Korepetycje z fizyki.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pirotess
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2007, 21:08

Korepetycje z fizyki.

Post autor: pirotess »

Czy znacie kogoś kto udziela korków z fizyki? Tzn. potrafiłby dobrze przygotować do matury rozszerzonej?
Chodzi mi głównie o nauczycieli a nie studentów lub uczniów LO :lol:
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

a nie chcesz poszukac w swojej szkole nauczycelki (oprucz tej co cie wlasnie uczyla), napewno bedzie taka nauczycielka co bedzie chciala dorobic dopensji
pamietam u nas tez byl taki problem tyle ze z matematyka i akurat we wrzesniu przyjeli mloda nauczycielke i nie bylo problemu

[ Dodano: 00:52, 09.09.2007 ]
* do pensji 8)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

chorązewicz z 1LO
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

wszyscy chwalą panią Żmijewską z 3LO ale jak masz w 2008 roku mature to ciekawe czy da rade bo podobno ludzie sie do niej zapisuja na 1,5roku wczesniej
pirotess
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2007, 21:08

Post autor: pirotess »

a nie chcesz poszukac w swojej szkole nauczycelki (oprucz tej co cie wlasnie uczyla)
No jakoś niebardzo... :wink:

A jakiś telefonik? Bo przecież nie pójdę tam i nie zacznę machać na środku korytarza - Ktooooo mi udzeeeeli korepetyyyycji :D
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

ale chyba wiesz kto uczy w twojej szkole fizyki i niemusisz krzyczec
podbij i sie dopytaj czy udzielila ci korepetycji albo dopytaj sie znajomych z innych szkol kto ich uczy i idz do tej szkoly i sie dopytaj
albo poszukaj na kablowce jest taki program lokalny i z tego co pamietam jak bylem w poslce to byly takie ogloszenia z matematyki, chemia, fizyka tylko nie wiem kto udziela korepetycji :wink:

[ Dodano: 00:07, 10.09.2007 ]
moge Ci polecic pania Gułanska uczyla albo nadal uczy w zsz nr. 2 i prawdopodobnie w haliku
wymagajaca kobiecina i dobrze tłumaczy
ODPOWIEDZ