Internet w Ostrolece...

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: morus »

ktosia pisze:Ile kosztuje zalozenie Y-netu? I czy trzeba miec do tego telefon stacjonarny (no bo nie mam).

I teraz pytanie co do KTH.
zalozenie 49zł, jesli sie przechodzi z innej sieci to 1zł, jesli sie juz kiedys mialo kth to za kare 149zł :shock:
Jak sie ma 1 do 2? jakies kary sobie wymyslają. Czy maja prawo do takiego praktykowania? Powinno byc chyba taniej, bo kable sa, podlaczenie jest, jedyne co, to pare cyferek w bramke wpisac... Przechodze do nich z innej sieci wiec moze powinno byc 1zł a nie 49 ani 149?

poza tym to wogole jak to chodzi. jedni mowia ze Y net dobrze inni, ze kiepsko. Teraz czytam ze kth ogolnie dobrze, chociaz były jakies problemy a znajomy mowi, ze kth chodzi jak krew z nosa i ma zamiar rezygnowac i zebym nei zkładala bo to dziadostwo?

Musze zalozyc sobie nowy net w ciagu 2 tygodni i mam niezłego gwoździa ;)
Siemka. Dla Ciebie niech będzie podłączenie za 1 zl jesli powolasz sie na mnie;) Tel stacjonarnego nie musisz mieć.
Ogólnie zalożenie kosztuje od 50 do 100 zł w zależności jaka lokalizacja. 50 zł tam gdzie mamy już kabelek i nasza sieć istnieje co najmniej od roku. 100 zł tam gdzie nie ma jeszcze kabelka i musimy go dociągnąc. Ze względu że wycofaliśmy się z instalacji radiowych w mieście, internet podłączamy tylko w blokach, kablem miedzianym lub światłowodowym

pozdr
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:19 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
cinek152
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2007, 10:14

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: cinek152 »

Jest jeszcze: NETIA - 300 zł do rączki? lub TELE zwai - 600 do rączki? ;) lub poczekaj na " prawie jak internet" by Sferia
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: paul997 »

Najtańsza opcja w Sferii to 51 zł. Drogo i nie ma określonego terminu wejścia do Ostrołęki.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: morus »

paul997 pisze:Odgrzewam stary temat. Czy sytuacja na rynku się zmieniła ?
Wydaje mi się, że w bloku nadal najtaniej wychodzi ynet - 27 zl za 128 kb/s i założenie 50 zł. A może da się gdzieś taniej ? 35 zł to dla mnie max. Stacja-net ma jakieś chore ceny za podłączenie - ponad 100 zł.
Witam, za jakis czas u nas za okolo 35 zl bedzie 512, jesli chodzi o podlaczenie, napisz na pm, dostaniesz jakis rabat;)

pozdr
pawik87
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 lis 2006, 10:54

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: pawik87 »

mam kth 1mb, za 49 zl, jest ok, nie narzekam, wlasnie przedluzylem umowe, wczesniej probowalem radiostrade w handlowcu, ale to byla porazka, pozdrawiam
cinek152
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 kwie 2007, 10:14

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: cinek152 »

A ja nadal uważam że stacja-net jest jednym z lepszych dostawców w ostrołęce. Jak na warunki ostrołeckie ceny są dość dobre szczególnie biorąc pod uwagę jakość usługi która od ponad roku nie sprawiła mi żadnych kłopotów, żadnych przerw ani rwań:)
ronald
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:32

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: ronald »

Jedyny słuszny internet w Oce i okolicach to YNET. Płacisz za najnizsza predkosc a stronki laduja sie z predkoscia 2 mega - rapidshare, megaupload itp smigaja po 2-3 mega. Czasami jak sciagam sterowniki to mam transfer 10 mega

polecam ich gorąco
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: amsterdam »

ronald pisze:Jedyny słuszny internet w Oce i okolicach to YNET. Płacisz za najnizsza predkosc a stronki laduja sie z predkoscia 2 mega - rapidshare, megaupload itp smigaja po 2-3 mega. Czasami jak sciagam sterowniki to mam transfer 10 mega

polecam ich gorąco
potwierdzam :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: gutek »

