Śmierć Ostrołęczanina [*] Śpij w Spokoju SZOPEN [*]

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Trzciniak
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 cze 2007, 5:22

Post autor: Trzciniak »

ja niestety nie moglem byc na pogrzebie, poniewaz jestem daleko, szkoda chlopaka, mowicie ze duzo ludzi bylo, widac ze szanowany byl.... :(
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

co to była za piosenka co grali wczoraj na pogrzebie u Łukasza?
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

dzieki
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
trendy17
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2007, 14:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: trendy17 »

:cry:

[*][*][*][*][*][*][*][*][*]
bambOOOooOOOcia... :P
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

W imieniu moim i całej mojej rodziny bardzo dziękuję wszystkim, którzy przybyli na pogrzeb mojego brata. Dziękuję także za modlitwę za Łukasza. Niech pozostanie w Waszej pamięci i sercach jako dobry człowiek i kolega...
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

bardzo przezylem smierc Łukasza.Siedze caly czas zadumany o nim.Wspominam chwile jak byl usmiechniety( szkola,zawody,dzikie druzyny)

i juz Go nie ma :(

['][']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Śpij w spokoju Misiu [*][*][*]

Post autor: Gosiak »

Dziękuje wszystkim za wspomnienie o mnie w wyrazach współczucia... Pamiętajcie o nim jako o bardzo dobrej osobie... nie da się wyrazić w słowach straty kogoś takiego jak Łukaszek... Życie potrafi być okrutne... ale dlaczego akurat on? Nigdy się z tym nie pogodzę, że tak po prostu mi Go zabrano... ;(( Dziękuje jeszcze raz wszystkim również w swoim imieniu za towarzyszenie mu w Jego Ostatniej Drodze której być nie powinno ;((

Śpij w spokoju Misiu [*][*][*]
Archer
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2007, 12:05

Post autor: Archer »

spoczywaj w pokoju ['][']['][']['][']['][']['][']['][']
F
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2007, 12:33
Lokalizacja: [Warszawa - Ostrołęka]

:(

Post autor: F »

Spoczywaj w pokoju Łukasz.

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(:(;(
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Najszczersze wyrazy wspłóczucia... :( :( :( :( :(

Świeć Panie nad jego duszą... [*] [*] [*] [*] [*]
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
Tej
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:00
Lokalizacja: Ostrołeka/Poznań

Post autor: Tej »

może ktos pzyblizyć sprawe? kto to zrobił i dlaczego? i gdzie była ochrona wtedy? jezeli to na terenie tego lokalu......
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

poczytaj na mojej ostrolece
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
domalka1710
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2007, 15:54

Post autor: domalka1710 »

Wyrazy współczucia dla całej rodziny Łukasza! Znałam Łukasza i wiem że to Był naprawdę dobry i wesoły chłopak, takiego też Go zapamiętam i mam nadzieję że gdy spotkamy sie po Tamtej Stronie na Polach Elizejskich to bedzie właśnie tak samo wyglądał! Pogrzeb miał naprawdę piękny jak jego krótkie zycie ale widocznie Bóg tak chciał.Teraz piosenka "Yesterday" bedzie kojarzyć mi się tylko z Nim i teraz gdy jej słucham i piszę to łzy same mi lecą po policzkach :( :cry:
Łukaszku do zobaczenia po tamtej stronie, śpij w pokoju [*] [*] [*]
Wystarczy tylko jeden usmiech by życie stało sie lepsze!
k
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2007, 16:35

Post autor: k »

To był dobry czlowiek, ciezko wciaz uwierzyc ze to sie jednak stalo. Dobrze go nie znalem, ale slyszalem opinie ze byl bardzo lubiany i szanowany. Najszczersze wyrazy wspolczucia dla rodziny i najblizszych jego sercu. Pokoj.
[*]
gss
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

ja go znalem od 4 klasy podst. czyli ponad 10 lat.
bardzo szkoda mi tego chlopaka ;(
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

