stacje radiowe w ostrołęce:-(

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

stacje radiowe w ostrołęce:-(

Post autor: deep »

czy ktoś słuch w tym naszm mieście radia - niemyślę o biednym radio oko, które coś nie może zacząć nadawać na nowych falach, a już tak było głośno.
chodzi mi o to, że to miasto UMIERA pod każdym względem - do nas niedocierają fajne stacje radiowe - ostatni przykład radia ESKA - z Wawy 102.5 - zanika koło Goworowa - z drugiej strony Łomża ma swoją ESKĘ - 88.8 - niestety zanika już w Laskowcu - a tak fajnie mogło by być. pozostaje RMF-FM, który wg mnie to już nie to samo radio co kilkansćie lat temu, Zet-ka??? same przeboje? - starocie!!! nam trzeba radia nowego typu radiostacja - eska itp., zastanawiam się czy na to mają wpływ nasi radni???
pzdr.
RaQ

Post autor: RaQ »

no fakt.. eska by sie przydała.. ale ostrołęka to dziura i predko nie zawita do nas..
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

ESKA w Wa-wie odbiera na 105,6 FM... nie wiem skąd u ciebie 102.5 (?)

Ja słucham cały czas RMF FM i nie narzekam. Poza tym pozostaje ci słuchanie przez internet ale jakość dźwięku jest bardzo słaba...
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Re: stacje radiowe w ostrołęce:-(

Post autor: zamot »

deep pisze:pozostaje RMF-FM, który wg mnie to już nie to samo radio co kilkansćie lat temu
właśnie to jest najwiekszy problem rmf'u - to jest prawie to samo radio od kilku nastu lat :lol: tam cały czas lecą te same piosenki, miedzy ktore wpuszczane są aktualne hity. Nie mogę słuchac tego radia i jako ze w tym miescie nie ma innego sensowengo nie slucham radia w ogóle.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

cóż muszą szanować prawo :D czyt. ustawa o prawie autorskim i ochronie własności intelektualnej tego wymaga i dlatego jest tak a nie inaczej :shock:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

Rmf'ki nie da sie juz słuchać, jak mozna puszczać dzień w dzień o tej samej porze te same piosenki, przecież to zbiera na wymioty, zetka to samo, radio oko, nie ma o czym mówić.A Eska napewno by się przydała, bo w radiostacji też lecą wciąż te same kawałki.Szczerze powiedziawszy gdy sie słucha Eski, to nie trzeba słuchać płyt. No ale niestety bieda w tym naszym pięknym mieście, dobrze że choć lasy są!!
Ostatnio zmieniony 14 sie 2005, 16:51 przez martin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

ja zacząłem ostatnio trójki słuchać i nawet nawet jest. Rmf i oko nudaaaaa
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

kiedyś w czwartki po 20 kiedy w OKO prowadził program Frank... wtedy sie słuchało
pamiętam te historyjki... Beveryhils i Świnie w kosmosie....
niestety jakiś miły człowiek to zdjął

poza tym przydało by sie jeszcze antyradio
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
deep
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2005, 20:13

Post autor: deep »

setme3 pisze:Ja radia OKO słucham czasami w czwartki kiedy Quest ma swoją audycje. Poza tą audycją, to nic nie ma ciekawego :x
też słucham questa :-) muza oki., a jeśli chodzi o franka to nikt go nie zdejmował - frank wyjechał - a szkoda - audycja była fajna - choć na wzór "JW23" w RMF-FM z przed jakiś 10 lat.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

nie ma jak to banditradio i funkmaster w sieci
a poza siecią radiowa 3-ka
a w wawie only pin 102.fm
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

e gadacie radio OKo jest oki :lol: :lol: :lol: grajaca szafa i listy są wysmienite buhehheheh przeboje tez nie przecietne głucha noc te sprawy :):) albo ogrody nadziei tez swietna audycja polecam gorąco. nie no dosc tego podpi..... szefostwo tego radia naprawde powinno sie zastanowić troszeczke nad doborem nutek. w audycjach i na codzień.
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Kylu pisze:Nigdy,przenigdy radia Eska. To najgorszy syf jaki może być! Nadają same "najnowsze hity", które są tak bezpłciowe, że się na wymioty zbiera :x To radio dla murzynów :wink:
no ale mimo wszystko to i tak lepsze radio niż RMF, choociaż o to nie trudno :/
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Ja radia w Ostrołece nie słucham bo nic w nim ciekawego dla mnie nie ma :evil: ... A tak pozatym to słyszeliście coś o pewnym nielegalnym antykościelnym szczecińskim radiu? :twisted: ... mozna je czasami złapać np: na naszych mazurach późno w nocy ... 8)
ODPOWIEDZ