Da Grasso? Nowa pizzeria w miescie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja dzis byłem i wziałem sobie pizze do domu...Jak dla mnie poezja...Wiem ze dowoz jest 2,5zł jak wspominano:) Dostałem 2 sosy gratis...Czosnkowy i jeszcze jakis:) Jak dla mnie pizza jest BOMBA :D Polecam
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Byłem dziś w lokalu i naprawdę mi się podobało. Bardzo miła obsługa, duża przestronna sala, duże stoliki, a nie jak te w American Pizza.
Pizza duża nie jest dla jednej osoby, przekonałem się osobiście. Zresztą prawie każdy z klientów brał resztę na wynos. ale to dobrze świadczy o lokalu, że ludzie nie spodziewają się tak dużej pizzy w tej cenie - super! Sosy bardzo smaczne, właściciel pyta czy wszystko w porządku i nawet wspomniał, że w razie braku sosu można śmiało poprosić o dokładkę. Oby tylko nei była to promocja na start.
Ja jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Dziś spróbowałem... pizza kebab, z dodatkową papryczką. W smaku na pewno powala NYCP, ciasto powala Ricę ( pizza nie pływa po rękach), a rozmiar powala wszystko :) Ogólnie pozytywnie, po połówce dużej miałem już dość - cena z dowozem 25 PLN, szybko, sprytnie, dojechała ciepła, tylko jedna uwaga - sos czosnkowy był zamarznięty !!! Ale w smaku zresztą pyszny, i free, co się u nas nie zdarza często.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Post autor: kasia pelasia »

Uff, myślałam, że wyjdę na marudę jak napiszę o zamarzniętym sosie i nikt mi nie uwierzy. A jednak nie tylko mi się taki trafił.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Ja to nie wiem czym sie podniecacie?? ta pizza jest nie dobra :/ cienkie ciasto, nie smaczny ser a te sosy?? tragedia :/ w dodatku trzeba było długo czekać ok 15 mi a nie wspomnę ze bylem sam w lokalu :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

spoko dziwaku...mozesz miec swoje zdanie...ale jak dla mnie najlepsza w miescie...15 min to nie duzo, ale ty wolałbys zeby pizza pewnie czekała na ciebie przy wejsciu...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

15 minut to najmniej ile można czekać na pizze... Po co ci grube ciasto? Upiecz sobie ciasto drożdżowe i sie najesz grubym...
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

W Avalonie max 10 min "DZIWAKU" , i tam jest dla mnie smaczniejsza, czy jeśli ktoś ma odmienne zdanie to nie umiesz normalnie się wyraźic tylko kogoś obrażać? Sam w takim razie jesteś "dziwakiem" skoro nie umiesz rozmawiać , bo każdy może miec swoje zdanie i nie musi być zgodne z Twoim ... Więcej kultury poza tym leję na twoja opinie człowieku z zaścianka :D
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Byłem przed chwilą w tym Da Grasso i żałuje... Pizza może i duża ale ciasto nie ma żadnego smaku... Gdyby nie te sosy to pizza była by bez smaku...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

amsterdam pisze:W Avalonie max 10 min "DZIWAKU" , i tam jest dla mnie smaczniejsza, czy jeśli ktoś ma odmienne zdanie to nie umiesz normalnie się wyraźic tylko kogoś obrażać? Sam w takim razie jesteś "dziwakiem" skoro nie umiesz rozmawiać , bo każdy może miec swoje zdanie i nie musi być zgodne z Twoim ... Więcej kultury poza tym leję na twoja opinie człowieku z zaścianka
Popłacz sie...I idz sobie na pizze do avalonu...chlew jakich malo, brud smród i ubóstwo...napisałem ci ze mozesz miec własne zdanie...Chodziło mi glownie o to ze nie podobało ci sie ze czekales 15min na pizze...a tak ogolnie to mam gdzies twoja opinie i Ciebie reprezentancie plebsu :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

rbk pisze:
amsterdam pisze:W Avalonie max 10 min "DZIWAKU" , i tam jest dla mnie smaczniejsza, czy jeśli ktoś ma odmienne zdanie to nie umiesz normalnie się wyraźic tylko kogoś obrażać? Sam w takim razie jesteś "dziwakiem" skoro nie umiesz rozmawiać , bo każdy może miec swoje zdanie i nie musi być zgodne z Twoim ... Więcej kultury poza tym leję na twoja opinie człowieku z zaścianka
Popłacz sie...I idz sobie na pizze do avalonu...chlew jakich malo, brud smród i ubóstwo...napisałem ci ze mozesz miec własne zdanie...Chodziło mi glownie o to ze nie podobało ci sie ze czekales 15min na pizze...a tak ogolnie to mam gdzies twoja opinie i Ciebie reprezentancie plebsu :lol:

