niech ktos mi to wyjaśni !!!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Tygrysica
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2005, 14:32
Lokalizacja: oka\wrocek

niech ktos mi to wyjaśni !!!!

Post autor: Tygrysica »

18. Zespół Szkół Nr 5, ul. Gen. Zygmunta Berlinga 5 - al. Jana Pawła II - numery nieparzyste od Nr 41 do Nr 119 włącznie i numery parzyste od Nr 42 do Nr 120 włącznie, Bohaterów Warszawy, Dr. Jana Certowicza, Dr. Wiktora Stańskiego, Gen. Zygmunta Berlinga, Gen. Zygmunta Madalińskiego, Geodetów, Macieja Rataja, Mjr. Andrzeja Denisiewicza, Skautów, Skośna, Władysława Banacha, Wincentego Pola, Zuchów, Zygmunta Glogera.
w szkole na lekcjach historii nauczono mnie ze trzeba pamietać daty oraz >> imiona << i nazwiska bohaterow, krolów itp wiec się pytam kim był ten człowiek bo w google szukała i nikogo takiego sławnego nie było natomiast sławną osoba która przysłużyła sie temu miastu o takim nazwisku jest GEN ANTONI MADALIŃSKI wiec niech ktos sie tym odpowienio zainteresuje i poprawi ten bład :!::!::!::!: bo to błazenada i pokazanie swojej niewiedzy :!::!::!: to nie jest tylko do redaktorow tej strony ale i do komisji wyborczych
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nieźle... gratuluję bystrości. Ja skojarzyłem z mostem.. a most w Ostrołęce nosi imię A. Madalińskiego, więc to nie Zygmuś...
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

a skąd jest wogóle ten cycat ?
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

chyba granica obwodu do głosowania w Ostrołęce. :D
no i ci co bedą chcieli głosować z ul. Antoniego Madalińskiego to nie otrzymaja kart do głosowania z powodu niewłasciwego adresu zamieszkania :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Tygrysica
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2005, 14:32
Lokalizacja: oka\wrocek

Post autor: Tygrysica »

dziekuje za zwrocenie uwagi na ten problem :)
blad mógl powstać z tej przyczyny ze niedaleko znajduje sie ulica Zygmunta Berlinga
Obrazek
ODPOWIEDZ