Radio Ostrołęka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Radio Ostrołęka

Post autor: hAeS »

moze zrobimy jakies internetowe Radio Ostrołęckie? czy cos w takich tematach?
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

NO mozna by ale tylko ludzicha co mają NEO bo ci z KTH mają jakieś tam ip :cry:
Obrazek
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

no mi sie wydaje ze radia moga wszyscy sluchac.. sa jakies przypatki ale to nie od portu chyba... na shoutcascie porty sa zazwyczaj 8000
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

ciekawa ta wasza rozmowa 8) douczcie sie chlopaki troszke o podstawach internetu... i tak w ogole to najpierw znajdzcie jakis serwer shoutcasta bo jak na neostradzie chcesz to postawic np. 128 to cie bedzie sluchalo 2 osoby :lol:
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

O jakie podstawy Ci chodzi? myslisz ze chce postawic serwer shouta na kompie? :mrgreen: to sie mylisz... a podstawy chyba znam... na shouta zawsze mozna znalesc sponsora... ale tu chodzi o to czy ludzie z MO i Ostrołęki beda chcieli sluchac? i zakladce Radio tu na stronie zrobic czy cos takiego albo nową strone... ktoś chetny? moze pomysly?
Awatar użytkownika
Michał007
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:45

Post autor: Michał007 »

Niewiem czy jeszcze ktoś mysli o tym radiu ale ostatnio przegladając tdt natrafiłem na taką TAKĄ pozycje wiec moze komus z was sie przyda. Odrazu mówie ze tego nie sciagałem i nie sprawdzałe wiec nie miejcie pretensji ze moze cos lipnego to jest, poprostu pomyslałem ze moze kogos zaciekawi
Awatar użytkownika
djalien
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2005, 19:29

Post autor: djalien »

no i temat sie zatrzymał ja dodam ze swojej strony ze serwer shoutcasta i slot na 48kbps = okolo 80 gr tak wiec zbierac kase szukac sponsorów a moze cos odpali. Choć szczerze mówiąc to wątpie POWODZONKA.
ODPOWIEDZ