Internetyzacja polskiej wsi na przykładzie Ostrołęki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Monte
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 sty 2006, 9:32
Lokalizacja: daleko od szosy

Internetyzacja polskiej wsi na przykładzie Ostrołęki

Post autor: Monte »

Hyiah!

Co słychać na moim ulubionym ostrołęckim forum?
mam nadzieję, że ostrołęczanie mają możliwości techniczne aby z niego korzystać bo ja właśnie w tej sprawie dzwonię do radia...

Kończy mi się umowa z Tepeesa na ich Neo, a błękitnolinijni konsultanci dzwonią każdego dnia zasypując 'specjalnymi i tylko dla mnie skrojonymi' ofertami nie do odrzucenia w postaci 33-66zł/m-c (plus skrzętnie przemilczane gniazdko, oczywiście). Ich profesjonalizm śmierdzi mi gładkim, ale nierzeczowym bulgotem agenta ubezpieczeniowego.

Myślałem, że się od nich uwolnię, jak to czynię w każdym innym mieście, a tu ZONK!!

Bo w Ostrołęce nie ma alternatywy!! kolega polecał jakieś tam KateHa, ale zaproszeni panowie z tej spóły wyglądali na takich lamerów, od których skręta bym nie kupił, nie mówiąc o usłudze netowej...przez 6 dni z rzędu ustalali cenę przyłączenia mnie do sieci z "szewem", którego nigdy nie ma, i na telefony nie odpowiada, i nie mogą mi podać jego komórki, a tak w ogóle to "mogą podpiąc ale nie wiadomo kiedy, bo im tuby zabrakło" i będzie to kosztować (w zależności od dnia w którym rozmawialiśmy):

1. dzień: zero do dwustu zyl :(
3. dzień: 150 do 250 zyl :?
5. dzień: 250 do 400 zyl... :lol: GOOOOL!

na piątym dniu podziękowałem kolegom profesjonalistom z KateHa, bo sami nie wiedzą co czynią.

Nie myślałem że kiedyś wypowiem te słowa, ale cieszę się że mamy tu Neo, bo inaczej byłoby bagienko.

Zapraszam do skomentowania moich poglądów.
Czołem

:shock:
---------MONTE-------------
marpap
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 26 wrz 2007, 18:38

Post autor: marpap »

taki temat juz jest...
to by było na tyle...
Zablokowany