Czego brak w Ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

Pelson pisze:twisted: A co do zebraków to pierwsze słysze zeby sie w McDonaldach stołowali :lol: ...
.. a co to biednym od zycia juz nic sie nie nalezy ?! :D
Pelson pisze: PS: Te forum zaczyna nam sie klasowe robić a "ananas" swieci pustkami 8)
Tam piszemy juz tylko my :/ Tu przynajmiej coś się dzieje..
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Żebraki tam sie stołują jak byłem w Mc Donaldzie w Łomży to podeszli do mnie i chcieli na hamburgera a potem dłubali w nosie!!! :D
Jestem zdecydowanie za kawiarenka!!! stare babcie moze i sa stare ale nie dłubią w nosie i nie chciałby na herbatke bo ze swojej emeryturki albo ręciny to by im starczyło na herbatke np z pradem albo na kawke z pianką!!!

Fakt tu to sie klasowo zaczyna robić!!! Widocznie ANANAS SIE PRZEŻARŁ!!! :)
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Juz na temat McDonalda kiedys sie pisało tutaj ... mozna by go wybudować niedaleko ronda ... warszawiacy w drodze na mazury moze by sie zarzymywali bo nie wiem czy na Ostrołeczan mozna liczyc zeby on nie upadł .... 8)

Suchy załozyli Ci neta a ty zamiast na swojskie forum to wchodzi tu ... wstyd :twisted:
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Z Warszawy do Oki jest rzut beretem i zaden warszawiak nie zglodnieje przez 1.5 godziny jazdya jesli juz ta nepewno wolaby zjesc jakas pizze a nie hamburgera z kota albo wypic shake ze szczura!!! Jak byłe w wakacja w Pradze miasto ktore codziennie odwiedza milon turystow,odwiedzilem 2 Mc Donaldy ktore swieca pustkami bo kazdy turysta wili zjesc cos normalnego na knedliczki niz zapychac sie kotem w bulce!!! :/


Ananas to przezytek!!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
kaniut
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:31

Post autor: kaniut »

Suchy pisze:Żebraki tam sie stołują jak byłem w Mc Donaldzie w Łomży to podeszli do mnie i chcieli na hamburgera a potem dłubali w nosie!!! :D
Jestem zdecydowanie za kawiarenka!!! stare babcie moze i sa stare ale nie dłubią w nosie i nie chciałby na herbatke bo ze swojej emeryturki albo ręciny to by im starczyło na herbatke np z pradem albo na kawke z pianką!!!

Fakt tu to sie klasowo zaczyna robić!!! Widocznie ANANAS SIE PRZEŻARŁ!!! :)

jak chcesz isc sie napić kawy to idz do cafe Bravo ;]

i z tego co piszesz to jarają Ciebie starsze panie :P
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Kaniut jestem przeciw Mc Donaldom!!! a cafe bravo to lipa!!! a jak komus nie pasuje kawiarenka to moze sam coś zaproponuje tylko nie Mc Donalda bo sie kółeczko zamknie i znow pujdzie wszystko od początku!!!


Te panie które mnie jaraja to jest wyłacznie moja sprawa i g... Ci do tego to jest tak jak ja bym stwierdził ze Cię dzieci jaraja jest to prawda??? Pewnie nie wiec nie wyskakuj z takimi tekstami!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Suchy spokojnie bo jeszcze bede zmuszony usuwac twoje posty... jak chcesz byc niegrzeczny to pisz sobie rozne takie na prywatnych wiadomosciach.
Suchy pisze:cafe bravo to lipa!!!
skąd dojeżdżasz?
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

Qrzysiu spokojnie obejdzie sie bez usuwania moich postów!!! tu podobno mozna wyrazac swoje opinie a napisanie cafe bravo to... to chyba nie jest jakis niewybredny sposob!!! ja poprostu wyrazilem swoje zdanie!!!




Swój Miastowy!!! :evil: Zreszta co to wogole za pytanie!!! a ty skad dojezdzasz??? phiii...
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
Awatar użytkownika
Umpa_Umpa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2005, 13:30
Lokalizacja: ..ze świata pełnego tajemnic i silnych mocy :>

Post autor: Umpa_Umpa »

SPOKOJNIE PANOWIE :>

Moim zdaniem cafe bravo jest calkiem wporzadku... suchy zmieniamy lokal :P .. w koncu trzeba gdzies zime przettrwac :lol:
Bo myśli moje nie są myślami waszymi.. ani wasze drogi moimi drogami... :>
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Jakbym Cie Suchy nie znał osobiście to moze nie śmiałbym sie z twoich kłótni :lol: ... no ale jest inaczej :twisted:
whiteplash
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 08 paź 2005, 18:10

