Wywóz śmieci

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Wywóz śmieci

Post autor: kjboss »

Musze podpisac umowe z firma wyworzaca smieci, powiedzmy pojemnik 120litrow. Ile kosztuje jednorazowy wywoz w ostroleckich firmach? Ile ich mamy w miescie i jak sie nazywaja?
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wywóz śmieci

Post autor: Gizmunia »

Z tego co się orientuję to w Ostrołęce jest Fuks i MPK, ja mam umowę z tą drugą firmą, mieszczą się na Kołobrzeskiej 5. Wywóz smieci strasznie wzrósł w stosunku do zeszłego roku i taki pojemnik 120 L kosztuje 9,90 zł brutto :roll: , wywozów jest średnio 2 razy w m-cu. Nie wiem jak to jest w innych firmach, więc proponuję się rozejrzeć :D
Pozdrawiam
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Wywóz śmieci

Post autor: malykazio »

Jest jeszcze Kisiel w Laskowcu. Ceny wszędzie wzrosły/wzrosną.
ander
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2011, 12:12

Re: Wywóz śmieci

Post autor: ander »

Witam
polecam firmę MPO z Białegostoku, mają w Ostrołęce oddział na ulicy granicznej. Z tego co wiem to jest chyba najtańsza 7,29 za ten mały kosz, pierwsze 3 wywozy po złotówce. 510-139-762 koleś przepisuje umowę i nawet rozwiązaniem się zajmie. U mnie cała miejscowość się przepisała bo po pierwsze jest taniej po drugie da się wywozić co 4 tyg.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wywóz śmieci

Post autor: Qrzysio »

Najtańsza? Podbierają trochę klientów MPK, robiąc promocje, ale w zimę podejrzewam, że będzie problem. Sumując, rocznie i tak chyba MPK jest tańsze, ale mogą być różnice w różnych gospodarstwach.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Wywóz śmieci

Post autor: marbac »

MPO działało już w poprzednim sezonie zimowym. Dlaczego miałby być problem?
ODPOWIEDZ