Czartek w TV TRWAM (30.08.07)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

Czartek w TV TRWAM (30.08.07)

Post autor: rip_shit »

Oglądaliście Państwo pana naszego posła Czartoryskiego? Dostałem gryps, że będzie występował w TV ojca dyrektora. Dawno posła nie widziałem...dlatego skusiłem się obejrzeć... Podzielcie się wrażeniami... Wg mnie nie wypadł najlepiej z Filipkiem. Stosunek bycia 'przy głosie' to jest 8 do 2 dla Filipka. Delikatniusi ten nasz posiołek:)

[ Dodano: 07:13, 31.08.2007 ]
Co wy na to wystąpienie? Widział ktoś?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wczoraj nasz poseł był praktycznie co godzinę w TVN24. Potem wypowiadała się konkurencja wyśmiewając jego zdania. Jaki jednak można mieć stosunek do sekretarza rządzącej partii, który dostał swoje stanowisko o 4.00 nad ranem w nie do końca wyjaśnionej dotąd sytuacji.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Po prostu "Czeski Film" :)

A tak wogole to chyba jedyna TV ktorej widzowie "Moherowe Berety" chca ogladac tych cyrkowcow i klaunow z owej partii ktorych arena wystepow jest "SEJM"
kachnaa
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:07

Post autor: kachnaa »

Qrzysio pisze:Wczoraj nasz poseł był praktycznie co godzinę w TVN24. Potem wypowiadała się konkurencja wyśmiewając jego zdania. Jaki jednak można mieć stosunek do sekretarza rządzącej partii, który dostał swoje stanowisko o 4.00 nad ranem w nie do końca wyjaśnionej dotąd sytuacji.
Ostro. Ty jako prowadzący taki serwis nie orientujesz się kim jest poseł z Twojego miasta... No to pokazałeś klasę.. nie ma co...

Czartek nie jest sekretarzem partii rządzącej tylko klubu parlamentarnego. A to naprawdę SPORA różnica. :evil:

Nie jasne okoliczności... Byłeś tam?
/Nie oczekuję odpowiedzi :twisted: /
ODPOWIEDZ