szpital do likwidacji

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

szpital do likwidacji

Post autor: antorf »

to brzmi jak koszmar. Po prostu nie wierzę.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

:oops:
Najwyższa pora leczyć się samemu............
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Pokaż Lekarzu co masz w GARAŻU !!
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

mają za pół darmo tyrać?
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Chyba wybrali zawód dla pieniędzy a nie po to żeby ludziom pomagać, jak widać tych pieniędzy nie dostają za wiele...
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Ja sie nie dziwie, takie pieniadze jakie lekarze i pielegniarki dostaja to poprostu jest smieszne. Wystarczy porownac zarebki sluzby zdrowia za garanica.

[ Dodano: 20:51, 27.08.2007 ]
Ja sie nie dziwie, takie pieniadze jakie lekarze i pielegniarki dostaja to poprostu jest smieszne. Wystarczy porownac zarobki sluzby zdrowia za garanica.
Open Your Eyes Open Your Mind
Awatar użytkownika
rOsA
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 01 lis 2006, 19:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: rOsA »

A znacie jakiegoś biednego lekarza?
bo...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

rOsA pisze:A znacie jakiegoś biednego lekarza?
wlasnie :) tez chcialem o to samo zapytac, mysle ze oni za duzo wymagaja, w lapy caly czas biora i jeszcze im malo, ale jak to mowi przyslowie "daj mu palec, a bedzie chcial cala reke"
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

No tak, pielegniarka uczy sie po to zyby dostawac marne grosze tylko dlatego bo kocha pomagac ludziom, bezsens. A lekarze taki wlasnie wybrali zawod bo to zawod ktory powinien przynosic dobre pieniadze. Ludzie dlatego koncza dobre szkoly zeby zarabiac przyzwoite pieniadze, dlaczego nie wykonuja tego zawodu za damo.
Open Your Eyes Open Your Mind
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Heh Y@rosh mi chcieli w Oce rozwalić kolano ale się nie dałem. :lol: Właśnie wszyscy ci lekarze których wypisałeś stwierdzili u mnie zerwanie więzadła przedniego krzyżowego bez żadnego prześwietlenia czy innych badać... Najpierw wsadzili mi zerwanie mięśnia w gips (TAK SIE KUVA NIE ROBI PATALCHY !!) przez co udo schudło mi o 4 cm :x (teraz jest 2 cm różnicy...po 5 miesiącach!!) Po zdjęciu gipsu chcieli mnie położyć do szpitala i otwierać kolano.(Oczywiście nikt nie wiedział co mi jest bo w końcu nikt nie zrobił badań które mogły by coś pokazać) Nie zgodziłem się... Umówiłem się na prześwietlenie w klinice Enel-Med a potem do lekarza medycyny sportowej tej samej kliniki... Okazało się że wcale nie mam zerwanego zerwanego więzadła przedniego krzyżowego(najgorsze co może się stać z kolanem) tylko zerwanie przyczepu mięśnia czterogłowego z kolanem no i obeszło się bez operacji... A te patałachy w oce już mi mieli robić operacje z tym że nie na to co trzeba... Rozwalili by mi tylko więzadło i taki byłby koniec mojego kolana... Nie polecam ostrołęckich ortopedów... :evil:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Hah.. stary.. mialem identyczna sytuacje.. jak pojechalem do wawy to jeden DR zapytał co za partacz mnie leczył... powiedzialem kto.... nawet sie niezdziwił.. tylko pokręcił głową
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

Gurzeda, Mierzejewski, Przeździecki, Gadomski, i inni.... domagaja sie podwyżek?

cos ci sie pomylilo, oni pracuja w przychodni, a nie w szpitalu

tak to wyzywacie od patalachow, pewnie nie chcieli zwolnienia albo zaswiadczenia napisac? ;)

czejen, nie wiem co chcesz zobaczyc na przeswietleniu, wiazadla raczej nie zobaczysz

leczciue sie sami :)
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

zwolnienia i zaswiadczenia sam se pisze.... poprostu nieznaja sie na wiekszosci przypadków
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

takich zaswiadczeniach, o jakie staraja sie mlodzi ludzie, a tu cos nozka boli bo sie nie chce na wfie cwiczyc, a tu zaswiadczenie, zeby moc chodzic w halowkach po szkole, a tu lekarz "konował" ktory sie na niczym nie zna nie chce wypisac i w lape nie chce, a mimo to jest łapówkarzem
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Zdaje mi się czy twierdzisz że nic mi się nie stało i chciałem tylko zwolnienie... Wiesz minęło 5 miesięcy a ja dalej biegać nie mogę więc mi nie sugeruj takich krzywych akcji jak prośba o zwolnienie...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

