zajmowanie miejsc parkingowych mieszkancom blokow

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marqzo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2005, 19:01

zajmowanie miejsc parkingowych mieszkancom blokow

Post autor: marqzo »

Witam.
Zastanawiam sie ile osób w o-ce ma ten sam problem co ja. Jestem mieszkańcem ulicy chętnika, przed moim blokiem jest bardzo mało miejsca dla jego mieszkańców a mimo tego nasi sąsiedzi z bloku przyległego, dodam ze maja kilka razy większy parking zajmują nasze miejsca z czystej wygody bo podejrzewam, że ich okna wychodzą akurat na nasze miejsce parkingowe. w tej sytuacji jestem często zmuszony zajmować miejsca mieszkańcom z innych bloków a w ten sposób tworzy sie pewnego rodzaju łańcuszek. Nie chodzi mi o osoby, które przyjeżdżają do kogoś w odwiedziny co jakiś czas bo auta są cały czas te same.
mamy tu jeden wielki syf!!!
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: zajmowanie miejsc parkingowych mieszkancom blokow

Post autor: amsterdam »

DOKŁADNIE!! Mnie to wkurza :0 ja sobie wyczaiłem w ładnym miejscu :0 i zacząłem stawiac :0 taka wysepka z trawy 15 na 15 metrów powstała wskutek wyjeżdzenia drogi... no i tak sie spodobało reszcie ze teraz zamiast mojego 1 samochodu stoi 7 !!! i jeden typ z bloku obok jak wcześniej stawiał swojego trupa pod balkonem to teraz mi sie wpier**la !!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: zajmowanie miejsc parkingowych mieszkancom blokow

Post autor: ktosia »

Chętnika,? to zapraszam na Findera.
Mimo wyraźnego znaku "parking dla mieszkańców bloku" co chwilę podjeżdża jakiś samochód, parkuje, wysiada z niego pan lub pani z dokumentami i tup tup tup do ZUSu ;/ Samochody zmieniaja sie co 10-30 minut.
Po zawiezieniu rano dzieci do przedszkola trzeba nawet 3x krążyć wokół bloków, żeby miejscówkę z powrotem sobie znalezć. :evil:
Normalnie moje granice kultury, zrozumienia i cierpliwosci się kończą i w końcu zaczne dzwonić na straz miejską lub policje.
A ZUS jak nie ma miejsc parkingowych to niech sobie kupi kawał tej łąki obok i wybuduje parking. Moloch taki na cały powiat a miejsc parkingowych jak na lekarstwo, z czego pewno polowę zajmuja pracownicy tegoż molochu :x
Ja na serio rozumiem, że ktos, któ przyjechał tam cos załatwic MUSI gdzies ten samochód zaparkowac, no musi ale łatwiej wjechac na osiedle niz zakręcic na parking i pokombinowac z parkowaniem - na osiedlu łatwiej. jest miejsce za sklepem Cymes - kawał piasku- to nie, na osiedlowy parking bo łatwiej i blizej im sie wydaje te 3 kroki :evil:
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

zajmowanie miejsc parkingowych mieszkancom blokow

Post autor: gutek »

Jedyna rada straż miejska oni załatwią sprawę szybko i bezboleśnie, a zjawiają się bardzo szybko..... :jupi:
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

zajmowanie miejsc parkingowych mieszkancom blokow

Post autor: AriS »

Na moim osiedlu , także jest taki problem z tym , że przez ostatni tydzień Policja i Straż Miejska interweniowała 4 razy :] .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
ODPOWIEDZ