Nowe osiedla mieszkaniowe w Ostrolece

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
rafnie
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2005, 14:09

Nowe osiedla mieszkaniowe w Ostrolece

Post autor: rafnie »

Wbrew pozorom nie wszyscy chcą uciekać z Ostrołęki do większych miast. Czy ktoś z Was wie czy w tym mieście są obecnie budowane nowe mieszkania? Nie mam na myśli domów jednorodzinnych tylko osiedla bloków. Nowocześniejszych niż karaluszarnie przy 11 Listopada, czystszych, bezpieczniejszych itd.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Przy al. Jana Pawła II oddano do użytku niedawno nowy blok do użytku. Blok prezentujsię naprawdę fajnie. Pomysłowo zrobione garaże itp. Szerokie klatki schodowe (macie czego zazdrościć mieszkańcy wielkiej płyty...). Co do przyszłości to w pobliżu wspomnianego bloku ma powstać całe osiedle takich bloków.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Re: Nowe osiedla mieszkaniowe w Ostrolece

Post autor: Horvat »

rafnie pisze: Nowocześniejszych niż karaluszarnie przy 11 Listopada, czystszych, bezpieczniejszych itd.
Patrzę, że szlachta się odezwała... Mieszkam na 11 Listopda ponad 10 lat i nigdy w życiu nie widziałem karalucha, a co do bezpieczeństwa to nie słyszałem, żeby komuś się coś stało...
Także proponuje kubeł zimnej głowy na łeb i pomyśleć zanim się coś powie :lol:
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Qrzysio tylko te stylowe kolory tego bloku powalaja na kolana albo i nizej. Kolory tego typu kojarza mi sie z bieda chociarz jest to nowy blok.
rafnie
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2005, 14:09

Re: Nowe osiedla mieszkaniowe w Ostrolece

Post autor: rafnie »

Horvat pisze:Patrzę, że szlachta się odezwała...
Pochodzenia się nie wybiera.
Horvat pisze: Mieszkam na 11 Listopda ponad 10 lat i nigdy w życiu nie widziałem karalucha, a co do bezpieczeństwa to nie słyszałem, żeby komuś się coś stało...
Ja wprawdzie dużo krócej niż 10 lat, ale miałem przyjemność mieszkać lub bardzo często bywać w trzech różnych mieszkaniach w trzech różnych blokach przy tej ulicy (nr 1, 2 i 19) i w każdym (słownie: w każdym) były tysiące karaluchów. Na pewno są bloki, w których tych sympatycznych owadów nie ma, ale w nienowoczesnych (ze zsypami na śmieci) są.

W blokach blisko skrzyżowania z Bogusławskiego rzeczywiście był spokój, ale za to w okolicach tego w pobliżu byłej Składnicy Harcerskiej aż roi się od żuli patrzących spode łba i próbujących wyłudzać drobne na na tanie wino. Czasem przychodzili nawet do mieszkania, a to mi się nie podoba.

Horvat pisze:Także proponuje kubeł zimnej głowy na łeb i pomyśleć zanim się coś powie :lol:
A ja proponuję parę lekcji dobrego wychowania i może entomologii. Pozdrawiam.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Trzeba było odrazu mówić, że chodzi Ci o wieżowce... tam słyszałem o robactwie....
A co do żuli. Mieszkam w "okolicach" składnicy harcerskiej. Jest tam dużo pijaczków, ale nie przypominam sobie, żeby komuś zrobili krzywdę za winko, albo dynks....
A co do wychowania to bardzo przepraszam, ze uraziłem Jaśnie Pana, ale wkurza mnie jak ktoś głupoty wypisuje. Pozdrawiam
blokar
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2005, 18:07
Lokalizacja: Ostrołęka

Kolego ,ja pracuję w administracji Osiedlowej i młodzieży u

Post autor: blokar »

Kolego ,ja pracuję w administracji Osiedlowej i młodzieży u której jest brak manierów dobrego wychowanioa jest mas .Kultury za grosz ,a strzelanina koło bloku Nr 15 *to co ! Przypomnij sobie
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

... to nie moja strona ulicy...
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

no podejdź do płota......... :D (takie słowa padaływ polskiej komedii)

czyli .......................... Horvat nie przekracza granicy :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

na gorbatowa kolo szkoly 1 buduja chyba blok
Morales
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: Casablanca

Post autor: Morales »

to nie blok mieszkalny tylko budynek handlowy
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ja jestem miło zaskoczony wyglądem mieszkań przy JP II nie tyle na zewnątrzco w środku. Jest nieziemsko...
Mimo wszystko podejrzewam, że z tego całego osiedla budowanego przez TBS to dopiero będą się moje dzieci cieszyły..
POzdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

Morales pisze:to nie blok mieszkalny tylko budynek handlowy

a wiesz o ktory mi chodzi ?
ODPOWIEDZ