Grawerowanie nieśmiertelników.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Grawerowanie nieśmiertelników.

Post autor: Incognitus »

Będę wdzięczny za informację, gdzie tanio można wygrawerować nieśmiertelnik. Ceny u jubilerów 3-3,5 PLN za jedną literkę, to według mnie gruba przesada.
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Post autor: hallerak »

wejdz na allegro.tam masz tanie niesmiertelniki.
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Incognitus pisze:Będę wdzięczny za informację, gdzie tanio można wygrawerować nieśmiertelnik. Ceny u jubilerów 3-3,5 PLN za jedną literkę, to według mnie gruba przesada.
sam jestes przesada, to normalna cena, jedz sobie do warszaffki tam zaplacisz po 5zł :)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

cena jest dobra ... wszędzie tak jest ;p taniej raczej nie znajdziesz ;] najlepiej to tak jak wyżej kolega napisał zamów na allegro
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

mArCiNq a powiedz mi ogolnie grawerka ile kosztuje ? na jakims wisiorku czy cos da rade ? orientujesz sie moze?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

jasne ze da rade, placisz 3 złote od litery nie zaleznie na czym (na wisiorku rowniez da rade, aby tylko bylo na nim wystarczajaco miejsca)
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Qrzysiu, ja mam te blachy, tylko szukam kogoś, kto mi to tanio wygraweruje. Bo 240 zł za grawerowanie to JEST przesada, no nie mArCiNq?
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

nie wiem jak obliczyłeś głupie 240 zł ... na allegro za 20 zł masz już wybite all ;)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Incognitus pisze:Qrzysiu, ja mam te blachy, tylko szukam kogoś, kto mi to tanio wygraweruje. Bo 240 zł za grawerowanie to JEST przesada, no nie mArCiNq?
prawda Incognitusku :) a co ty tam chcesz grawerować ? jedną księgę Pana Tadeusza ? jak mialbys tyle placic to ja polecam tak jak Aris niesmiertelnik z allegro odrazu z grawerem za 2 czy 3 dychy
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Jezu. Szukam grawera w ostrołęce, bo dostałem w prezencie nieśmiertelniki. 2 (słownie dwa). Na jednym wychodzi 40 liter do wygrawerowania. 3 zł za literkę razy osiemdziesiąt daje 240. I dlatego szukam kogoś, kto mi to zrobi tanio. Czyli do 40zł (tyle jestem w stanie maksymalnie na to wydać). :?
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

No to masz pecha ;] Nie znajdziesz tego czego szukasz ;] ... Zwykłe blaszki ...schowaj je na pamiątkę i zamów na allegro
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Incognitus pisze: szukam kogoś, kto mi to zrobi tanio. Czyli do 40zł (tyle jestem w stanie maksymalnie na to wydać).
to poszukaj jakiegos kowala moze on ci to zrobi :twisted: mowie powaznie bo za ta cene nikt ci tego nie zrobi
ODPOWIEDZ