agencje pracy typu "work...."

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Marcepan
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2007, 9:57

agencje pracy typu "work...."

Post autor: Marcepan »

J/w co sadzicie o nich? warto tam sie udac?
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Na pewno jakąś dorywcza pracę znajdziesz wiec chyba warto:)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

jak sama nazwa mowi to jest agencja, a agencja jest jako posrednik i ona na tobie tez musi zarobic
a czy warto sammusisz sie udac na rozmowe i powiedza ci stawke godzinna a decyzja nalezy juz do ciebie
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Post autor: zyrtex »

firma dostaje za godzien twojej pracy 7, 5 zł z czego ty do reki dostajesz może 5 zł

pracy jest sporo na rynku i nie trzeba korzystać z takich agencji
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

W Ostrołęce mówisz że sporo ? np. gdzie??
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Pewnie ze warto iść, jesli jest to twoja pierwsza praca tym bardziej. Zarobisz pare złotych , zdobedziesz doswiadczenie i nowych znajomych. A wtym czasie jak bedziesz mial ambitniejsze plany zawsze mozesz szukac sobie nowej pracy :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

maximum wykorzystania siły roboczej i naiwności czlowieka przy minimalnych zarobkach
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Post autor: Infom »

z ta agencja to jest poczesci inaczej , po pierwsze faktycznie zdobywasz doswiadczenie obycie sie z praca ale moim zdaniem poszukaj sobie pracy bez posredników takich jak agnecje , nie dokladaj im do kieszeni bo polowe oni biore druga ty a pracujesz za dwoch jeszcze jak chodzi o STora Enso w ogole odradzam po 8 godzin bedziesz zapieprz.. czyscil kartony odbieral z maszyny ze ci rece wyciagnal sie a dostaniesz 500 zł , sam pochodz i popytaj sie jak nie boisz sie pracy ale nie dorabiach te chu.. agencja wyzyskiwaczy ktorzy siedza tylko na stolkach i pija wodke czysta :)
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Orange w handlowcu :0 będzie zmiana :) w zaufaniu i tajemnicy powiem ;) :wink: :wink:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Post autor: major »

Ja robiłem ponad rok przez taka agencje w Storze... Nie narzekałem, a teraz jeszcze były podwyzki i zarobki naprawde sa kozystne, bodajże 7zł/h w dzien i 8zł/h w nocy wiec jak najbardziej poprawne no i zawsze szansa przyjecia sie do Story :lol: :o
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Post autor: Infom »

Amsterdam W Orange w Handlowcu to ja nawet tam juz nie chce wchodzic a co mowic o pracy z ta kierowniczka ktora tam funkcjonuje w ogole kto ja wybral ?? jak ona zwraca sie do klientow sie nie dziwe dlaczego pracownicy stamtad uciekaja, mam znajoma ktora tam pracowala to wiem co pisz podobno nie zla zniej agentka ze nie do wyrobienia
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

hmmm... możliwe że znamy te sama osobę :) :D :D potwierdza to co piszesz :) ale można sie zaczepić :) a Potem zmiana na konkurencje :wink:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Post autor: Infom »

przez takich kieroników jak ona odechciewa sie konkurencji ! psychika moze siasc jak ktos słaby jest :) po co stresowac sie nowa praca jak ktos zaczyna zycie na wlasny rachunek :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Infom wiesz chyba tyle ile zjesz, powiedz mi o jakiej kierowniczce może być mowa w barze Orange, skoro przez cały czas pracuje tam właściciel restauracji (płci męskiej).
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Sfrustrowani swoją pozycją, napięci z powodu wyimaginowanego podejścia do swojej egzystencji na tej ziemi. Agencja nie wyzyskuje pracowników, ale daje wybór kontrahentom, którzy wybrać mogą agencje, niż ZUS, mając dostarczonych gotowych pracowników, zrekrutowanych, przeszkolonych, gotowych do pracy, a także całą dokumentację i rozliczenia z głowy.
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Dzięki, ale nie polecam.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Heeehe .. no niestety poprzednia kierowniczka była ;) fajna :) porozmawiac i pośmiać sie można było :) heheehe.. Pozdro dla Madzi :) :D

[ Dodano: 01:49, 16.12.2007 ]
Qrzysiu :0 chodzi o Salon Orange - komórki 8)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W przyszłości staraj się konkretyzować swoje wypowiedzi :)
Awatar użytkownika
freestyler
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2007, 21:14

Post autor: freestyler »

Qrzysio pisze:Infom wiesz chyba tyle ile zjesz, powiedz mi o jakiej kierowniczce może być mowa w barze Orange, skoro przez cały czas pracuje tam właściciel restauracji (płci męskiej).
..śledząc temat od początku jego istnienia, nie zawsze mając czas na reakcję (live), troszkę nie bardzo jesteś w temacie "webmasterze". Przedmówca miał na myśli:
http://www.pracuj.pl/oferty/1123727.html

..ale to tak tylko dla "nie"wtajemniczonych
..pzdr freestyler
ODPOWIEDZ