nie ma ktos na oddanie pieska??/

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Olqaa »

jestem zainteresowana malym pieskiem najlepiej domowym:) przyjmę od zaraz
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Aneta »

Polecam wybrac się do schroniska...tam jest tyle slicznych i potrzebujacych psiaczkow.sama mam suczke ze schroniska i wiem jakie to wdzieczne stworzenie...
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
oka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2008, 12:31

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: oka »

to fakt te schronisko to najlepszy pomysl tam napewno cos znajdziesz
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Olqaa »

no tak ale gdzie jest w poblizu jakies schronisko?? bo z tego co szukalam to w łomzy..
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Qrpiana »

jeśli się nie mylę to w Kruszewie jest schronisko, ale jeśli sie mylę to mnie poprawcie bo nie jestem pewne na 100%
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Siara »

Nie mylisz się...

Adres:
Schronisko dla zwierząt w Kruszewie
07-440 Kruszewo 34
Gmina Goworowo
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
mmm
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2008, 16:17

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: mmm »

Ja bym chętnie pieska oddała - 4 lata średniej wielkości czarny ładny, proporcjonalny kundelek, niedawno szczepiony. Przygarnęliśmy go 4 lata temu, ale teraz mam raczkujące dziecko i boję się go trzymać w domu.
ahaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2008, 20:47

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: ahaa »

jak można oddac swojego psa ??? jeśli piesek jest nieagresywny nie zrobi krzywdy dziecku. tylko nie wyrzucajcie zwierzat na ulice!!!! teraz to i tak są wakacje i ludzie bez serca wyrzucają swoich pupili tylko dla tego że nie mają co z nimi zrobi podczas urlopu <żal>
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Soul »

no oczywiście przygarnąć to łatwo a później jak sie dzieciaka rodzi to oczywiście pies na bok ,tylko nie bierzesz pod uwagę że zwierzęta takie jak np pies przywiązują się do właścicieli i cie to nie obchodzi pff takim to żadnych zwierząt najlepiej nie dawać
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Aneta »

Popieram wypowiedz wyzej...Jak mozna z powodu dziecka oddac psa?! Po co Ci w takim razie byl ten pies? Dla zabicia czasu? Ja mam 2 psy i za nic bym ich nie oddala!
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
mmm
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2008, 16:17

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: mmm »

Łatwo Wam mnie krytykować.
Piesek jest trochę agresywny - nie każdy piesek lubi małe dzieci, ten nie ma cierpliwości. Chciałabym mu zapewnić pieskowi dobrych opiekunów, a nie wyrzucić go do lasu czy jak to się mówi "oddać na wieś" (co oznacza w większości przypadków porzucenie w jakieś wsi oddalonej od Ostrołęki, bo ludzie tak za bardzo nie chcą psów przyjąć). Stąd to moje pytanie.
ahaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2008, 20:47

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: ahaa »

psy strasznie sie przywiązują to nie jest zabawka na rok, masz dziiecko ok ale pomyśl czy je też byś tak chciała oddac,(bo np bedziesz miała następne dziecko??) przejdz sie po schroniskach i zobacz najpierw w jakich takie niechciane zwierzeta żyją warunkach, albo wyjrzyj przez okno wystarczy sie rozejrzec
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Soul »

Agresywny a wcześniej co był milusi? pies jak jest miły to i będzie miły ,a nawet jak jest trochę agresywny to przez to że za mało poświęcasz mu uwagi po urodzeniu dziecka i jest trochę zazdrosny ,ale na pewno się przyzwyczai!! a jakbyś go oddała to było by to dla niego ciężkie przeżycie
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
ahaa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2008, 20:47

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: ahaa »

zgadzam sie z poprzednikiem, pies jeśli nie bedzie prowokowany na pewno nie zaatakuje, początkowo powinnaś pilnowac psa jak jest blisko dziecka ale to tylko kwestia tygodni żeby sie przezwyczaił. jeśli mi udało sie oswoic dwa dorosłe psy z kotem (a wiadomo że nie przepadają za sobą) to z dzieckiem nie powinno by większych problemów, tylko trzeba poswiecic troche czasu żeby je oswoic ze sobą a napewno jak dziecko podrośnie to zwierzak bedzie jego najlepszym przyjacielem
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: Aneta »

Dokladnie tak...
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
anetka_Ja
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2008, 20:38

Re: nie ma ktos na oddanie pieska??/

Post autor: anetka_Ja »

ja mam do oddania szczeniaczka- mama jest wielkości ratlerka taka troszke wiekszy ale nie duzo:)Dokładnie jest to suczka, jest cala czarna z brazowymi lapkami.Jesli jestes jeszcze zainteresowana to odezwij sie anetakruczyk@tlen.pl Pozdrawiam
ODPOWIEDZ