KFC ... a u nas Nic...

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

I oczywiście jak to zwykle bywa Ostrołęka znwu staje sie zaściankiem :P zresztą była i jest od dawna... Nie wiem czy wiecie ale w Łomży ma być KFC... u nas nie ma nawet Mc Donalda który jest od kiiilku lat w Łomży a teraz kolejny lokal o którym mozemy sobie tylko pomarzyć...
Ech szkoda gadać... Stodoły to nam budują ale czegoś takiego to nie...
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: Rycerz_Ni »

Czy naprawdę sądzisz że MacDonald i KFC to wyznaczniki postępu i rozwoju miasta??? Czy nie lepiej byłoby skandować na forum postulaty o otworzenie choćby Empiku? Podniecacie się jakimiś beznadziejnymi jadłodajniami. Jest to strasznie żałosne i zaściankowe. Ludzie z większych miast czytając tego typu wpisy tylko uśmiechają się pobłażliwie nad tego typu problemami zakompleksionej młodzieży z prowincjonalnych miasteczek. Zamiast tego typu bzdurami lepiej pomyślmy co zrobić żeby w mieście żyło się wygodniej, taniej i ciekawiej a nie płakać że nie można w Ostrołęce zjeść najgorszego jedzenia na świecie tylko ładnie podanego. Piszesz o zaścianku a zaściankiem jest właśnie takie biadolenie o jakiegoś Macdonalda. To śmieszne i żałosne. Życzę czasami wyjechać do Europy i stamtąd spojrzeć na swój śmieszny post. Pozdrawiam.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: kamczatka »

Bardzo mi przykro, ale empik raczej nie jest przewidywany w Ostrołęce.
Niemniej jednak zgadzam się z przedmówcą, McDonalds i KFC to totalne dno i wcale nie stanowi o rozwoju miasta.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

Hahaah no tak faktyczie... Empik równiez przyczynil by sie do rozwoj miasta .... Faktycznie!! Zastanów sie co piszesz ??? W czym by pomógl Empik co?? w strołęce jesli sie nie myle jest tylko jeden np. sklep muzyczny bo szerzy sie piracztwo ! wiec nie mów mi że wzrosnie sprzedaz np plyt tylko dlatego że mamy empik!!Co wzrosnie sprzedaz biletow na koncerty przty scenie?? to dopiero jest żałosne!!Skoro jestes takim Europejczykiem to wprowadz nam powiew swieżosci którym oddychasz bedac za granica :) proszę Cie o to bardzo:) A przykład KFC swiadczy o tym że miasto sie jednak nie rozwija!! Nawet jesli jest to szajsowate jedzenie to jest to duża sieć swiatowa :) która inwestuje w miasta w ktorych widzi przyszłośc a jak patrze na to co sie u nas dzieje to przyszłosci rózowej nie ma :P oprócz kolejnej stodoły lub tez Basenu który nigdy nie powstanie...
W takim razie skoro KFC nie jest w jakims minimalnym wyznacznikiem ze miasto "może ale nie musi sie rozwijac jest fakt ,że w Łomży przy fortach powstanie Centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia i tam... bedzie Twój upragniony Empik :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

kamczatka pisze:Bardzo mi przykro, ale empik raczej nie jest przewidywany w Ostrołęce.
Niemniej jednak zgadzam się z przedmówcą, McDonalds i KFC to totalne dno i wcale nie stanowi o rozwoju miasta.
W takim razie podjedz do Mc Donalda w Weekend :) miedzy godz 20-23 80 % samochodów ma rejestracje Wo lub WOs... ciekawe co oni tam robią :P??
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

KFC ... a u nas Nic...

Post autor: sKaLpeL »

amsterdam wes przestan, KFC i McD nie sa wyznacznikiem zasciankowosci, ty chyba jestes zasciankowy , ja nieuwazam ze miasto Ostroleka sie nie rozwija uwazam nawet ze teraz rozwija sie coraz bardziej tylko w Urzedzie Miasta pracuja sami .... niedokoncze, np. zamiast zezwolic kolesiowi postawic jeden duzy Kaufland to zabronili, a zezwolili na postawienie 10 malych gowien typu polomarket czy plus, tak samo teraz z ta galeria na gorbatowej co szczescinski chce postawic a wlasciciel Goski obecnie Stokrotki sie sprzeciwia, a z tego co pamietam to w tej galerii ma byc Empik
Szczerze mowiac wole KFC od Maca, i nawet bym chcial zeby to postawili w naszym miescie ale jezeli nie postawia to tez ubolewac z tego powodu nie bede, a napewno nie bede krzyczal ze jestesmy zasciankiem! co do basenu to go postawią "nie odrazu kraków zbudowali"
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

KFC ... a u nas Nic...

