Lodowisko w Łomży

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Lodowisko w Łomży

Post autor: kasia pelasia »

Czy ktoś z Was był na lodowisku w Łomży i może podzielić się wrażeniami, a także podać dokładną lokalizację. Będę wdzięczna
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Lodowisko w Łomży

Post autor: malykazio »

Lodowisko w Łomży jest za willa biskupa. Wjeżdżając od Ostrołęki do Łomży trzeba jechać cały czas prosto, przez skrzyżowanie ze światłami (na Olsztyn) i na następnych światłach w prawo, prosto na światłach i na rondzie za światami w prawo i będzie po prawej widać lodowisko. Nie korzystałem z tego lodowiska ale z tego co wiem trzeba odstać swoje dwie godziny w kolejce.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Lodowisko w Łomży

Post autor: kasia pelasia »

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lodowisko w Łomży

Post autor: Qrzysio »

Najprościej dojechać: Od Ostrołęki jadąc przez Łomżę cały czas prosto przy parku na światłach skręcić w prawo (nazwa ulicy na literkę "P"). Potem jedziemy cały czas prosto i po lewej widzimy lodowisko, wystarczy na rondzie skręcić w lewo na parking.

Co do kolejek, to najwięcej zależy od pory kiedy chcemy skorzystać z lodowiska. W godzinach popołudniowych i wieczornych w kolejce trzeba jednak postać niespełna godzinę.
bicykl
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2006, 22:32

Re: Lodowisko w Łomży

Post autor: bicykl »

A może tak my , byśmy na miejscu w Ostrołęce , zafundowali sobie samozamrażające się lodowisko.Po co jeździć do Łomży. Co na to nasi włodarze? A tak z innej beczki ,-to bilet normalny na basen miejski kosztuje 6zł za 35 minut (nie mylić z 1 godziną ) , czy to aby jest popieranie sportu w wydaniu masowym . Mam wątpliwości .
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lodowisko w Łomży

Post autor: sKaLpeL »

6zł za 35 minut? co za s-h-i-t , nie byłem z rok ale i widze ze sie nie wybiore za taka cene to wole poczekac do wakacji i pojechac na mazury poplywac, a na razie wystarczy mi wanna
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Lodowisko w Łomży

Post autor: kasia pelasia »

za taką cenę w przeliczeniu na godzinę czyli 12 zł w Olsztynie mam jeszcze jacuzi i saunę
ODPOWIEDZ