aconiewolno pisze:takich zaswiadczeniach, o jakie staraja sie mlodzi ludzie, a tu cos nozka boli bo sie nie chce na wfie cwiczyc, a tu zaswiadczenie, zeby moc chodzic w halowkach po szkole, a tu lekarz "konował" ktory sie na niczym nie zna nie chce wypisac i w lape nie chce, a mimo to jest łapówkarzem
co ty piszesz chłopie.. sam chyba taki jestes.... uprawiałem czynny sport, złapałem kontuzje.. (a było to jak do technikum chodziłem 8 lat temu) i lekarze mnie "wyleczyli", kazdy stawiał inna teze... tylko Gadomski jako tako. Przeszedłem operacje.. i jeszcze gożej.. heh... smiac i płakać sie chce..

[ Dodano: 15:28, 29.08.2007 ]
no ale jak prywatnie pujdzie sie do lekaża to wazelinke łądnie chlapią.. pomogą.. ale każda pomoc to 50 zeta... :evil:

[ Dodano: 15:29, 29.08.2007 ]
nikt z tego ich nie rozlicza jak na lewusa zarabiają.... narzekaja jeszcze na małe zarobki....
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

eee tam -.- gadacie ... szpital sobie w kulki leci ;p
kolega złamał sobie nogę w piszczelu i wsadzili mu druty , po jakimś czasie wylazły mu z kości xD ... zapisali go na zabieg za miesiąc -.- " nie mamy wcześniej terminu "
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
queen_M
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2007, 0:52

Post autor: queen_M »

wlasnie, pielegniarki to rozumiem, zarabiaja mało. ale lekarze?! kazdy nie dosc ze w szpitalu ciagle w lape bierze, to jeszcze prywatnie przyjmuje za duze pieniadze. oni sie skarza, bo marzy im sie zeby za te same pieniadze pracowac w szpitalu krócej (tzn 4-5h dziennie) i jeszcze wiecej prywatni zarobic. a w ostrolece to juz naprawde, lekarze sa tacy, ze pozal sie Boze. ilu to moim znajomym skladali zlamane konczyny tak, ze potem musieli łamać po pare razy bo im nie wyszlo. poza tym robia na zywca niektore zabiegi, ktore w cywilizowanych szpitalach robi sie pod narkoza, wiem cos o tym:/ co z tego, ze w anglii lekarze zarabiaja tyle, a w niemczech tyle. nie tylko lekarze zarabiaja u nas mniej niz w europie zachodniej. jak na polskie warunk,i to wiedzie im sie całkiem niezle - np. maja swoje domki na mazurach. moze nie jest tak we wszystkich przypadkach, ale załoze sie, ze w zdecydowanej wiekszosci.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

ludzie są wybredni i zawsze wybrzydzali i wybrzydzać będą -.-
co do składania kości to mojemu bratu złamał się palec ( nie sam :D ) ... i złożyli mi tu , że nie może nim ruszać xD miał potem jeszcze pare zabiegów , ale i tak na marne ;p
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Post autor: antorf »

wniosek płynie jeden, już proponowany wcześniej-leczyć się samemu. Ok-bardzo chętnie, ale oddajcie mi składki zdrowotne które płacę w niemałej wysokości co miesiąc.
Wtedy ubezpieczę się w prywatnym szpitalu, który już dawno powinen był powstać i może będzie normalnie a przynajmniej inaczej (czytaj:lepiej) niż teraz.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

a ten no ... to wszystko będzie przeniesione za nowy szpital tak?
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
stokrotka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2007, 0:09

Post autor: stokrotka »

Ma być przeniesione, ale jeśli lekarze się pozwalniają, to nie będzie komu tam pracować, więc przenosić się chyba nie będą, no bo po co?
dzwonek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:52

Post autor: dzwonek »

co do naszego ostroleckiego szpitala. sam jego stan mowi za tym, aby zostal zamkniety (pierwszy przyklad- podjazd, ktory w kazdej chwili moze runac). brak jakiegokolwiek personelu jest nastepnym czynnikiem mowiacym za tym, aby te 'bagno' zostalo zakopane. same afery zwiazane ze szpitalem (nie bede przypominal, bo jest to zwiazane rowniez z moja mama, ktora pracowala tam dluzszy czas) zapewniaja nas o tym, ze jest to nic. kasy nie ma? no nie ma, i juz chyba na szpital w o-ce nie bedzie..
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

zatrudnic lekaży z zachodu, podobno dobzi specjaliści, a naszych wywalić na zbity..... (kurde teraz lepiej żebym nie zachorował) hehe :roll:
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

najlepiej , żeby zatrudnili młode pielęgniarki xD będą mieli duzy ruch ^^
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
ODPOWIEDZ