Post autor: whiteplash »

brakuje hotspotu.
\m/ Rock'z !!!
Awatar użytkownika
Jerry
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2005, 22:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Jerry »

Brakuje bezkolizyjnych skrzyżowań z bezpiecznym lewoskrętem i brakiem pieszych na trasie przejazdu gdy mam zielone i oni też mają zielone.
maha
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2005, 16:19

Post autor: maha »

.....a nie brakuje wam dobrej imprezy klubowej?...ale nie techno jak zapewne niektórzy sobie pomysleli bo tylko ten rodzaj rozrózniają, tylko dobre ambitne brzmienie break'owe, electro, house z wysublimowanym bitem i niekonieczne polegające na tym że - im szybciej i głosniej tym lepiej. A co gdyby takie imprezy odbywały sie regularnie co jakis czas i byłoby to soczyste brzmienie z winyla a nie z płytkiego kompaktu? A co gdyby na kazdej był dj z czołówki polskiej sceny klubowej?

Jezeli wam brakuje dobrej uczty dzwiękowej to gdzie waszym zdaniem powinna sie ona odbywac?

W którym miejscu najlepiej sie czujecie w sobotni wieczór a tylko dobrej muzy wam tam brakuje?
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Witam.. :D

Ja mysle,ze brakuje wlasnie takich klubow z techno!?!
bo wiecej jest milosnikow takiej muzyki niz "ostrego brzmienia"!!
:twisted:

heh..ale to tylko moje zdanie.. :D
pozdr.all !

:mrgreen:
mufinka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mufinka »

w Ostrołęce brakuje przede wszystkim dobrego lokalu gdzie moznaby się dobrze pobawić :lol:
Don't worry be happy :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w ostrołęce brakuje... inteligentych ludzi !!!
niektorzy to poprostu dramat
Shirer
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2005, 6:42

Post autor: Shirer »

przeciez w ostrolece wszystkiego brakuje w tej dziurze nie ma nic zadnego pozadnego sklepu gdzie mozna by sie obkupic zadnego lokalu co tu wymieniac no wszystkiego i zgadzam sie z poprzednikiem
Awatar użytkownika
Hendrix
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 26 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: Ostra łąka

Post autor: Hendrix »

Przedewszystkim pożądnego sklepu muzycznego!!!! :? Ludzie ograłem wszystkie "gitary" i jestem zawiedziony :( . Same everplaye, normalnie wstyd jak ktoś pozamiastowy przyjedzie i zobaczy co tam na wystawie jest :oops: . Normalne jest to, że mało kto kupi gitare czy cokolwiek innego w miejscu gdzie trudno cokolwiek z czymś porównac :? . Zgadzam sie z poprzednikami.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

nie ma porządnych gitar w muzyku bo prawie wogóle nikt ich nie kupuje w tym mieście, dlatego im sie nie opłaca...
jak zdarzy sie już jakaś lepsza gitara to jest to komisówka
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Hendrix
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 26 gru 2005, 21:04
Lokalizacja: Ostra łąka

Post autor: Hendrix »

Brodway pisze:nie ma porządnych gitar w muzyku bo prawie wogóle nikt ich nie kupuje w tym mieście, dlatego im sie nie opłaca...
jak zdarzy sie już jakaś lepsza gitara to jest to komisówka
Właśnie o to mi chodziło jak by sprowadzili pare porządniejszych gitar i żeby było ich kilka do porównania. Jak narazie są tam kiepskie gitary i ceny odstraszają bo za taką cenę można kupić w necie dwa razy lepszą gitare.
Granie na gitarze jest jak robienie kupy.
Robisz to systematycznie i sprawia ci to przyjemność.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

to kupuj przez neta a jak chcesz kupic w sklepie muzycznym to porozmawiaj ze sprzedawca to on napewno zamowi taki egzemplarz jaki sobie zyczysz
orcen
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2005, 9:36

Post autor: orcen »

Nie ma pijalni wódki z prawdziwego zdarzenia.Z galaretką z nóż :roll:ek,golonką, śledzikiem w occie.Wódka na ćwiartki,pita z musztadrówek,a na każdym stoliku sztuczny kwiatuszek w butelce po śmietanie.Ach...ale się rozmarzyłem. :roll:
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

człowieku, genialny pomysł
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wszelkie nasepne wypowiedzi nie na temat będą kasowane.
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

-Duzo chlopaków chce żeby zbudowac Mc Donald's. To jest wielki bląd bo dziewczynom przybędzie 20 kg :lol
-Powinien powstac legalny burdel xD
-Nowy Basen ( może być akwapark )
-Hipermarket przyda się konkurencja Biedronce i Minimalowi
-Nowy Stadion na miare europy :mrgreen:
-Komisariat ( ale nie na moim osiedlu ) xD
-Klub typu BAZA
Zablokowany