Jeśli ktoś ma ochotę może pójść pod kiss i zapalić świeczkę w intencji mojego zmarłego brata. Ja tak zrobiłam...
emi86
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2007, 17:18

Post autor: emi86 »

wyrazy wsółczucia dla całej rodziny.byles wspanialym kolega,ze szkolnej lawki i po za nia.spedzilismy troche ze soba czasu,nadal w to nie wierze.ciagle sa mysli ze we wrzesniu sie spotkamy,zadzwoni dzwonek,ty jak zwykle sie spoznisz...ale tegojuz nie bedzie.......Miales przyjechac teraz,wlasnie teraz do mikolajek,,moze los by byl inny gdybys tam byl?ale coz nikt nie mógł tego przewidziec.zawsze bedze cie miala w pamieci...zawsze,twoj usmieszek cudowny,tance z toba do białego rana,twoje slowa których teraz żałuje,mysl...jaki człowiek był głupi.My tylko to wiemy..........Kolezanka zMikołajek
kj
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2007, 22:03

Post autor: kj »

Hej a powiedzcie mi co z ta kamera ktora jest na przeciwko pegaza? nic nie zarejestrowala?? Podobno byla montowana niedawno po to aby straz miejska miala oko na ten pub i ta cholerna dyskoteke!
Moim zdaniem powinni ja zamknac albo zatrudnic przeszkolonych ochroniarzy!! tam ciagle dzieje sie cos zlego!!

Wyrazy współczucia dla rodziny
:cry: :cry:

[*][*] ŚPIJ W POKOJU ŁUKASZ [*][*]
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

wlasnie.a co z ta kamera?ona juz od dawna jest podobno.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
stokrotka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2007, 0:09

Post autor: stokrotka »

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

właśnie o to chodzi że kamera nic nie zarejestrowała... podobno drzewo wszystko zasłaniało... oni dobrze wiedzieli gdzie ta kamera jest i wiedzieli gdzie działać... najwyższa pora chyba usunąć te drzewo a nie czekać niewiadomo na co...


...ale co z tego i tak nic nie wróci nam Łukaszka... ciekawi mnie tylko gdzie byli jego znajomi że nie było komu mu pomóc ;((

...Śpij w spokoju Kochanie... [*][*][*] K.C
małpa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2007, 0:49

Post autor: małpa »

['] Łukasz nie wiem co napisac, jest mi tak bardzo przykro, ze akurat Tobie musiało się to przytrafić, ale wiedz ze zawsze będę Cie pamietal jako spokojnego i pogodnego chlopaka, ktory wiedzial czego chce i nie podejmowal pochopnych decyzji. Teraz wracaja te mecze ktore rozegralismy razem i w nogę i w rękę, pamietam jak tyłem wyprzedzałeś Wiśnię jak wracałeś do obrony a on biegł przodem i nie mógł Cię dogonić, cała sala wtedy się z niego śmiała. Nie zasłużyłeś na taki koniec, ale nigdy o Tobie nie zapomne. Składam kondolencje Twojej Rodzinie i Dziewczynie. Spoczywaj w spokoju. ;(;(;(
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

to na cholere ta kamera?teraz przydalo by sie napisac dobre pismo do prezydenta zeby te kamere przestawili albo scieli te cholerne drzewo.

['][']['][']
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Gosiak
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:37

Post autor: Gosiak »

dokładnie tak by pasowało... ale co my im możemy zrobić... nie oszukujmy sie nie ma na nich zadnego sposobu żeby wkońcu zaczęli coś robić... ;((
Dominika_Misia
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2007, 13:30
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Dominika_Misia »

z tego co mnie słuchy doszły to podobno mają to cholerne drzewo wyciąć mam nadzieję że zrobią to szybko by znów ktoś tam życia nie stracił tak jak mój ukochany brat ;((((
Zablokowany