiedzieli gdzie działać... najwyższa pora chyba usunąć te drzewo a nie czekać niewiadomo na co...


...ale co z tego i tak nic nie wróci nam Łukaszka... ciekawi mnie tylko gdzie byli jego znajomi że nie było komu mu pomóc ;((

...Śpij w spokoju Kochanie... [*][*][*] K.C
małpa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2007, 0:49

Post autor: małpa »

['] Łukasz nie wiem co napisac, jest mi tak bardzo przykro, ze akurat Tobie musiało się to przytrafić, ale wiedz ze zawsze będę Cie pamietal jako spokojnego i pogodnego chlopaka, ktory wiedzial czego chce i nie podejmowal pochopnych decyzji. Teraz wracaja te mecze ktore rozegralismy razem i w nogę i w rękę, pamietam jak tyłem wyprzedzałeś Wiśnię jak wracałeś do obrony a on biegł przodem i nie mógł Cię dogonić, cała sala wtedy się z niego śmiała. Nie zasłużyłeś na taki koniec, ale nigdy o Tobie nie zapomne. Składam kondolencje Twojej Rodzinie i Dziewczynie. Spoczywaj w spokoju. ;(;(;(
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

to na cholere ta kamera?teraz przydalo by sie napisac dobre pismo do prezydenta zeby te kamere przestawili albo scieli te cholerne drzewo.

['][']['][']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

dokładnie tak by pasowało... ale co my im możemy zrobić... nie oszukujmy sie nie ma na nich zadnego sposobu żeby wkońcu zaczęli coś robić... ;((
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

z tego co mnie słuchy doszły to podobno mają to cholerne drzewo wyciąć mam nadzieję że zrobią to szybko by znów ktoś tam życia nie stracił tak jak mój ukochany brat ;((((
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

Może i wkońcu je wytną, oni zawsze biorą sie za coś po fakcie ;(( a i tak to nie zmieni nic i nie wróci nam Łukaszka ;((
kj
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2007, 22:03

Post autor: kj »

hej wlasnie sie dowiedzialam ze ten bokser wczoraj sie powiesil heh wyzuty sumienia nie pozwolily mu dalej zyc...
kolezanka20
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, 11:54

Post autor: kolezanka20 »

mimo, ze juz dosc sporo czasu minelo od tej tragedii to ja nadal nie wierze, ze Lukasza nie bedzie z nami... :cry: czemu z tego swiata odchodza tacy ludzie... w takim wieku, cale zycie bylo przed nim... spoczywaj w spokoju SZOPEN... <*> Dominiko, Gosiu wiem, ze Wam jest cięzko, ale musicie wytrzymac, Lukasz jest juz w Niebie i patrzy teraz na Was i czuwa nad Wami... Kiedys sie wszyscy tam spotkamy...
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

kj pisze:hej wlasnie sie dowiedzialam ze ten bokser wczoraj sie powiesil heh wyzuty sumienia nie pozwolily mu dalej zyc...
a moze tam tylko mowia zeby zapomniec o sprawie.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

kj pisze: Podobno byla montowana niedawno po to aby straz miejska miala oko na ten pub i ta cholerna dyskoteke!

[*][*] ŚPIJ W POKOJU ŁUKASZ [*][*]
Potwiedzam......... okolice Pegaza w porze wieczorowo - nocnej są bardzo niebezpieczne, nie raz widziałem pojedynki przymulonych uczestników. Co do kamery to...... jest zamontowana na bloku Piłsudskiego 25 i okolica poza parkingiem jest w strefie cienia, jeśli była zwrócona w tamtą stronę to powinna zarejestrować ruch osób i samochodów - nie tylko w chwili zdarzenia ale poprzedzajace zdarzenie, chyba że pilnowała pomnika SB to faktycznie nic nie widziała
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

Po tej tragedii SM i Policja powinna bardziej sie przyłożyć do tego zeby ta okoloca była bezpieczniejsza, mam na myśli to żeby ustawili bliżej kamere która będzie monitorowala PEGAZ, KISS i to co sie dzieje pod schodami przy sklepie meblowym...bo inaczej znowu moze dojsc do tragedii.
TAKIE JEST MOJE ZDANIE!
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

albo poprostu zamknąć ten pub i dyskotekę skoro ochroniarze nie umieją zapewnić dobrej ochrony na terenie ich lokali
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

niestety cały ten bokser żyje wiem to z pewnego źródła ...
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Moze to nie jest miejsce na takie pytanie ale czy moze mi ktos dokladniej powiedziec kto to jest bokser.
Open Your Eyes Open Your Mind
ania
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2007, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ania »

Ja tez jestem zdania ze powinny zamknac ten holerny kiss ja nie wiem wogle czy oni maja choc troche wyrzutów sumienia ja w kazdym badz razie juz tam sie nie pojawie nie dam szujom zarobic chamy holerne
3 majcie sie jakos Łukasz juz ma nas napewno w swojej opiece i jest mu tam dobrze a my sie i tak kiedys z nim zobaczymy
michal
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, 22:49

Post autor: michal »

po co piszecie takie głupoty jak to nie jest żaden bokser az smiac mi sie z tego co piszecie
ania
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2007, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: ania »

No to sie nie smiej tylko jak wiesz to idz na policje i im powiedz
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

heh widze, ze teraz beda rozne plotki chodzily ... ze to czy tamto albo jeszcze to i to ...

ja slyszalem ze uciekl z kraju (ALE TO TYLKO PLOTKI)

nikt nigdy sie prawdy nie dowie co gdzie jak po co dlaczego ...

niech jakis admin zamknie juz temat jesli mozna, mysle ze przybędzie tu DUZO nie potrzebnych postów ktore moga kogos urazic.

//

[*]
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

[*] :(



p.s. ciekawe czy właściwa osoba poniesie kare, skoro juz jakis jeden uciekl za granice, to chyba musial maczac w tym palce
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Zeznania świadków wykluczają się zarówno co do tego, który z nich jest sprawca pobicia, jak i tego, gdzie zadawano ciosy. Jedna z wersji zakłada, że Łukasza pobito nie koło pubu, a w odległej o kilkadziesiąt metrów dyskotece.
Z mojej obserwacji wynika, że bójki(solówki) odbywały się między garażami a sklepem (zaplecze Komfortu i RTV)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
michal
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, 22:49

Post autor: michal »

juz nigdy sie nie dowiedza kto go bił i tyle
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

dowiedza sie dowiedza.OD czego jest policja.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

hallerak pisze:OD czego jest policja.
Od spisywania nas na klatce za niewinność, a sami walą nafte w laskach.
Zablokowany