Ja tam mam neostradę i jestem zadowolony, wszystko OK.
Za pierwszy rok opłata 33,00 a za drugi 66,00
Umowa na 24 miesiące
Pozdrawiam 8)
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: morus »

gutek pisze:Ja tam mam neostradę i jestem zadowolony, wszystko OK.
Za pierwszy rok opłata 33,00 a za drugi 66,00
Umowa na 24 miesiące
Pozdrawiam 8)
Jaka predkosc zapytam z ciekawosci?
A telefon? Doliczony?
Wez pod uwage ze wiekszosc ludzi nie ma tel stacjonarnego

pozdr
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Internet w Ostrolece...

Post autor: Wiktorioss »

ja mam y-net 512-258kbps place 45zl. sredni transfer za dnia od 100kbps do max 2Mb umowa na rok (gdybym mial na dluzej placilbym jeszcze mniej) mam te lacze 2 miesiace i wszelkie awarie jakie wystapily to tylko z mojej winy nic dodac nic ujac
a no i jak ktos sie zna to nawet nie musi sie logowac i cale podlaczenie odbywa sie automatycznie,

dodam ze sciagajac plik z dobrego źródła o rozmiarze ok. 100Mb z serwerow rapidshare transfer mam na poziomie 1,2Mb/s stabilny z innych zrodel ok 260kbps
Ostatnio zmieniony 01 mar 2008, 23:26 przez Wiktorioss, łącznie zmieniany 1 raz.
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: gutek »

Jaka predkosc zapytam z ciekawosci?
A telefon? Doliczony?
Wez pod uwage ze wiekszosc ludzi nie ma tel stacjonarnego

....................................................................................................................................
to jest informacja dla tych którzy są w posiadaniu tel. stacjonarnego..
Pozdro :)
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Internet w Ostrolece...

Post autor: pudeleQ »

A czy korzysta może ktoś z usługi Multimo Internet+telefon? Niedługo kończy mi się umowa z tepsą i zastanawiam się czy zrezygnować z neostrady i telefonu w tp i wziąć ten pakiet Multimo. Cenowo wychodzi dużo taniej, ale nie wiem jak z jakością.
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Internet w Ostrolece...

Post autor: paul997 »

-
Ostatnio zmieniony 04 lis 2009, 11:19 przez paul997, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrówka
paul997
netka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2007, 10:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: netka »

ja mam Multimo 1 Mb płacę 55 zł, super śmiga. Mam go od 2 miesięcy jak na razie idealnie...
mam_pytanie
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2008, 23:33

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: mam_pytanie »

ehe
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2009, 11:17 przez mam_pytanie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: Michał »

Ja też mam multimo 6 mb i jak na razie była tylko jedna awaria ale ze strony TPSA a nie od nich... Najlepsza oferta na 6 mb i to na 12 miesięcy a nie na 36!
Abbeyka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 10:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: Abbeyka »

nie polecam internetu z sferii ! jak sciągmiesz 1 gb to ci potem bardzo zwalnia :/ ,o skyper to już nie wspomne...
evecious
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2008, 17:06

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: evecious »

pawik87 pisze:mam kth 1mb, za 49 zl, jest ok, nie narzekam, wlasnie przedluzylem umowe, wczesniej probowalem radiostrade w handlowcu, ale to byla porazka, pozdrawiam

Wcześniej również miałam radiostradę, porażka po całej lini. Teraz mam Kth i ogólnie nie narzekam, były małe problemy ale to raczej nie z ich winy :)

W ogóle biuro KTH się przeniosło teraz i mieści się dokładnie w tym samym lokalu co kiedys radiostrada :wink:
Abbeyka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 10:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: Abbeyka »

no wkońcu mam normalny internet.Ynet najlepszy z tegoo co widze ;) i taki oto posiadam teraz
biały931
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 22 lis 2008, 22:54

Re: Internet w Ostrolece...

Post autor: biały931 »

polecam firme STACJA-NET super dostawca w super cenie nigdy mnie nie zawiudł !!!
ODPOWIEDZ