droga do Łomży

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mlody_155
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2007, 16:45

droga do Łomży

Post autor: mlody_155 »

co sądzicie o tej wycince drzew i tych utrudnieniach, mnie to już szlak trafia 40 km a jedzie sie ponad godzine
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Re: droga do Łomży

Post autor: Chemik »

a czy jest tylko 1 droga do lomzy ? mozesz w rydzewie i miastkowie skrecic na nowogrod z ktorego do lomzy jest ~13km
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: droga do Łomży

Post autor: boo »

trzeba troche pocierpieć żeby się jeździło później lepiej- spójrz na trase do W-wy ile nieraz trzeba się było nastać a teraz jest za to w miare równo i szerzej- cierpliwości
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: droga do Łomży

Post autor: grs »

dokłanie ja tez do Łomży latam co 2 tydzień i leci sie ok 30-40 min z 2 wachadełkami, a jak sobie wyobrażasz ze oni maja to zrobic? wszyscy narzekaja a moze lepiej jakby wogule ja zamkneli i wtedy przez Ostrów wszystko by latało? :crazy:
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: droga do Łomży

Post autor: sKaLpeL »

popieram, trudno teraz trzeba jechac okolo 50 minut, ale pozniej bedzie sie lecialo 20 minut bo bedzie dobra droga i szeroka :) dlatego musimy troche pocierpiec
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: droga do Łomży

Post autor: Sarcev »

Lepiej cierpliwie poczekac, zeby byla lepsza droga, chociaz patrzac na tempo pracy to dosyc dlugo sie ciagnie budowa tej drogi. Mogli poczekac z budowa tej drogi , zorganizowac dodatkowe fundusze i wybudowac droge z dwoma pasami w jedną strone, patrzac ile jest wolnej przestrzeni przy drodze. Przy kolejnym remoncie w przyszlosci znacznie by ulatwilo i obnizylo koszty kolejengo remontu. Chociazby droga z poboczem powinna byc...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: droga do Łomży

Post autor: malykazio »

Trasa
Rzekuń - Zamość - Troszyn - Piski - Śniadowo - Łomża. Droga w miarę i nie trzeba stać na światłach.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: droga do Łomży

Post autor: Qrzysio »

Ja osobiście preferuję główne trasy, a nie przebijanie się wioski, na których całe grupy pieszych łażą po drodze, zwłaszcza w letnie wieczory.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: droga do Łomży

Post autor: amsterdam »

Od roboli wiem że remont planowany jest do listopada :) ale jak sie na wahadełku zapytałem to pracownik dodał ironiczny uśmiech :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: droga do Łomży

Post autor: malykazio »

Akurat ta trasa jest w miarę niezła. Czasem zdarza mi się tamtędy jechać. Na pewno lepsza niż przez Miastkowo w chwili obecnej. Każdy woli główne drogi ale trzeba sobie jakoś radzić.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: droga do Łomży

Post autor: gutek »

A poza tym do Łomży jest 32 km a nie 40... (chyba że przez Nowogród)....
ODPOWIEDZ