Post autor: sKaLpeL »

Spójrzmy prawdzie w Oczy Ostrołęka w ogóle sie nie rozwija ( w przeciwieństwie do miasta oddalonego od nas o 30 KM i zaraz znajda sie ludzie którzy mnie do Łomży beda wysyłac

oczywiscie ze tak, ja cie tam juz wysylam, nie podoba sie tu ? przeprowadz sie do lomzy, co cie tu trzyma ? rodzina ? to tylko 30km mozesz odwiedzac ....
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: erOs »

amsterdam pisze:Spójrzmy prawdzie w Oczy
i takimi sieciami jak KFC czy podobne beda sie dopiero cieszyc byc moze nasze dzieci
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

sKaLpeL pisze:
Spójrzmy prawdzie w Oczy Ostrołęka w ogóle sie nie rozwija ( w przeciwieństwie do miasta oddalonego od nas o 30 KM i zaraz znajda sie ludzie którzy mnie do Łomży beda wysyłac

oczywiscie ze tak, ja cie tam juz wysylam, nie podoba sie tu ? przeprowadz sie do lomzy, co cie tu trzyma ? rodzina ? to tylko 30km mozesz odwiedzac ....
Hahah... no cos mnie tu trzyma... :/ niestety ...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

KFC ... a u nas Nic...

Post autor: jarpen »

te 30km to granica dzięki której nie macie wielkiego bębna
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

jarpen pisze:te 30km to granica dzięki której nie macie wielkiego bębna
Jaka tam granica :P 15 min samochodem :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: sKaLpeL »

amsterdam pisze:
jarpen pisze:te 30km to granica dzięki której nie macie wielkiego bębna
Jaka tam granica :P 15 min samochodem :)

metafora taka...
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: boo »

mam nadzieje że długo w O-ce nie pojawi się takie badziewie jak Mcdonald :twisted:
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

sKaLpeL pisze:
amsterdam pisze:
jarpen pisze:te 30km to granica dzięki której nie macie wielkiego bębna
Jaka tam granica :P 15 min samochodem :)

metafora taka...
wiem.... HELLOŁŁŁŁŁŁŁ...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
nicia
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2006, 15:31

KFC ... a u nas Nic...

Post autor: nicia »

Ja się zgadzam z amsterdam co do wybudowania KFC czy Mc Donald's.Fajnie by było pójść sobie z dziećmi od czasu do czasu i coś zjeść.Dzieci lubią takie miejsca.U nas nigdy nic normalnego nie będzie bo to wszystko zależne jest od Urzędu Miasta,a oni tam tylko siedzą kasę biorą,pierdzą w stołek i nic nie robią.Basenu chyba też się nie doczekamy :x
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

KFC ... a u nas Nic...

Post autor: Czejen »

Ja byłem przekonany że to zależy od prywatnego inwestora... :lol: tyle że takowego nie ma...
milosniczka_tanca
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 mar 2008, 21:55

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: milosniczka_tanca »

Nie wiem o co w tym chodzi ale naprawde byloby fajnie gdyby te restauracje pojawilyby sie w naszym miescie. Byloby to jakies urozmaicenie. Kto by chcial by chodzil a kto nie to nie :))) ale bylaby mozliwosc.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: KFC ... a u nas Nic...

Post autor: amsterdam »

Czejen pisze:Ja byłem przekonany że to zależy od prywatnego inwestora... :lol: tyle że takowego nie ma...
Do wybudowania takiego lokalu jest potrzebna analiza zysków :) a wątpie zeby po tym co sie dzieje u Nas ze wszystkim taka analiza była korzystna i dobrze wróżąca na przyszłośc :P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
ODPOWIEDZ