żałosna opinia , żałosnego człowieka :) Idz do pracy a nie siedzisz non stop na necie :) hehehe
twoje opinie są równie twórcze jak Twoja osobowość ) naprawdę tylko pogratulować :) Sadząc po składni i logice Twojej wypowiedzi jak również innych jesteś osoba która ma problemy z akceptacja w otoczeniu , nie umiesz sie adaptować do nowych sytuacji, jak również nie jesteś w stanie wyrazić swoich opinie w sposób który nie obraził by osoby z która rozmawiasz... jak to sie mówi najlepsza obrona jest atak tak?? ty jesteś tego dobrym przykładem :) A Twoja miniaturka również wiele o tobie ówi :) "L" jak looser :) Mniemam iz jesteś przedstawicielem tzw klasy wyższej skoro ktoś kogo nie znasz jest dla ciebie przedstawicielem "plebsu'... tylko nasuwa mi sie jedno pytanie... Na podstawie czego wysuwasz takie wnioski które prowadza cię do takiej to właśnie oceny?? Zazwyczaj jest tak ze oceniamy ludzi których nie znamy "swoja" miara :0 czyli jeśli oskarżasz mnie , że jestem przedstawicielem "plebsu" jak to wymownie określiłeś" to Ty musisz być tego Wybitnym reprezentantem :) Zastanawiam sie wiec jakich ty razem obraźliwych "epitetów użyjesz :0 mam nadzieje że moja odp na twój jakże wyśmienity Post jest dla ciebie czyli przedstawiciela "klasy wybitnie wyższej " zrozumiała tak?? jesli nie to jestem w stanie na Twoje życzenie to uprościć :)

Pozdrawiam :)

[ Dodano: 19:36, 23.11.2007 ]
Michał pisze:Byłem przed chwilą w tym Da Grasso i żałuje... Pizza może i duża ale ciasto nie ma żadnego smaku... Gdyby nie te sosy to pizza była by bez smaku...

No proszę jak szybko zmieniasz zdanie?? Mniemam iz poprzednia opinia byla tworzona na podstawie tego co mówią inni tak?? w koncu sam sie przekonałeś że nie jest to taka rewelacja jak jazdy mówi :) pozdrawiam :) :D :D :D :D :D :D
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Wcześniej broniłem tylko cienkiego ciasta... Po prostu grube ciasto mi nie pasuje. A Da Grasso niestety nie przypadło mi do gustu, no chyba, że ten sos czosnkowy, który nadaje pizzy jakikolwiek smak :>
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Michał pisze:Wcześniej broniłem tylko cienkiego ciasta... Po prostu grube ciasto mi nie pasuje. A Da Grasso niestety nie przypadło mi do gustu, no chyba, że ten sos czosnkowy, który nadaje pizzy jakikolwiek smak :>
Piwko dla Ciebie :0 jedna rzecz maja fajną :0 wystrój :0 fajnie by wyglądął lokal nocny w takim stylu :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Oświeciłeś mnie z ta ELKA naprawde :D to jest to samo co pokazuje Boruc tak :D dzięki stary a lat mam trochę wiecej zerknij w profil ciemniaku :lol: hehehe widać jak jesteś ciemny bo Amsterdam kojarzy ci sie tylko z jednym :D ale z ciebie z kretyn :D bezrobocie ci wali w leb :D powiem tak bo kulturalne stwierdzenie faktu do ciebie nie dociera :lol: a nad tym co napisalem nie myslelem cala noc tylko stwierdziłem fakt ze jesteś porostu półgłówkiem :wink: nierobie :lol:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

rbk pisze:sKaLpeL nie powstrzymuj sie leje na ciebie
przez takich ludzi jak ty w Polsce jest to co jest, chamstwo, prostactwo, złodziejstwo, a nawet gorsze rzeczy typu zabójstwa, bo to wszystko zaczyna się od braku szacunku do drugiego człowieka i braku tolerancji, a u ciebie te dwie rzeczy plasują się w granicach 0, widzisz tylko czubek własnego nosa, a na reszte jak to określiłeś "lejesz"

na tym zakończę swoją dyskusję, moim celem nie jest obrażanie ciebie, bo ja do twojego poziomu się nie zniżę, ja tylko próbuję ci coś uświadomić, szkoda tylko że ty nie potrafisz tego zrozumieć :/
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Popieram cię skalpel koniec tematu ,szkoda słów... To do niego nie dotrze ... pozdro
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Posty nie na temat będą kasowane.
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

amsterdam nie kozacz napinaczu internetowy :lol:

a co do tematu duża pizza ile mierzy cm ? bo z chęcią bym sobie zamówił na tel, ale nie wiem jaka ona jest duża i ile osób może się najeść tą pizzo:)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

DziQ przeczytaj początek tego tematu, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie kozacz łebku nie kozacz :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Haha :D :P Już się kłócą xD To są realia -.-
A zna ktoś może tel do De Grasso ?
Nie chce mi się szukać :P
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sKaLpeL »

764 44 00
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

dzięki wielkie :)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
pech
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2007, 16:19

Post autor: pech »

Jak dla mnie to smakuje jak drewno !!!

[ Dodano: 10:32, 04.12.2007 ]
Jak dla mnie to smakuje jak "drewno" !!!
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Nie rozumiem Was , jeden pisze o kulturze, a pieni się jak nic, drugi pierwszego uczy kultury i wyzywa od pajaców. To taka cecha kurpiów podobno, ale niezbyt przydatna w rozmowie.
Pytanie o rozmiar - odpowiedź już dawno była, pytanie o telefon - odpowiedź była również wcześniej. Przez własne lenistwo burdelik się robi. Dla mnie kasować, nie pytać,
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